Προς το περιεχόμενο

TV Season 2021-2022


Thresh

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στις 1/9/2022 στις 1:09 ΜΜ, speedy23 είπε

Δεν εδειξαν τη μοσχαροκεφαλη που ειχαν πεταξει στο Φιγκο στο ντοκυμαντερ 🤣

Γουρονοκεφαλη ηταν . Σοβαρά δεν το έδειξαν ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ω καλα τωρα το προσεξα οτι εγραψα μοσχαροκεφαλη. Ναι κεφαλι γουρουνιου ηταν. Οχι δεν το προσεξα στο ντοκυμαντερ αλλα μπορει να κανω και λαθος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Devil in Ohio - Netflix

"Οταν η νοσοκομειακή ψυχίατρος Δρ Σουζάν Μάθις περιθάλπει ένα μυστηριώδες κορίτσι που δραπέτευσε από μια αίρεση, ο κόσμος της ανατρέπεται, καθώς η άφιξη του παράξενου κοριτσιού απειλεί να διαλύσει την οικογένειά της."

Σίγουρα βλέπετε αλλά ως εκεί δεν νομίζω να σας μείνει κάτι η να προσφέρει κάτι νέο στο είδος.

Εντύπωση μου έκανε ο χαρακτήρας της αδερφής ο οποίος είχε τρομερή ουσία και τρελό arc,ήθελα να πειραματιστώ με γυναίκες -> τελικά προτίμησα τους άντρες -> παθαίνω σεξουαλική κρίση ταυτότητας τυχαία την ώρα που κάτι κακό συμβαίνει στο σπίτι και εγώ απλά δεν μπαίνω -> μπα τελικά μου αρέσουν οι γυναίκες.

 

Αν σας έχει ξεφύγει και για κάποιο λόγο έχετε ακόμα Netflix καλύτερα δείτε το Marianne.

Τυχαία το είχα πετύχει και με είχε αρπάξει από το στομάχι ακόμα σκιάζομαι.

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

48 λεπτά πριν, Neo είπε

Devil in Ohio - Netflix

"Οταν η νοσοκομειακή ψυχίατρος Δρ Σουζάν Μάθις περιθάλπει ένα μυστηριώδες κορίτσι που δραπέτευσε από μια αίρεση, ο κόσμος της ανατρέπεται, καθώς η άφιξη του παράξενου κοριτσιού απειλεί να διαλύσει την οικογένειά της."

Σίγουρα βλέπετε αλλά ως εκεί δεν νομίζω να σας μείνει κάτι η να προσφέρει κάτι νέο στο είδος.

Εντύπωση μου έκανε ο χαρακτήρας της αδερφής ο οποίος είχε τρομερή ουσία και τρελό arc,ήθελα να πειραματιστώ με γυναίκες -> τελικά προτίμησα τους άντρες -> παθαίνω σεξουαλική κρίση ταυτότητας τυχαία την ώρα που κάτι κακό συμβαίνει στο σπίτι και εγώ απλά δεν μπαίνω -> μπα τελικά μου αρέσουν οι γυναίκες.

 

Αν σας έχει ξεφύγει και για κάποιο λόγο έχετε ακόμα Netflix καλύτερα δείτε το Marianne.

Τυχαία το είχα πετύχει και με είχε αρπάξει από το στομάχι ακόμα σκιάζομαι.

 

Συμφωνώ και επαυξάνω.

Μπορούσαν πολύ καλύτερα. 

Η ιστορία με την αδελφή που λες δεν προσθέτει απολύτως τίποτα στην ιστορία. Εντάσσεται στο political correct του Νέτφλιξ που σε κάθε σειρά, ταινία πρέπει να γίνεται αναφορά και στην λοατκι κοινότητα. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Εγω ειμαι παλι, ηρθα να κραξω το προτελευταίο επεισόδιο του American horror storieS, με τιτλο Necro.

Νομιζω πως σε αυτο το σημείο οι δημιουργοί ξυνουν τον πατο του βαρελιού. Οχι ενταξει, θελει θράσος για να φτιαξεις κατι τοσο κακο και να το μοιρασεις  :lol:

Δεν γίνεται αυτο το επεισόδιο να πηρε το οκ για να προβληθεί, απλα δεν γίνεται. Δεν είχε καμια συνοχή, ηταν λες και βαριούνται να συνδέουν σκηνες και η ηθοποιοια ηταν κατω του μετριου. Και την ηθοποιό που ηταν πρωταγωνιστρια την συμπαθώ γενικα!

Νομιζω πως σε αυτο το επεισόδιο ειπαν "παίδες, τι θα μπορούσε να σοκαρει κοσμο? Ε ας το βαλουμε, αλλα ας το πάρουμε και πισω μετα, αλλα ταυτόχρονα ας εχουμε συνέπειες σαν να μην το πηραμε". 

Αλλα ενταξει, αυριο μεθαύριο θα δω το τελευταίο επεισόδιο και ισως με αποζημιωΧαχαχαχαχα.

 

Εντιτ: θα ανοιγα θέμα για την σειρα, αλλα αρνουμαι να της δωσω ειδικη θεση στο forum 😛

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, stormrain είπε

Εγω ειμαι παλι, ηρθα να κραξω το προτελευταίο επεισόδιο του American horror storieS, με τιτλο Necro.

Στην αρχη λεω, τι σκατα? Γιατι εγραψε stories αντι για story?

Γιατι αντι να παιζει το stories καλοκαιρι και το story φθινοπωρο, δεν βγαζουν 1 σεζον με 20 επεισοδια, διαφορετικες ιστοριες? Ετσι και αλλιως, και η τελευταια του story ειχε 2 ιστοριες, οι οποιες δεν ειχαν καμια σχεση μεταξυ τους και ηταν γτπ και οι 2

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
18 ώρες πριν, SabotazNic είπε

Στην αρχη λεω, τι σκατα? Γιατι εγραψε stories αντι για story?

Γιατι αντι να παιζει το stories καλοκαιρι και το story φθινοπωρο, δεν βγαζουν 1 σεζον με 20 επεισοδια, διαφορετικες ιστοριες? Ετσι και αλλιως, και η τελευταια του story ειχε 2 ιστοριες, οι οποιες δεν ειχαν καμια σχεση μεταξυ τους και ηταν γτπ και οι 2

E μα ελα ντε! Τωρα βλεπω πως η επομενη σεζον του storY, η 11 δηλαδη, ξεκινα τον Οκτωβρη και θα ειναι ενιαια οχι οπως η προηγουμενη που ηταν με δυο ιστοριες. Αυτη με τα βαμπιρ δεν με χαλασε παντως. Η αλλη ναι, χαλι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καποιος πρεπει να τους πει εκει στο νετφλιξ οτι ουτε το ρευμα στο pc για να κατεβασεις τις σειρες τους σε τορρεντ , δεν αξιζουν . τσαμπα το bandwidth . εκτος κι αν ειναι κολπο για να νικησουν την πειρατια οποτε ετσι τους παραδεχομαι

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παντωσ το νετφλιξ εχει καπιεσ σειρεσ που αξιζουν

ECHOES με τη μισελ φλαναγκαν.ωραιο θριλερακι μυστηριου με δυο διδυμεσ αδερφεσ που ανταλαζουν τισ ζωεσ τουσ που και που ωσ που θα μπλεξει η μια οταν εξαφανιστει 

ΑΛΜΑΣ

ενα ισπανικο χορορ στορι που η αρχη θα θυμισει το κλασσικο silent hill.an και εχω δει παμπολεσ ταινιεσ με αυτο το θεμα το βρηκα κριπι το συγκ

THE DEVIL IN OHIO

Δε το χω ολοκληρωσει αλλα για την ωρα με αρεσει σε κρατα σε μικρη αγωνια και με θυμιζει λιγο το omen

kai apo ταινιεσ παντα βρισκεισ κατι καλο δεν ειναι ολα τρατζικ

τωρα αν καπιον δεν καλα κανει και το κοβει.εγω για την ωρα αυτη η υπηρεσια με αρεσει

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
14 hours ago, Lotof said:

Έρχεται νέα σαπίλα στο Wokeflix

Τι εννοείς έρχεται? Ιούνιο βγήκε κι έφαγε cancel πλέον.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...