Προς το περιεχόμενο

TV Season 2021-2022


Thresh

Προτεινόμενες αναρτήσεις

5 λεπτά πριν, ennia είπε

Gomorrah

 

έχει κανεις να πει καμια αξιολογηση για αυτη την σειρά? 

 

για κάποιο λόγο υπάρχει στις σειρές μου στο pc...

υπάρχει και τοπικ 

Την έχω δει και μάλιστα πολύ ευχάριστα , το 8,7 στο imdb είναι πολύ κοντά στην ΄΄αλήθεια΄΄ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 213
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Moderators

Ειδα με πολλη επιφυλακτικοτητα το πρωτο επεισοδιο της δευτερης σεζον του American Horror Stories και παραδοξως δεν απογοητευτηκα καθολου, μακαρι να το συνεχισουν ετσι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

The Offer

Πολύ καλή σειρά σχετικά με το πως γυρίστηκε μια από τις κορυφαίες ταινίες στην ιστορία του κινηματογράφου, το Godfather. Πόσο διαφορετικό θα ήταν το τελικό αποτέλεσμα αν δεν είχαν δώσει αυτόν τον αγώνα τόσο ο παραγωγός όσο και ο σκηνοθέτης απέναντι στα αφεντικά της Paramount...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έρωτας και Αναρχία - Netflix

https://m.imdb.com/title/tt10888876/?ref_=nv_sr_srsg_3

 

Βγήκε η δεύτερη σεζόν στο Νέτφλιξ μιας αρκετά έως πολύ καλής πρώτης σεζόν και δεν απογοήτευσε. 

Πολύ καλή σάτυρα  αν και σε μερικές περιπτώσεις κάπως πιο ανάλαφρη,  σενάριο διασκεδαστικό και δραματικό όπου χρειάζεται και όλοι οι ηθοποιοί μέσα στο ρόλο τους. 

Από τις ομολογουμένως λίγες σειρές του Νέτφλιξ που αξίζει να ασχοληθείς. 

7,7/10

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 2/8/2022 στις 12:45 ΜΜ, HALF EVIL είπε

Έρωτας και Αναρχία - Netflix

https://m.imdb.com/title/tt10888876/?ref_=nv_sr_srsg_3

 

Βγήκε η δεύτερη σεζόν στο Νέτφλιξ μιας αρκετά έως πολύ καλής πρώτης σεζόν και δεν απογοήτευσε. 

Πολύ καλή σάτυρα  αν και σε μερικές περιπτώσεις κάπως πιο ανάλαφρη,  σενάριο διασκεδαστικό και δραματικό όπου χρειάζεται και όλοι οι ηθοποιοί μέσα στο ρόλο τους. 

Από τις ομολογουμένως λίγες σειρές του Νέτφλιξ που αξίζει να ασχοληθείς. 

7,7/10

πολυ καλη, και αποτυπωνει σε πολυ μεγαλο βαθμο τους Σουηδους. Μακαρι να εδειχνε λιγο περισσοτερο την πολη, αλλα εχει πολυ ομορφα πλανα στην πρωτη σεζον

αξιζει σιγουρα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
Στις 24/7/2022 στις 5:49 ΜΜ, stormrain είπε

Ειδα με πολλη επιφυλακτικοτητα το πρωτο επεισοδιο της δευτερης σεζον του American Horror Stories και παραδοξως δεν απογοητευτηκα καθολου, μακαρι να το συνεχισουν ετσι.

Ειδα με λιγοτερη επιφυλακτικοτητα το δευτερο επεισοδιο της δευτερης σεζον του American Horror Stories και οπως ηταν αναμενομενο, απογοητευτηκα ιδιαιτερως αφου εχασα τον χρονο μου. Αν το συνεχισουν ετσι με βλεπω να το παραταω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 ώρες πριν, stormrain είπε

Ειδα με λιγοτερη επιφυλακτικοτητα το δευτερο επεισοδιο της δευτερης σεζον του American Horror Stories και οπως ηταν αναμενομενο, απογοητευτηκα ιδιαιτερως αφου εχασα τον χρονο μου. Αν το συνεχισουν ετσι με βλεπω να το παραταω.

Θυμάμαι ότι ήταν καλή η 2η... Δώσε της μια ευκαιρία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
48 λεπτά πριν, Millennium είπε

Θυμάμαι ότι ήταν καλή η 2η... Δώσε της μια ευκαιρία.

Οχι κατσε, η 2η παιζεται τωρα. Μηπως εννοεις το American Horror StorY? Αυτο το εχω δει ολο και αναμενω τον 11ο κυκλο :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχισα το animal kingdom χωρις να εχω ιδεα, και μιας κ τωρα τρεχει η τελευταια σεζον το προτεινω 100%. Ψιλομοιαζει με το peaky αλλα σε συγχρονη εποχη. Πολυ καλη σειρα, με κλοπες/παρανομιες/ντραγκς και τετοια φαση

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, najinblue3 είπε

Αρχισα το animal kingdom χωρις να εχω ιδεα, και μιας κ τωρα τρεχει η τελευταια σεζον το προτεινω 100%. Ψιλομοιαζει με το peaky αλλα σε συγχρονη εποχη. Πολυ καλη σειρα, με κλοπες/παρανομιες/ντραγκς και τετοια φαση

Να δεις και τη ταινία στην οποία βασίστηκε η σειρά. Είναι πάρα πολύ καλή.

https://www.imdb.com/title/tt1313092/?ref_=nv_sr_srsg_3

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

https://m.imdb.com/title/tt9170236/

Pieces of her - Netflix

Λίγο περισσότερο να το είχαν προσέξει θα ήταν ένα αξιοπρεπέστατο θρίλερ περιπέτειας. Σεναριακά πάσχει , από ηθοποιίες στέκεται καλά. 

Προσωπικά επειδή μου αρέσουν πάρα πολύ οι σειρές στην αμερικανική επαρχία , το είδα με περισσότερη επιείκεια. 

6,6/10 και λόγω Collette . 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...