Προς το περιεχόμενο

CHAOS αοριστολογιών με το «ελληνικό υπεραυτοκίνητο των 3.000 ίππων»


polemikos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Θεωρω πιθανοτερο ο απατεωνας να μας παρουσιασει κατι σαν το παρακατω σε καμια δεκαετια παρα να βγει το μη χεσω chaos τα επομενα 50 χρονια απο τον ιδιο.

e6d43b8c4fd40a558ff7abbcb5a1fc25.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2.8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τουλάχιστον ανεβάζει και κάνα υπαρκτό αμάξι που και που. Θα ήταν καλή τρολια αν είχε χώσει αριστερά με κάνα render και το δικό του 

 

Screenshot_20220808-172719_Instagram.jpg

Επεξ/σία από SabotazNic
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σας παρακαλώ μην βάζετε άλλους "εφευρέτες" στο παρόν θέμα, ας προσπαθήσουμε να κρατήσουμε το θέμα καθαρό και να μην συγκρίνουμε ανόμοιους "εφευρέτες" ο καθένας κρίνεται στον δικό του χώρο. Ίσως αν τα δυο αυτά μεγάλα μυαλά συναντηθούν να προκύψει το DeLorean από το Back to the Future.

Υ.Σ. Η φωτογραφία με την δισκόπλακα απλώς έκανα καινούργιο συκώτι 😂

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, rallistas είπε

Προσπαθώ να καταλάβω αν αυτά είναι κηροπήγια ή πάνε κάπου στο αυτοκίνητο.Καλησπέρα.

D0576AC2-2B8F-46AC-BD2A-8F5C9D116DE6.jpeg

Όταν ο ισολογισμός είναι 0 έχεις χρήματα να τυπώσεις, σε εκτυπωτές του εξωτερικού να μη ξεχνιόμαστε, ότι θες.. 

Ίδια αξία με σκραπ έχουν.. 

Αν δεν πιάσει 500kmh 0-100 σε 1.5 sec, όλες τις επιδόσεις και τεχνικά χαρακτηριστικά που έχει υποσχεθεί θα παραμένει μια παπαντζα, αερολογια, ανοησία, βλακεία ή απάτη ότι και να ανεβάζει.

Γιατί ο τύπος υπήρξε αποδεδειγμένα απατεώνας. Και μάλλον το συνεχίζει..

Έχει γεμίσει ο τόπος τσαρλατάνους και εμπόρους ονείρων. 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδες δεν θελει πολυ σκεψη, θα φαει οτι μπορεσει, μετα θα κυρηξει πτωχευση και αυτο ηταν (ισως αν ειναι εξυπνος να βαλει μια καλη ασφαλεια για την αποθηκη που εχει στο Μενιδι και καλα για εδρα της εταιρειας, να βαλει και μια φωτια και ουτε Chaos θα εχει μετα ουτε τιποτα, και θα λεει εγω το ειχα σχεδον ετοιμο αλλα οι φλογες....Θα φαει και απο την ασφαλιστικη εννοειται), μην δουλευομαστε, δεν παιζει ποτε να βγαλει κατι (και ΑΝ βγαλει δεν παιζει να πηγαινει πανω απο 250-300 χιλιομετρα αφου θα εχει βαλει μια generic μηχανη).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έχω καταλάβει αν είναι μυθομανής που ψοφάει με τη δημοσιότητα ή λαμόγιο που ψάχνει να δαγκώσει "επενδυτές". Θα μου πείτε βέβαια "why not both"...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, SomeFun είπε

Δεν έχω καταλάβει αν είναι μυθομανής που ψοφάει με τη δημοσιότητα ή λαμόγιο που ψάχνει να δαγκώσει "επενδυτές". Θα μου πείτε βέβαια "why not both"...

Κάποιος που δημοσιεύει φωτογραφίες των παιδιών του στο promotion του ανύπαρκτου αυτοκινήτου του, δεν είναι ούτε απλά γραφικός, ούτε αστείος. Είναι επικίνδυνος για αυτόν και τους τριγύρω του.

1 ώρα πριν, TheStranger80 είπε

Παιδες δεν θελει πολυ σκεψη, θα φαει οτι μπορεσει, μετα θα κυρηξει πτωχευση και αυτο ηταν (ισως αν ειναι εξυπνος να βαλει μια καλη ασφαλεια για την αποθηκη που εχει στο Μενιδι και καλα για εδρα της εταιρειας, να βαλει και μια φωτια και ουτε Chaos θα εχει μετα ουτε τιποτα, και θα λεει εγω το ειχα σχεδον ετοιμο αλλα οι φλογες....Θα φαει και απο την ασφαλιστικη εννοειται), μην δουλευομαστε, δεν παιζει ποτε να βγαλει κατι (και ΑΝ βγαλει δεν παιζει να πηγαινει πανω απο 250-300 χιλιομετρα αφου θα εχει βαλει μια generic μηχανη).

Το πιο πιθανό είναι αυτό, δηλαδή πρώτα να παρουσιάσει ένα αυτοκίνητο που να μοιάζει με το Χάος που έχει στο μυαλό του, να το τσουλήσει σε ένα δρόμο με 80χλμ/ω καθώς από κάτω όλα θα είναι μηχανικά από κανένα Toytota Supra (κι αν), να πει "ορίστε το έφτιαξα, δοξάστε με" και μετά από μερικά ακόμη επεισόδια (και επιδοτήσεις) να κυρήξει πρώχευση λόγω covid, πολέμου και haters.

  • Like 5
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eγώ έχω αρχίσει και στενοχωριέμαι γιατί σιγά σιγά, παραμυθιάζει και ανθρώπους του χώρου, που είναι πιτσιρικάδες και έχουν μυαλό και γνώση και τους έχει αρχίσει το τσάμικο.
Τα ΕΣΠΑ και οι αναπτυξιακοί έρχονται και μαζί με τον ιδιοκτήτη (τον πραγματικό) της McLaren (νομίζω έγινε νονός του? στο τέλος θα γυρίσουν και τον ''νονό'' ...) αλλά και τον κουμπάρο του νονού, έχουν να φάνε ότι δεν έχει το φόρουμ αν μαζέψουμε όλοι τα ευρώ μας και τα βάλουμε κάτω.
Καλό καλοκαίρι παλικάρια, το 2023 θα φάει καλά ο Φανόπουλος...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, VFR είπε

που είναι πιτσιρικάδες και έχουν μυαλό και γνώση

Δεν αναφερεσαι στους πιτσιρικαδες που πειραζουν παπακια και βαζουν εξατμισεις και αεροτομες σε κατι κουβαδες φανταζομαι, ε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, SabotazNic είπε

Δεν αναφερεσαι στους πιτσιρικαδες που πειραζουν παπακια και βαζουν εξατμισεις και αεροτομες σε κατι κουβαδες φανταζομαι, ε?

Γνωστός μηχανολόγος μηχανικός πάντως μια χαρά το τρώει το παραμύθι.

Τα ράσα δεν κάνουν τον παπά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει ελπίδα στον κόσμο πάντως. Ο Σαρημπαλίδης έκανε ανάρτηση στο fb το "βίντεο" με τα νέα κατασκευάσματα του Σανόπουλου και είπα να ρίξω μια ματιά στα σχόλια. Από τα 61, τα 47 κύρια σχόλια γελάνε μαζί τους και μόλις 3 ζουν ακόμη στο 2020. Ενθαρρυντικό. Fool me once, shame on you. Fool me twice, shame on me.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...