Προς το περιεχόμενο

TV LG OLED65C11LB 65'' OLED SMART 4K ULTRA HD @Crazy Sundays/E-Shop.gr - 1.399€ [ΕΞΑΝΤΛΗΜΕΝΟ]


TechnoState

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ρε μάγκες η C11 από την C12 στο eshop που τις χαζεύω δείχνει να έχει διάφορα στον ήχο ( 20w και 40w)

Δε μπορώ όμως να βρω κάτι στο site της LG.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 93
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 ώρα πριν, Speargeo είπε

Ρε μάγκες η C11 από την C12 στο eshop που τις χαζεύω δείχνει να έχει διάφορα στον ήχο ( 20w και 40w)

Δε μπορώ όμως να βρω κάτι στο site της LG.

 

Δεν έχει νόημα, δίνεις άλλα 100-200 ευρώ και παίρνεις ηχόμπαρα. Ακόμα και οι "φθηνές" είναι κλάσεις ανώτερες από τα ηχεία της TV.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έτσι από απορία περισσότερο μιας και όλες οι Cxx έχουν τα ίδια χαρακτηριστικά.

Είναι μάλλον τυπογραφικό λάθος.

Τεσπά τη παρήγγειλα να δούμε αν θα τη στείλουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

44 λεπτά πριν, Speargeo είπε

Έτσι από απορία περισσότερο μιας και όλες οι Cxx έχουν τα ίδια χαρακτηριστικά.

Είναι μάλλον τυπογραφικό λάθος.

Τεσπά τη παρήγγειλα να δούμε αν θα τη στείλουν.

Χωρίς παρεξήγηση αλλά γιατί δε περιμένεις 20 μέρες μέχρι το BF σίγουρα θα παίξει πιο κάτω... 1400 είναι πολλά πλέον για 65" C1.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, netgeo είπε

Χωρίς παρεξήγηση αλλά γιατί δε περιμένεις 20 μέρες μέχρι το BF σίγουρα θα παίξει πιο κάτω... 1400 είναι πολλά πλέον για 65" C1.

Αυτήν την στιγμή είναι -300€ από την επόμενη τιμή από ένα πρόχειρο search που έκανα σε Ελληνικά καταστήματα, για τον ίδιο κωδικό (65C11).

Πόσο πιστεύετε ότι μπορεί να πέσει ακόμα η τιμή της εν όψει BF, δεδομένου ότι σε όλες τις μεγάλες αλυσίδες (αν και εκεί μιλάμε για το μοντέλο 65C14) η τιμή της είναι κατά πολύ μεγαλύτερη;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, overclocker είπε

Αυτήν την στιγμή είναι -300€ από την επόμενη τιμή από ένα πρόχειρο search που έκανα σε Ελληνικά καταστήματα, για τον ίδιο κωδικό (65C11).

Πόσο πιστεύετε ότι μπορεί να πέσει ακόμα η τιμή της εν όψει BF, δεδομένου ότι σε όλες τις μεγάλες αλυσίδες (αν και εκεί μιλάμε για το μοντέλο 65C14) η τιμή της είναι κατά πολύ μεγαλύτερη;

Τον Απρίλη την 65BX για να φεύγει την έδιναν έμμεσα 715€!!!

Οκ ήταν η BX αλλά και η CX έπαιξε σίγουρα χαμηλότερα από τα 1400. Περιμένετε λίγο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, overclocker είπε

Αυτήν την στιγμή είναι -300€ από την επόμενη τιμή από ένα πρόχειρο search που έκανα σε Ελληνικά καταστήματα, για τον ίδιο κωδικό (65C11).

Πόσο πιστεύετε ότι μπορεί να πέσει ακόμα η τιμή της εν όψει BF, δεδομένου ότι σε όλες τις μεγάλες αλυσίδες (αν και εκεί μιλάμε για το μοντέλο 65C14) η τιμή της είναι κατά πολύ μεγαλύτερη;

Δεν νομίζω να πέσει παρακάτω αλλά φαντάζομαι θα δούμε σε μερικές μέρες 😃

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, netgeo είπε

Περιμένετε λίγο

Και αν δεν πέσει, τι θα κάνει ο φίλος που θα έχει χάσει την παραπάνω προσφορά; 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 ώρες πριν, Speargeo είπε

Έτσι από απορία περισσότερο μιας και όλες οι Cxx έχουν τα ίδια χαρακτηριστικά.

Είναι μάλλον τυπογραφικό λάθος.

Τεσπά τη παρήγγειλα να δούμε αν θα τη στείλουν.

Την παραγγέλνεις  απόγευμα Σάββατο 13/11 , θα έρθει από Τρίτη  16/11. Το κατάστημα παραλαβής την κρατάει 10-15 ημέρες πριν την επιστρέψει αν δεν την παραλάβεις. Οπότε προλαβαίνεις και τη BF και βλέπεις...

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, dispi είπε

Την παραγγέλνεις  απόγευμα Σάββατο 13/11 , θα έρθει από Τρίτη  16/11. Το κατάστημα παραλαβής την κρατάει 10-15 ημέρες πριν την επιστρέψει αν δεν την παραλάβεις. Οπότε προλαβαίνεις και τη BF και βλέπεις...

Εμένα το κατάστημα μου έστειλε μήνυμα στις 3 ημέρες ότι θα την επιστρέψει την επόμενη..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 ώρες πριν, overclocker είπε

Αυτήν την στιγμή είναι -300€ από την επόμενη τιμή από ένα πρόχειρο search που έκανα σε Ελληνικά καταστήματα, για τον ίδιο κωδικό (65C11).

Πόσο πιστεύετε ότι μπορεί να πέσει ακόμα η τιμή της εν όψει BF, δεδομένου ότι σε όλες τις μεγάλες αλυσίδες (αν και εκεί μιλάμε για το μοντέλο 65C14) η τιμή της είναι κατά πολύ μεγαλύτερη;

Συμφωνώ με το σκεπτικό σου, άλλωστε έχω πέσει κι εγώ θύμα της λογικής του "περίμενε" και "περίμενε" και βάραγα το κεφάλι μου μετά. Αφού έχεις κάνει την έρευνά σου,  πιστεύω ότι είσαι καλυμμένος. Και να πέσει η τιμή σε 20 μέρες που είναι το BF, τι θα γίνει και πόσο θα πέσει; θα κερδίσεις τι; 50-100 ευρώ; Καλώς να σου έρθει η τηλεόραση αν την πήρες :)

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, dispi είπε

Την παραγγέλνεις  απόγευμα Σάββατο 13/11 , θα έρθει από Τρίτη  16/11. Το κατάστημα παραλαβής την κρατάει 10-15 ημέρες πριν την επιστρέψει αν δεν την παραλάβεις. Οπότε προλαβαίνεις και τη BF και βλέπεις...

Σιγά μην την κρατήσουν μέχρι και πρώτη Δεκεμβρίου για να διαλέξεις εσύ με το πάσο σου... 

Βρε τι διαβάζουμε... 

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

52 λεπτά πριν, andreas1gr είπε

Σιγά μην την κρατήσουν μέχρι και πρώτη Δεκεμβρίου για να διαλέξεις εσύ με το πάσο σου... 

Βρε τι διαβάζουμε... 

Εγω το έχω κάνει και έχουν κρατήσει αντικείμενο 12 ημέρες αφού πήρα πρώτα τηλέφωνο στο σημείο παραλαβής λέγοντας ότι είμαι εκτός πόλης ,  εσύ  το έκανες και δεν στο κράτησαν μιας και διάβασες αυτό που έγραψα;

  • Like 2
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
11 minutes ago, dispi said:

Εγω το έχω κάνει και έχουν κρατήσει αντικείμενο 12 ημέρες αφού πήρα πρώτα τηλέφωνο στο σημείο παραλαβής λέγοντας ότι είμαι εκτός πόλης ,  εσύ  το έκανες και δεν στο κράτησαν μιας και διάβασες αυτό που έγραψα;

Αρκεί να είναι "μικρό" το αντικείμενο ώστε να χωράει σε ένα αυτοκίνητο, η 65αρα που θα μπει για να πεις ότι θα πας να την παραλάβεις?

50-55αρες δεν χωράνε στα περισσότερα, πόσο μάλλον 65αρες...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...