Προς το περιεχόμενο

TV LG OLED65C11LB 65'' OLED SMART 4K ULTRA HD @Crazy Sundays/E-Shop.gr - 1.399€ [ΕΞΑΝΤΛΗΜΕΝΟ]


TechnoState

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 λεπτά πριν, ALIEN-3- είπε

Εγω που ηθελα να παρω ενα daikin κλιματιστικο απο τo eshop ,μετα απο έλεγχο του serial number με την daikin Hellas με ενημέρωσαν οτι δεν ειναι εισαγωγης δικης τους αλλα παραεισαγωγης και καλυβεται μονο με τα 2 χρονια της υποχρεωτικης εγγυησης βαση νομοθεσιας , και ετσι το αγορασα απο το δικο τους καταστημα και εχω 5 χρονια εγγυηση 

Η διαφορά χρημάτων και οι προϋποθέσεις για το δώρο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 93
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 λεπτά πριν, zacharis1955 είπε

Η διαφορά χρημάτων και οι προϋποθέσεις για το δώρο?

100 ευρω διαφορά είχαν στην τιμη ,απο το καταστημα τους στην περιοχη μου(Σερρες) ,ΑΘηνα αν ημουν ειχε και με 50 ευρω διαφορα .το eshop το ειχε προσφορα . προϋπόθεση να γινετε μια φορα τον χρονο συντήρηση απο αυτους και να εχει γινει σωστα η εγκατασταση απο τον τεχνικο .Στο τελευταιο δεν πρόκειται να εχω θεμα γιατι το πέρασαν οι ίδιοι 

Επεξ/σία από ALIEN-3-
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, ALIEN-3- είπε

100 ευρω διαφορά είχαν στην τιμη ,απο το καταστημα τους στην περιοχη μου(Σερρες) ,ΑΘηνα αν ημουν ειχε και με 50 ευρω διαφορα .το eshop το ειχε προσφορα . προϋπόθεση να γινετε μια φορα τον χρονο συντήρηση απο αυτους και να εχει γινει σωστα η εγκατασταση απο τον τεχνικο .Στο τελευταιο δεν πρόκειται να εχω θεμα γιατι το πέρασαν οι ίδιοι 

Την συντήρηση την πληρώνεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, zacharis1955 είπε

Την συντήρηση την πληρώνεις?

ναι φυσικα , συντήρηση εννοούμε το καθαρισμό και τον "έλεγχο" που πρέπει να κανουμε καθε χρονο στα κλιματιστικά 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, ALIEN-3- είπε

ναι φυσικα , συντήρηση εννοούμε το καθαρισμό και τον "έλεγχο" που πρέπει να κανουμε καθε χρονο στα κλιματιστικά 

Πόσα σου παίρνουν?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, zacharis1955 είπε

Πόσα σου παίρνουν?

το καλοκαιρι το περασα δεν εχω κανει ακομα την συντήρηση, φαντάζομαι οσα θα παίρνουν ολοι για τον καθαρισμό του κλιματιστικου 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, ALIEN-3- είπε

το καλοκαιρι το περασα δεν εχω κανει ακομα την συντήρηση, φαντάζομαι οσα θα παίρνουν ολοι για τον καθαρισμό του κλιματιστικου 

Φαντάζεσαι, όταν έλθουν ενημέρωσε, θα έχει ενδιαφέρον...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, zacharis1955 είπε

Φαντάζεσαι, όταν έλθουν ενημέρωσε, θα έχει ενδιαφέρον...

και στα περαστικα με πηραν οσο ζητουσαν και οι υπολοιποι οποτε δεν πιστευω να με παρουν παραπανω ,και με βγαλανε το παλιο δωρεαν οταν αλλοι με ζητουσαν εξτρα λεφτα . θα ενημερωσω . παντως το eshop μετα απο 4 κλησεις και 2 email ακομα με απαντάνε αν το κλιματιστικο ειναι απο το επισημο εισαγωγέα η δικιάς τους εισαγωγής μιας και κανενας τους δεν ηξερε.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, zacharis1955 είπε

Δεν υπάρχει όρος "παρεισαγωγή" για προϊόντα που διακινούνται εντός ΕΕ...

Μην κολλάς στην λέξη, εννοούμε μέσες άκρες την εισαγωγή στην Ελλάδα όχι από τον επίσημο εισαγωγέα αλλά από τρίτον, στην περίπτωση μας όχι από την infoquest που εισάγει επίσημα τις LG OLED.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
8 λεπτά πριν, music_lover είπε

Μην κολλάς στην λέξη, εννοούμε μέσες άκρες την εισαγωγή στην Ελλάδα όχι από τον επίσημο εισαγωγέα αλλά από τρίτον, στην περίπτωση μας όχι από την infoquest που εισάγει επίσημα τις LG OLED.

Τα 3/4 των ηλεκτρικών και ηλεκτρονικών προϊόντων που κυκλοφορούν στην Ελλάδα εισάγονται πλέον από ΕΕ ή μέσω χωρών ΕΕ κατευθείαν από τρίτους...

Επεξ/σία από zacharis1955
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, zacharis1955 είπε

Τα 3/4 των ηλεκτρικών και ηλεκτρονικών προϊόντων που κυκλοφορούν στην Ελλάδα εισάγονται πλέον από ΕΕ ή μέσω χωρών ΕΕ κατευθείαν από τρίτους...

Ναι κανένα πρόβλημα, ας το εισάγει οποίος θέλει αρκεί να καλύπτονται από την προβλεπόμενη εγγύηση. Επειδή υπάρχουν γενικά περιστατικά με καταστήματα service προϊόντων που βρίσκουν αστείες δικαιολογίες για να μην αναλάβουν ευθύνες, θέλουμε να έχουμε το κεφάλι μας ήσυχο αν χρειαστεί. Μη δώσουμε τώρα λίγα ευρώ λιγότερα και μετά τα πληρώσουμε σε επισκευές που δεν καλύπτονται από την εγγύηση. Αυτό θέλω να πω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
11 hours ago, Land-decked said:

ερώτηση λίγο άσχετη 

Τι απόσταση έχεις την τβ και πήρες 55 ιντσες?

 Πόση απόσταση θέλει για τις 65?

 

TV Size to Distance Calculator and Science - RTINGS.com

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Για όποιον ενδιαφέρεται για την επέκταση εγγύησης από το επίσημο site της LG μπορεί να ρίξει μια ματιά εδώ στα πακέτα.

https://www.service-lg.com/LG/Welcome

Και επίσης όπως διαπίστωσα η επέκταση εγγύησης αυξήθηκε από τα 180ευρώ στα 220 ευρώ.

Επεξ/σία από Liako25
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 ώρες πριν, andreas443 είπε

 

Yπάρχει ρύθμιση στο menu που σβήνει η οθόνη τελείως αλλα η τηλεόραση συνεχίζει και παίζει και ακούγεται ο ήχος
Για πιο εύκολα πατα το μικρόφωνο στο χειριστήριο και πες απενεργοποίηση οθόνης

Πράγματι πολύ καλό και βολικό!

1652262083_.png.b76555a798f9b08c3b687e81e6c42abf.png

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 10/10/2021 στις 11:04 ΠΜ, hasiotis_john είπε

Τούμπανο στα χαρακτηριστικά της, καλή τιμή (βέβαια στην συγκεκριμένη χρονική στιγμή που όλα έχουν πάει στο Θεό και δεν υπάρχει περίσσευμα στα νοικοκυριά, τα 1400 ευρώ είναι απλησίαστα), απλά τα 2 σημαντικά μείον για μένα είναι τα εξής: 1) ΔΕΝ έχει το eshop επέκταση εγγύησης που για μένα είναι νο1 πλέον στην αγορά τηλεοράσεων ώστε να έχεις το κεφάλι σου ήσυχο μετά το πέρας των 2 χρόνων (ειδικά οι συγκεκριμένες τηλεοράσεις θα σου βγάλουν σίγουρα θέματα στο πάνελ)!
Και 2), ΔΕΝ υποστηρίζει DTS ήχο οπότε και σου "αχρηστεύει" το 90% των έργων που έχεις ήδη κατεβάσει σε δίσκους και περιμένεις άδικα να τ' απολαύσεις στην συγκεκριμένη tv! (υποστηρίζει αυτά AC4, AC3(Dolby Digital), EAC3, HE-AAC, AAC, MP2, MP3, PCM, WMA, apt-X )
https://www.lg.com/sk/televizory/lg-oled65c11lb

Επέκταση εγγύησης δίνει και η LG η ίδια και προφανώς είναι καλύτερη απ' ότι των καταστημάτων...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...