Προς το περιεχόμενο

TV LG OLED65C11LB 65'' OLED SMART 4K ULTRA HD @Crazy Sundays/E-Shop.gr - 1.399€ [ΕΞΑΝΤΛΗΜΕΝΟ]


TechnoState

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 

58 λεπτά πριν, Dannie είπε

Εγω την εχω λιγες εβδομαδες απο Κωτσοβολο.Δεν τρελλαθηκα αλλα ειναι καλη κ εχει καινουργιο κοντρολ(ευτυχως δουλευουν κ τα παλαιοτερα πανω της).Με ενοχλει οτι δεν μπορω να βαζω βιντεο με στατικη εικονα(επειδη την εχω στο δωματιο εβαζα βιντεακια με κεραυνους κ αστραπες για να κοιμαμαι).Η Βαση της ειναι πραγματικα ασηκωτη αν κ εγω την εβαλα στον τοιχο.Πραγματικα παρα πολυ λεπτη.

Yπάρχει ρύθμιση στο menu που σβήνει η οθόνη τελείως αλλα η τηλεόραση συνεχίζει και παίζει και ακούγεται ο ήχος
Για πιο εύκολα πατα το μικρόφωνο στο χειριστήριο και πες απενεργοποίηση οθόνης

Επεξ/σία από andreas443
  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 93
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Είναι να απορείς πάντως πως γίνεται να πωλείται η συγκεκριμένη μέσο όρο στα επώνυμα καταστήματα στα 2100 με 2300 ευρώ μέσο όρο και το eShop να σου την δίνει 1400 μέσω παρα-εισαγωγής. Υποτίθεται πως κάθε προϊόν παίρνει τον ΦΠΑ της χώρας στην οποία πωλείται. Πως καταφέρνει λοιπόν αυτήν την τιμή το eShop?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
33 λεπτά πριν, music_lover είπε

Είναι να απορείς πάντως πως γίνεται να πωλείται η συγκεκριμένη μέσο όρο στα επώνυμα καταστήματα στα 2100 με 2300 ευρώ μέσο όρο...

1599-1699 εδω και αρκετο καιρο. Δεν ειναι σωστο να μιλαμε για "μεσο ορο" στην αγορα οταν οι τιμες ειναι κατι δυναμικο και οι αρχικες ειναι επιτηδες ψηλα στο ξεκινημα των νεων μοντελων με σκοπο να πεσουν γρηγορα - το βλεπουμε σε πολλες κατηγοριες προιοντων.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, music_lover είπε

Είναι να απορείς πάντως πως γίνεται να πωλείται η συγκεκριμένη μέσο όρο στα επώνυμα καταστήματα στα 2100 με 2300 ευρώ μέσο όρο και το eShop να σου την δίνει 1400 μέσω παρα-εισαγωγής. Υποτίθεται πως κάθε προϊόν παίρνει τον ΦΠΑ της χώρας στην οποία πωλείται. Πως καταφέρνει λοιπόν αυτήν την τιμή το eShop?

Λιγο που το κοιταξα , πριν 5 μηνες εβγαινε η 65αρα oled σε αρκετα πολυκαταστηματα αλλα διαφορετικο μοντελο απο του θεματος , στα 959 με επιστροφη ποντων και δωροκαρτες.... οποτε μην σου φαινονται λιγα τα 1400 :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
2 ώρες πριν, argosixna είπε

Λιγο που το κοιταξα , πριν 5 μηνες εβγαινε η 65αρα oled σε αρκετα πολυκαταστηματα αλλα διαφορετικο μοντελο απο του θεματος , στα 959 με επιστροφη ποντων και δωροκαρτες.... οποτε μην σου φαινονται λιγα τα 1400 :)

Στα 700 εβγαινε η 65αραBX

  • Like 3
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, matrixxx είπε

1599-1699 εδω και αρκετο καιρο. Δεν ειναι σωστο να μιλαμε για "μεσο ορο" στην αγορα οταν οι τιμες ειναι κατι δυναμικο και οι αρχικες ειναι επιτηδες ψηλα στο ξεκινημα των νεων μοντελων με σκοπο να πεσουν γρηγορα - το βλεπουμε σε πολλες κατηγοριες προιοντων.

Το θέμα είναι πως οι τιμές που αναφέρεις είναι από καταστήματα αμφιβόλου εμπιστοσύνης και δεν το λέω εγώ αλλά οι εκατοντάδες αρνητικές αξιολογήσεις που έχουν στο skroutz οπότε το να δώσεις ένα τόσο μεγάλο ποσό σε ένα τέτοιο κατάστημα είναι μεγάλο ρίσκο, προσωπική άποψη, χώρια την δυνατότητα επέκτασης εγγύησης που δεν σου δίνουν σε αντίθεση με τα επώνυμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, music_lover είπε

Το θέμα είναι πως οι τιμές που αναφέρεις είναι από καταστήματα αμφιβόλου εμπιστοσύνης και δεν το λέω εγώ αλλά οι εκατοντάδες αρνητικές αξιολογήσεις που έχουν στο skroutz οπότε το να δώσεις ένα τόσο μεγάλο ποσό σε ένα τέτοιο κατάστημα είναι μεγάλο ρίσκο, προσωπική άποψη, χώρια την δυνατότητα επέκτασης εγγύησης που δεν σου δίνουν σε αντίθεση με τα επώνυμα.

Στη δίνει η LG όμως από το επίσημο site της,με 180 ευρώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

31 λεπτά πριν, Liako25 είπε

Στη δίνει η LG όμως από το επίσημο site της,με 180 ευρώ.

Αξίζει? Την είχε δοκιμάσει κανείς? Τι περιλαμβάνει? Δεν το ήξερα καν ότι μπορείς να πάρεις εγγύηση από εκεί. Και είναι για όλα τα μοντέλα? Δλδ και για τα παρά - εισαγωγής?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πριν αρκετά χρόνια που είχα πάρει μια LG από eshop και μετά προσπάθησα να κάνω επέκταση από την επίσημη αντιπροσωπεία, μου είχαν πει ότι ήταν παρα-εισαγωγής το μοντέλο και δεν γινόταν! Για το συγκεκριμένο δε γνωρίζω, καλό θα ήταν όσοι την αγοράσατε να κάνετε πρώτα ένα τηλέφωνο στην LG και μετά να προχωρήσετε στην αγορά της.

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, kazantzidis είπε

Αγορασα πριν 1 μηνα την 55αρα c1 απο e-shop. Γινεται κανονικα η επεκταση.... 

ερώτηση λίγο άσχετη 

Τι απόσταση έχεις την τβ και πήρες 55 ιντσες?

 Πόση απόσταση θέλει για τις 65?

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, music_lover είπε

Είναι να απορείς πάντως πως γίνεται να πωλείται η συγκεκριμένη μέσο όρο στα επώνυμα καταστήματα στα 2100 με 2300 ευρώ μέσο όρο και το eShop να σου την δίνει 1400 μέσω παρα-εισαγωγής. Υποτίθεται πως κάθε προϊόν παίρνει τον ΦΠΑ της χώρας στην οποία πωλείται. Πως καταφέρνει λοιπόν αυτήν την τιμή το eShop?

Δεν υπάρχει όρος "παρεισαγωγή" για προϊόντα που διακινούνται εντός ΕΕ...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 λεπτά πριν, zacharis1955 είπε

Δεν υπάρχει όρος "παρεισαγωγή" για προϊόντα που διακινούνται εντός ΕΕ...

Αν δεν εχει γινει εισαγωγή απο τον επίσημο εισαγωγέα στην Ελλάδα ,θεωρείτε παρεισαγωγής 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, ALIEN-3- είπε

Αν δεν εχει γινει εισαγωγή απο τον επίσημο εισαγωγέα στην Ελλάδα ,θεωρείτε παρεισαγωγής 

Οχι βέβαια!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, zacharis1955 είπε

Οχι βέβαια!

Εγω που ηθελα να παρω ενα daikin κλιματιστικο απο τo eshop ,μετα απο έλεγχο του serial number με την daikin Hellas με ενημέρωσαν οτι δεν ειναι εισαγωγης δικης τους αλλα παραεισαγωγης και καλυβεται μονο με τα 2 χρονια της υποχρεωτικης εγγυησης βαση νομοθεσιας , και ετσι το αγορασα απο το δικο τους καταστημα και εχω 5 χρονια εγγυηση 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...