Προς το περιεχόμενο

NBA 2K22 [PS4][Xbox One][PS5][Xbox Series X][Switch]


momotis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, drew13 είπε

6'0 υψος τελειωμενη καρτα για competitive online,pg εδω και χρονια ειναι το υψος

Δε συμφωνώ,διότι πέραν του ύψους σε pg στο ονλαιν συγκεκριμένα παίζει μεγαλύτερο ρόλο το boost του παίκτη στα badges και σε συγκεκριμένα attributes.(Επι της παρούσης σε αυτη τη σεζόν δεν υπάρχουν πολλές εναλλακτικές σε οπαλ,ακόμα.)

Aυτος ο καταλύτης  διαπιστώνεται εύκολα  και στο market value των παικτών.

Βέβαια,ο παράγοντας ύψος σε pg ενδεχομένως να ίσχυε σε παλαιότερα 2κ που έβγαζε pg το lebron,δεν αποκλείεται να ξανασυμβεί,πλην όμως οτι φέτος η άμυνα δέν έχει καμία σχέση με τα προηγούμενα και πολλά offence  cheats που ίσχυαν στο gameplay πατσαρίστηκαν και ευτυχώς γι αυτο.

Γενικά είναι υποκειμενικό το θεμα,αλλα το να γειώνεις οπαλ οταν η εναλλακτική σε pg opal  είναι απο 400κ και πάνω είναι λίγο άτοπο.

Να προσθέσω και το bug της ημέρας στο career,στο challenge για το belt,έχοντας κάνει το 2v2,3v3,4v4 completed μου βγάζει ακόμα ανοικτό το event και δε λαμβάνω τα 100κ και το belt και οταν πατάω στο event,πάραυτα βγάζει completed όλα τα ματς!!!👹

Επεξ/σία από momotis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ειναι μονο οι ψηλοι pg που θα βγουν, με ενα ingame matchup πχ leonard στην εχει ακυρωσει την καρτα+ οτι αμυντικα θα ειναι τρυπα

και γενικα ο ai ειναι μια μετρια εως κακη καρτα διαχρονικα στο 2κ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, drew13 είπε

 με ενα ingame matchup πχ leonard στην εχει ακυρωσει την καρτα+ οτι αμυντικα θα ειναι τρυπα

Αυτο όσο υπάρχει το picknroll δεν ισχύει,σίγουρα δεν είναι απο τα καλύτερα pg που ενδεχομένως να υπάρξουν.

Mε mismatch expert,giant slayer,unstripable τερματισμένα και τέρμα speed,accelaration για pg η εναλλακτική του curry στα 600κ για τώρα την καθιστά απο τις κορυφαίες.

Και η "τρύπα" στη άμυνα.

spacer.png

Υποκειμενικά ολα αυτα ξαναλέω,περι ορέξεως..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

το προβλημα δεν ειναι οτι δεν εχει τα badges για να αμυνθει αλλα οτι δεν θα γλιτωσεις το paint mashing και θα καταντησει γελοιο μετα απο ενα σημειο

περσι τετοια εποχη ειχες opal wade που ηταν καρταρα για κανα διμηνο και τωρα πηρες μια καρτα που εχει χτυπητες αδυναμιες

παντως εχει καλο release και ισως την παλεψεις στο clutch time, θα φανει στην πορεια

 

Επεξ/σία από drew13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 λεπτά πριν, polakis21 είπε

Εχω φτασει λεβελ 95 τον παικτη μου σε PG και λιωνω online. Καταπληκτικο φετος το παιχνιδι και online δεν κολλαει καθολου!

Παίξε MyTeam ΠΣΚ και θα αναθεωρήσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Season 4 με 400 καρτες,το πατς τελειώνει τα auto steals.

Για clutch,όσοι κληρώνονται με παίκτες που έχουν στο ρόστερ derozan challengers λχ trae young,

αφήστε τους να σουτάρουν ελεύθερα και θα εισπράξετε αγάπη τις περισσότερες φορές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

meh yao ισως σωθει αν μπορει να σουταρει..αντιθετως για granger απο το unlimited εχω μεγαλες προσδοκιες γιατι συνηθως ειναι καρταρα

dm gary payton παρολο που η pd καρτα του ειναι απο τις αγαπημενες μου και ειναι ο βασικος μου pg σιγουρα δεν θα αξιζει να δωσεις τοσα mt για να φτασεις 3000 καρτες(πιο worth ο opal iguodala στις 2500)

απαραδεκτο token opal reward baron davis και για ακομα μια φορα ξεγραψανε το draft με την κωμικη καρτα του tony parker

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...