Προς το περιεχόμενο

TV Season 2021-2022


Thresh

Προτεινόμενες αναρτήσεις

μετα τον αρχοντα των δαχτυλιδιων η αμαζον αποφασισε να καταστρεψει και αλλο μεγαλο universe  : https://www.cnet.com/culture/entertainment/its-official-ridley-scott-blade-runner-series-headed-to-prime-video/

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 213
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Είδα το The Offer. Πραγματεύεται την ιστορία του πως φτιάχτηκε η πρώτη ταινία του Νονού. Αναφέρεται τόσο στις δυσκολίες που προέκυψαν μέσα από το στούντιο, όσο και από την πραγματική μαφία που δεν ήθελε να γυριστεί η ταινία. Ωραία παραγωγή, με τους ηθοποιούς που κάνουν τον Κόπολα, τον Μπράντο, τον Πατσίνο κλπ να είναι πολύ καλοί, με κορυφαίο όμως απ' όλους τον απίστευτο Goode στον ρόλο του Robert Evans. Θα την ήθελα 2-3 επεισόδια μικρότερη, αλλά δεν είναι τόσο τρομερό. Προτείνεται για όποιον αγαπάει πρωτίστως το Godfather, καθώς και όποιον ενδιαφέρει γενικά το πως είναι να φτιάχνεται μια ταινία, στο τελείως ρομαντικό βέβαια. Για όποιον δεν τον πολύ νοιάζει κανένα από τα δύο, δεν ξέρω αν θα το πρότεινα εύκολα.   

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Eχω δει τα περισσοτερα επεισοδια των Imperfects. Δεν ειναι κακο, σιγουρα δεν ειναι κατι που δεν εχουμε ξαναδει αλλα δεν ειναι καθολου κακο. Το θεμα ειναι το εξης. Ελεγα ποια μου θυμιζει η Tilda, ποια μου θυμιζει...

Ειναι ιδια η Υρω Μανε ή μου φαινεται? 😛

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...
Στις 8/9/2022 στις 12:42 ΜΜ, Neo είπε

Devil in Ohio - Netflix

"Οταν η νοσοκομειακή ψυχίατρος Δρ Σουζάν Μάθις περιθάλπει ένα μυστηριώδες κορίτσι που δραπέτευσε από μια αίρεση, ο κόσμος της ανατρέπεται, καθώς η άφιξη του παράξενου κοριτσιού απειλεί να διαλύσει την οικογένειά της."

Σίγουρα βλέπετε αλλά ως εκεί δεν νομίζω να σας μείνει κάτι η να προσφέρει κάτι νέο στο είδος.

Εντύπωση μου έκανε ο χαρακτήρας της αδερφής ο οποίος είχε τρομερή ουσία και τρελό arc,ήθελα να πειραματιστώ με γυναίκες -> τελικά προτίμησα τους άντρες -> παθαίνω σεξουαλική κρίση ταυτότητας τυχαία την ώρα που κάτι κακό συμβαίνει στο σπίτι και εγώ απλά δεν μπαίνω -> μπα τελικά μου αρέσουν οι γυναίκες.

 

Αν σας έχει ξεφύγει και για κάποιο λόγο έχετε ακόμα Netflix καλύτερα δείτε το Marianne.

Τυχαία το είχα πετύχει και με είχε αρπάξει από το στομάχι ακόμα σκιάζομαι.

 

Το είδα το χάλι αυτό. Λυπάμαι το ρεύμα που κατανάλωσα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...