Προς το περιεχόμενο

Media Markt - Τηλεοράσεις με 20% επιστροφή Eurobank (άνω των 499€)


AristidisZ

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 45
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πήγα να πάρω τηλεόραση που την είχα το Σάββατο 999€ στο κατάστημα και σήμερα ενώ το ταμπελάκι ήταν το ίδιο , με ενημέρωσαν ότι η τιμή άλλαξε σε 1250€ . 

Επεξ/σία από PanosP28
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εχει πιο ακριβές τιμές

Την LG (μοντέλο 2021) την αγόρασα τον Αύγουστο από Κωτσόβολο με επιστροφή 20% της Εθνικής και την είχε στα 539€

Με την επιστροφή βγήκε τελική τιμή στα 431€

Κσι τώρα την έχουν 599€ 

Με την επιστροφή τελική τιμή στα 479€....

12 ώρες πριν, Doubt είπε

Προσφορά" και πάλι. Όταν καταλάβει ο πολύς κόσμος τι γίνεται,

Τι γίνεται; 

Επεξ/σία από andreas1gr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Doubt είπε

Τίποτα, κάνε δουλειά σου..

Μα γιατί δεν εξηγείς αυτο το οποίο έγραψες για να βοηθήσεις τον κόσμο; 

Εκτός και αν ηταν πυροτεχνήμα..;;; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, andreas1gr είπε

Μα γιατί δεν εξηγείς αυτο το οποίο έγραψες για να βοηθήσεις τον κόσμο; 

Εκτός και αν ηταν πυροτεχνήμα..;;; 

Μα το εξηγουνε 2 ατομα με αριθμους και πολυ απλα. Μαλλον εσυ δεν μπορεις να το καταλαβεις :'(

Κοστιζει 10 ευρω , ανεβαζουν την τιμη στα 12 και μετα λενε "προσφορα -2ευρω" . η τιμη της προσφορας πεφτει στα 2. Οι χαζουληδες βλεπουν την λεξη προσφορα και την πατανε 

Τιμια στα 799 , σκρουτζ ~900 με μεταφορικα
https://www.mediamarkt.gr/product/tileorasi-psuxagogia/tileoraseis/4k-uhd-tv/tileorasi-lg-oled-55-4k-oled55a16la/1598876?affiliateId=linkwise&utm_content=text_link&utm_medium=affiliate&utm_source=CD20666&lkws_10719=614102aa-049a-35e8-08a7-da0f2e15ded8

+++
σκρουτζ +150ευρω
https://www.mediamarkt.gr/product/tileorasi-psuxagogia/tileoraseis/4k-uhd-tv/tileorasi-sony-oled-tv-sony-kd55a8baep-uhd-4k-smart/1522630?affiliateId=linkwise&utm_content=text_link&utm_medium=affiliate&utm_source=CD20666&lkws_10719=614102aa-049a-35e8-08a7-da0f2e15ded8

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
8 ώρες πριν, argosixna είπε

Μα το εξηγουνε 2 ατομα με αριθμους και πολυ απλα. Μαλλον εσυ δεν μπορεις να το καταλαβεις 😢

Αγαπητέ μου, εγω είμαι ο ενας από αυτά τα 2 ατομα που λες... Αρα λίγο δύσκολο να μην καταλαβαίνω.... 

Ο σωστός καταναλωτής αγοράζει κατι το οποίο χρειάζεται μετά απο έρευνα αγοράς, βλέπει ιστορικά τιμής και δεν θα παρασυρθεί απο ρεκλαμες... 

Αλλά ο φίλος μπωρεί να εννοεί και κάτι περισσότερο το οποίο δεν έχουμε σκεφθεί και για αυτό των ρωτώ... 

Επεξ/σία από andreas1gr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, andreas1gr είπε

Αλλά ο φίλος μπωρεί να εννοεί και κάτι περισσότερο το οποίο δεν έχουμε σκεφθεί και για αυτό των ρωτώ... 

Όχι, αυτό εννοώ.

Έγραψα ότι έγραψα επειδή είχα ανεβάσει θέμα με την προηγούμενη "προσφορά", νομίζω Πλαίσιο-Eurobank και όσοι έψαξαν έγραφαν λίγο πολύ τα ίδια.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ίσως να αξίζει για όσους περίμεναν για τα νέα μοντέλα B1 και C1 της LG, καθώς τρέχει παράλληλα προωθητική ενέργεια της LG που δίνει προπληρωμένη δωροκάρτα €200 για την αγορά τους και αναφέρεται στην σελίδα του προϊόντος. Στους υπόλοιπους που τις έχουν φθηνότερα στο Skroutz δεν είδα να αναφέρεται η ενέργεια.

https://media.mediamarkt.gr/Banners/Rules-and-Documents/2021/10_October/LG_OLED_TVs_PrePaid_Card2021.pdf

LG 65B16LA  €2,098.96 αρχική -20% €πιστροφή - €200 δωροκάρτα = €1,479.17 https://www.mediamarkt.gr/product/tileorasi-psuxagogia/tileoraseis/4k-uhd-tv/tileorasi-lg-oled-65-4k-oled65b16la/1598871

LG 65C14LB  €2198.95 αρχική -20% €πιστροφή - €200 δωροκάρτα = €1,559.16 https://www.mediamarkt.gr/product/tileorasi-psuxagogia/tileoraseis/4k-uhd-tv/tileorasi-lg-oled-65-4k-oled65c14lb/1598870

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπαινω mediamarkt σημερα πρωι 9 με το ματι να γυαλιζει να παραγγειλω την LG OLED 65G1 στα 2598 με το -20% και την 200€ δωροκαρτα και την βλεπω στα 2098,96. 

Κόψιμο, διαροια, κρυος ιδρωτας!!!

Παιρνω τηλ και επιβεβαιωνω ότι ισχύει και την παραγγελνω με καρτα eurobank.

Οπότε μου βγηκε 2100 - 420 επιστρ. - 200 LG δωροκαρτα = 1480. ΤΙΜΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΕΜΦΑΝΙΣΤΕΙ ΠΟΤΕ ΞΑΝΑ.

Μου ερχεται mail επιβεβαιωσης με αρ. παρ/λιας αλλα μετα απο 1 ωρα η παραγγελια δεν εμφανιζοταν στο site. 

Παιρνω τηλ. και μου λενε πως την βλεπουν αλλα για αγνωστο λογο δεν εχει προχωρησει σε επεξεργασια και να τους στείλω και με Mail την πληρωμη. Στην μια αυτη ωρα η τιμή ξαναγυρισε στα 2598 και με ζώνουν τα φιδια ότι θα την ακυρωσουν.

Τελικα μετα απο 1 ωρα ακομα καταχωρηθηκε κανονικα και στο site στα 2098. οποτε με τα ρεστα παρηγγειλα και μια soundbar LG SN7Y στα 279 παλι με την χαμηλοτερη τιμη ακομα και απο skroutz.

Εχω αρχισει να φτιαχνω τον τοιχο απο γυψοσανιδα που θα τα βαλω χωρίς να φαινονται ούτε καλωδια ούτε πριζες.

  • Like 8
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, johnniek13 είπε

Μπαινω mediamarkt σημερα πρωι 9 με το ματι να γυαλιζει να παραγγειλω την LG OLED 65G1 στα 2598 με το -20% και την 200€ δωροκαρτα και την βλεπω στα 2098,96. 

Κόψιμο, διαροια, κρυος ιδρωτας!!!

Παιρνω τηλ και επιβεβαιωνω ότι ισχύει και την παραγγελνω με καρτα eurobank.

Οπότε μου βγηκε 2100 - 420 επιστρ. - 200 LG δωροκαρτα = 1480. ΤΙΜΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΕΜΦΑΝΙΣΤΕΙ ΠΟΤΕ ΞΑΝΑ.

Μου ερχεται mail επιβεβαιωσης με αρ. παρ/λιας αλλα μετα απο 1 ωρα η παραγγελια δεν εμφανιζοταν στο site. 

Παιρνω τηλ. και μου λενε πως την βλεπουν αλλα για αγνωστο λογο δεν εχει προχωρησει σε επεξεργασια και να τους στείλω και με Mail την πληρωμη. Στην μια αυτη ωρα η τιμή ξαναγυρισε στα 2598 και με ζώνουν τα φιδια ότι θα την ακυρωσουν.

Τελικα μετα απο 1 ωρα ακομα καταχωρηθηκε κανονικα και στο site στα 2098. οποτε με τα ρεστα παρηγγειλα και μια soundbar LG SN7Y στα 279 παλι με την χαμηλοτερη τιμη ακομα και απο skroutz.

Εχω αρχισει να φτιαχνω τον τοιχο απο γυψοσανιδα που θα τα βαλω χωρίς να φαινονται ούτε καλωδια ούτε πριζες.

Εσυ λογικά θα πρέπει να ελπίζεις να ξανά πάμε σε απαγόρευση κυκλοφορίας λόγω πανδημίας ώστε να κάνεις απόσβεση..

Με γεια!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, drade είπε

Εσυ λογικά θα πρέπει να ελπίζεις να ξανά πάμε σε απαγόρευση κυκλοφορίας λόγω πανδημίας ώστε να κάνεις απόσβεση..

Με γεια!

Ευχαριστώ...ήδη εχω σε 24gb το DUNE με dolby atmos για πρωτη ταινία.

Ειχα κανα 2 μερες που το σκεφτομουν,  ενω απο περυσι κοιτουσα την GX που εφτασε μεχρι 1600 και τωρα δεν υπαρχει πουθενα.

Και αυτο που με εκανε να το αποφασισω ειναι ο θανατος της Γεννηματα και συγκεκριμενα η ταχυτητα του γεγονοτος.

Και σκεφτομαι, "δεν ξέρεις τι σε βρισκει αυριο" οποτε ας φαμε και ας δουμε οτι προλαβουμε!!!

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

εγω παρήγγειλα τηλεοραση και μου την ακυρωσαν διοτι και καλά τωρα δεν ειναι διαθέσιμη και

κλασικά ξαναέφαγαν καταγγελία για καταχρηστική ακύρωση παραγγελίας χωρίς την σύμφωνη γνώμη του πελάτη.

Επεξ/σία από makis269
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...