Προς το περιεχόμενο

iPhone 13 pro max κωτσοβολος


Νικήτας Ράικος

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, Mikelpcpro_GR είπε

Τα ίδια σκ@τα και με της προπαραγγελίες του Ps5, δεν ξέρω γιατί γίνεται αυτό... ενώ σε άλλες αλεσίδες πήραν κανονικά απόθεμα Pro max

Σε ποιες αλυσιδες πηραν αποθεμα pro max?

Δεν υπαρχει πουθενα, εγω ειμαι με προπαραγγελια απο πλαισιο, δεν εχω παραλαβει και αυτοι δεν εχουν ιδεα ποτε θα παραλαβουν κομματια.

Παντου το ιδιο συμβαινει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Και εγώ έχοντας κάνει την παραγγελία και για το ρολόι και για το τηλέφωνο με το που άνοιξαν οι προπαραγγελίες και που μιλάω μαζί του στο τηλέφωνο καμία ενημέρωση. Όταν τους είπα ότι σας κόβω να έχετε το ίδιο πρόβλημα με το ps5 όχι μου λένε έχουμε απόθεμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
11 ώρες πριν, Pwpwpw είπε

Σε ποιες αλυσιδες πηραν αποθεμα pro max?

Δεν υπαρχει πουθενα, εγω ειμαι με προπαραγγελια απο πλαισιο, δεν εχω παραλαβει και αυτοι δεν εχουν ιδεα ποτε θα παραλαβουν κομματια.

Παντου το ιδιο συμβαινει.

Κάποιοι πήραν day one  αθήνα από κωτσόβολο.

Επεξ/σία από Mikelpcpro_GR
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εγώ δεν καταλαβαινω γιατί ενώ μερικές φορεσ όταν μπαίνεις στην ιστοσελίδα τους εμφανίζουν μερικά κομμάτια ως «διαθεσιμα σε 20’» και όντως βγάζουν και σε ποιο κατάστημα είναι, να βάλεις μπουφάν να πας να το παρεις δηλαδή-έτοιμο, και εμάς που το έχουμε ήδη παραγγείλει 2 εβδομαδες  και παραπάνω μερικοι μας έχουν στο περίμενε….

Επεξ/σία από nickxo
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα μου εχει ερθει απροειδοποιητα το δικο μου σημερα το πρωι η ωρα 9:00 ελαβα μηνυμα απο την acs courier οτι εχω πακετο. Πηγα εκει και το παρελαβα πληρωσα 830 ευρω οπως ηταν η τιμη του. Το ασπρο χρωμα που το ηθελα. Ηρθε απο την Λευκωσια iStrom ομως εχω δυο ερωτησεις αποριες επειδη κατι δεν μου καθεται καλα:

1) Οταν πηγαινω πληροφοριες εκει καπου λογικα λεω θα επρεπε να ειχε την εγγκυηση ποτε ληγει 3/11/2022 λογικα ξανα λεω ενω δεν υπαρχει τιποτα. Σε αντιθεση με το iPad 9ης γενιας που το αγορασα στις 8/10/2021 και το γραφει εκει περα μια χαρα.
2) Οταν το κλειδωνω και ξεκλειδωνω εμφανιζει ασπρες γραμμες τι να σημαινει αυτο ;
Να σημειωσω πως ηρθε κλειστο στο κουτι του με τα ναιλα του και στο ιντερνετ μπαινει κανονικα με 5G δικτυο και κλησεις κανει και μηνυματα στελνει και ολα λειτουργουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε Παίδες τι να πώ, απο 8/10 κατα της 16:00 μετα την δουλειά πήγα ΚΩΤΣΟΒΟΛΟ και ακόμα στο περίμενε κανένα νεο .... 13 PRO MAX SILVER
ΕΔΩΣΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΠΡΟΚΑΤΑΒΟΛΗ 200 ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΝ ΧΡΟΝΟ ΠΑΡΑΔΩΣΗΣ

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Sonis4 είπε

Σε τηλεφωνική επικοινωνία που είχα μαζί τους μου είπαν πως την Δευτέρα 15-11 περιμένουν μια παραλαβή 

Εγώ πάλι σε επικοινωνία που είχα με το τμήμα πωλήσεων τους, μου λένε 11/11 η 15/11 είναι η πιθανές μέρες παραλαβής, κι θα πάρουν αρκετά κομάτια από ότι λένε... τώρα ιδώμεν να στην τελική τι θα γίνει.

1 ώρα πριν, glxakias1990 είπε

Ρε Παίδες τι να πώ, απο 8/10 κατα της 16:00 μετα την δουλειά πήγα ΚΩΤΣΟΒΟΛΟ και ακόμα στο περίμενε κανένα νεο .... 13 PRO MAX SILVER
ΕΔΩΣΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΠΡΟΚΑΤΑΒΟΛΗ 200 ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΝ ΧΡΟΝΟ ΠΑΡΑΔΩΣΗΣ

κι εγώ τα ίδια... αναμένουμε τώρα 11/11 η 15/11 εγώ πια θα τους ξανά ενοχλήσω την δευτέρα ελπίζω να έχουμε κάτι θετικό. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ που έκανα την μ@λακια να περιμένω να έρθουν πρώτα στο μαγαζί (Κωτσόβολο) για να δω το sierra blue από κοντά, μιας και δεν είχα αποφασίσει μεταξύ του τελευταίου και του κλασσικού graphite, και για αυτό δεν το είχα κάνει προπαραγγελία; 

Παραγγελία 15/10 12:00μμ 13 Pro Max Sierra Blue 128Gb... Έκανα και την άλλη μ@λακια να πληρώσω 700 ευρω προκαταβολή, πιστευοντας οτι ίσως το φέρουν λίγο πιο γρήγορα έτσι..  Υπάρχει κανείς που να είναι σε παρόμοια κατάσταση και να το έχει παραλάβει; 

Είμαι σε απόγνωση διότι μόλις σήμερα χάλασε η οθόνη του Xs που είχα 2 χρονια τώρα και δεν θεωρώ οτι αξίζει να το παω για επισκευή. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kαλημερα κ εγω εχω κανει προπαραγγελια 9/10 απο κωτσοβολο για iphone 13 pro max silver κ ακομα δν εχω καμμια ενημερωση....κ εχω δωσει προκαταβολη... Σημερα οι αποθηκες εχουν οντως παραλαβει;;;επισης καποιος με ημερομηνια 9/10 εχει παραλαβει απο κωτσοβολο;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@marina8282, δεν ξέρω αν σε βοηθάει αλλά φίλος έκανε προπαραγγελία 08/10 για 13 pro max 256GB και χθες του έστειλαν μήνυμα πως η παραγγελία του βρίσκεται στη κεντρική αποθήκη και είναι έτοιμη για δρομολόγηση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...