Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch - Προσφορές για την κονσόλα και τα games της


Malthador

Προτεινόμενες αναρτήσεις

https://www.dekudeals.com/items/katamari-damacy-reroll

ένα ιδιαίτερο παιχνίδι που σίγουρα δεν είναι για όλα τα γούστα. Μόνο αν έχεις παίξει καταλαβαίνεις την πρωτοτυπία που είχε, ειδικά την εποχή που πρωτοκυκλοφόρησε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 295
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Moderators
Στις 29/12/2022 στις 6:05 ΜΜ, -WISE- είπε

Ίσως από τα πρώτα παιχνίδια που έπαιξα ποτέ σε "ουφάδικο". Ωραίες, ξέγνοιαστες εποχές. Εννοείται το τσίμπησα. Thanks!

Κατσε να σε προειδοποιησω για κατι γιατι παραλιγο να σπασω το switch μου χθες 😅

Θυμασαι που παλια, αν εκλεινες την κονσολα, εχανες το progress? Θυμασαι πόσο ωραια αισθάνθηκες όταν καλωσορίσαμε το save στην ζωη μας? 

Ε το παιχνίδι δεν εχει save, πρεπει να το τερματισεις με τη μια, ή τελος παντων να το εχεις στο background οταν δεν παιζεις. Εγω ας πουμε δεν το ηξερα. Εγω ας πουμε το εκλεισα στην πιστα 30. Εγω ας πουμε αναγκαστηκα να ξαναπαιξω το παιχνίδι δευτερη φορά μεχρι την πιστα 30. Don't be like me :😜 

Παντως ειναι εξαιρετικα εθιστικο πρέπει να πω και με γύρισε δεκαετίες πισω!

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, stormrain είπε

Κατσε να σε προειδοποιησω για κατι γιατι παραλιγο να σπασω το switch μου χθες 😅

Θυμασαι που παλια, αν εκλεινες την κονσολα, εχανες το progress? Θυμασαι πόσο ωραια αισθάνθηκες όταν καλωσορίσαμε το save στην ζωη μας? 

Ε το παιχνίδι δεν εχει save, πρεπει να το τερματισεις με τη μια, ή τελος παντων να το εχεις στο background οταν δεν παιζεις. Εγω ας πουμε δεν το ηξερα. Εγω ας πουμε το εκλεισα στην πιστα 30. Εγω ας πουμε αναγκαστηκα να ξαναπαιξω το παιχνίδι δευτερη φορά μεχρι την πιστα 30. Don't be like me :😜 

Παντως ειναι εξαιρετικα εθιστικο πρέπει να πω και με γύρισε δεκαετίες πισω!

Μου κάνεις πλάκα...............

Δεν σε πρόλαβα και το αγόρασα το πρωί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
6 ώρες πριν, -WISE- είπε

Μου κάνεις πλάκα...............

Δεν σε πρόλαβα και το αγόρασα το πρωί.

Oχι δυστυχως, αλλα οπως και να εχει ειναι μικρο ευτυχως 😛

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Το Mutant Year Zero έχει κάτω από 3 ευρώ στο γιαπωνέζικο eshop. All-time low νομίζω. 

Για να το αγοράσετε χρειάζεται gift card από το Amazon.co.jp όπως περιγράφω στο πρώτο ποστ. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Max: The Curse of Brotherhood στα 2.24€ ως 12 Φεβρουαρίου:

https://www.dekudeals.com/items/max-the-curse-of-brotherhood

Είχε να μπει σε προσφορά από τον περσινό Φεβρουάριο. Όσοι έχετε παιδιά 7-8 ετών χτυπήστε το.

  • Like 3
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
Στις 4/2/2023 στις 10:32 ΠΜ, letom είπε

Max: The Curse of Brotherhood στα 2.24€ ως 12 Φεβρουαρίου:

https://www.dekudeals.com/items/max-the-curse-of-brotherhood

Είχε να μπει σε προσφορά από τον περσινό Φεβρουάριο. Όσοι έχετε παιδιά 7-8 ετών χτυπήστε το.

Eιναι πολυ παιδικο ή να το χτυπησω? Τωρα θα μου πεις, 2 ευρω κανει, τι το ψαχνω, αλλα εχω φορτωσει πολυ πραμα που δεν παιζω :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 minutes ago, stormrain said:

Eιναι πολυ παιδικο ή να το χτυπησω? Τωρα θα μου πεις, 2 ευρω κανει, τι το ψαχνω, αλλα εχω φορτωσει πολυ πραμα που δεν παιζω :lol:

Βάλε δες στο YouTube λίγο gameplay να το τσεκαρεις. Εμένα το επαιζε ο μικρός και το απολαμβανα πολύ κοιτώντας. Ωραία γραφικά και στορυ. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

@MalthadorΚαλησπερα. Σχετικα με τον οδηγο για αγορα καρτων απο το Ιαπωνικο Amazon, χρειαστηκε να χρησιμοποιησω VPN για να μπορεσει να προχωρησει η συναλλαγη. Διαφορετικα, βγαζει error:

You cannot purchase this product as this region is currently not supported.

Με το που μπηκα Ιαπωνια μεσω VPN, περασε κανονικα. Βεβαια, τριαντα λεπτα μετα, δεν εχει γινει ακομα χρεωση, ουτε ελαβα email, ουτε εμφανιστηκαν οι κωδικοι. Περιμενω να δω τι θα γινει. Οπως αναφερεις, μπορει να παρει και καποιες ωρες. Απλα με προβληματιζει που δεν ελαβα email για το order.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, mikesss είπε

@MalthadorΚαλησπερα. Σχετικα με τον οδηγο για αγορα καρτων απο το Ιαπωνικο Amazon, χρειαστηκε να χρησιμοποιησω VPN για να μπορεσει να προχωρησει η συναλλαγη. Διαφορετικα, βγαζει error:

You cannot purchase this product as this region is currently not supported.

Με το που μπηκα Ιαπωνια μεσω VPN, περασε κανονικα. Βεβαια, τριαντα λεπτα μετα, δεν εχει γινει ακομα χρεωση, ουτε ελαβα email, ουτε εμφανιστηκαν οι κωδικοι. Περιμενω να δω τι θα γινει. Οπως αναφερεις, μπορει να παρει και καποιες ωρες. Απλα με προβληματιζει που δεν ελαβα email για το order.

Αμα δε δουλέψει το Ιαπωνικό, είναι ΠΟΛΥ πιο εύκολο να το γυρίσεις σε Πολωνία το Region και να πάρεις τα Voucher με 88€. Είναι 20€ πάνω, αλλα πάλι γλιτώνεις ένα δεκάρικο και τη βαβούρα με τις Giftcards, και μπορείς να χρησιμοποιήσεις απλά Paypal η κάρτες δικές μας. Εγώ το έχω μόνιμα Πολωνία αφού απο εκεί βγαίνουν όλα πάντα λίγο φτηνότερα.

Αφού προχώρησε η συναλλαγή πάντως νομίζω θα δουλέψει.

Επεξ/σία από papp0us
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, papp0us είπε

Αμα δε δουλέψει το Ιαπωνικό, είναι ΠΟΛΥ πιο εύκολο να το γυρίσεις σε Πολωνία το Region και να πάρεις τα Voucher με 88€. Είναι 10€ πάνω, αλλα γλιτώνεις τη βαβούρα με τις Giftcards, και μπορείς να χρησιμοποιήσεις απλά Paypal η κάρτες δικές μας. Εγώ το έχω μόνιμα Πολωνία αφού απο εκεί βγαίνουν όλα πάντα λίγο φτηνότερα.

Αφού προχώρησε η συναλλαγή πάντως νομίζω θα δουλέψει.

Ευχαριστώ! Θα το εχω υποψην μου για την επομενη φορα. Προς το παρον, εχουν περασει μονο τη μια καρτα των 1000 yen. Περιμενω να δω τι θα γινει με την αλλη με τα 9Κ yen.

24 λεπτά πριν, mikesss είπε

Ευχαριστώ! Θα το εχω υποψην μου για την επομενη φορα. Προς το παρον, εχουν περασει μονο τη μια καρτα των 1000 yen. Περιμενω να δω τι θα γινει με την αλλη με τα 9Κ yen.

Τελικα εκανα εγω βλακεια. Ειχα χρησιμοποιησει single-use Revolut γιατι φανταστηκα εφοσον ειναι μια συναλλαγη 10Κ δε θα εχει θεμα. Και τελικα αυτοι την εσπασαν σε δυο και δεν περασε τη δευτερη. Εκανα update την καρτα και τωρα το Amazon JP κλειδωσε τον λογαριασμο μου και ζηταει στοιχεια της καρτας για να την ξεκλειδωσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
2 hours ago, mikesss said:

@MalthadorΚαλησπερα. Σχετικα με τον οδηγο για αγορα καρτων απο το Ιαπωνικο Amazon, χρειαστηκε να χρησιμοποιησω VPN για να μπορεσει να προχωρησει η συναλλαγη. Διαφορετικα, βγαζει error:

You cannot purchase this product as this region is currently not supported.

Με το που μπηκα Ιαπωνια μεσω VPN, περασε κανονικα. Βεβαια, τριαντα λεπτα μετα, δεν εχει γινει ακομα χρεωση, ουτε ελαβα email, ουτε εμφανιστηκαν οι κωδικοι. Περιμενω να δω τι θα γινει. Οπως αναφερεις, μπορει να παρει και καποιες ωρες. Απλα με προβληματιζει που δεν ελαβα email για το order.

Δοκίμασα πάλι, αγόρασα μια 500αρα κάρτα, δεν θέλει VPN. Απλά μια γιαπωνέζικη διεύθυνση έχω βάλει και αγοράζω κανονικά με την ελληνική πιστωτική μου. 

Σε ποιο σημείο τρώει κόμπλα και δεν σε αφήνει να συνεχίσεις; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...