Προς το περιεχόμενο

CHAOS αοριστολογιών με το «ελληνικό υπεραυτοκίνητο των 3.000 ίππων»


polemikos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
On 27/04/2024 at 22:12, greekfragma said:

 

 

Υπάρχει πράφιτ αλλά είστε κακεντρεχείς.

prafit-milame-gia-prafit.gif

Εσυ την έκθεση διαχείρισης μπηκες να δεις?Τον ισολογισμό που είναι μικρότερος από ψιλικατζίδικου δεν σου έφτανε?50 χιλ κεφάλαιο με μηδενική κίνηση σε οποιοδήποτε λογαριασμό κανένα πάγιο μηδενικά τα άυλα τα οποία αποτελούν το rnd και άρα δεν έχει κάνει τίποτα σε ανάπτυξη

 

Βασικά ο ισολογισμός του είναι η ταφόπλακα σε ότι έλεγε γιατί αν είχε το οτιδήποτε σε σχεδιασμό σε έρευνα σε υλικά για την ενδεχόμενη κατασκευή θα αντικατοπτριζόταν στον ισολογισμό αυτός δεν έχει τίποτα ,οπότε πλέον δεν μιλάμε για εικασίες και το τι πιστεύει ο καθένας

Επεξ/σία από chrisxkar
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Super Moderators

Αν όμως όλο αυτό το δείτε σαν ένα κοινωνικό πείραμα, θα καταλάβετε απόλυτα τι συμβαίνει στην κοινωνία μας και πόσο είναι το γνωσιακό επίπεδο μιας μεγάλης μάζας εκεί έξω (δεν το λέω αντίληψη για να μη στεναχωρήσω κάποιους ακόμη περισσότερο!)...

:) 

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, billdanos είπε

Αν όμως όλο αυτό το δείτε σαν ένα κοινωνικό πείραμα, θα καταλάβετε απόλυτα τι συμβαίνει στην κοινωνία μας και πόσο είναι το γνωσιακό επίπεδο μιας μεγάλης μάζας εκεί έξω (δεν το λέω αντίληψη για να μη στεναχωρήσω κάποιους ακόμη περισσότερο!)...

:) 

Και δεν το λες..... γιατί νομίζεις θα το καταλάβουν για να στεναχωρηθούν 😃

  • Haha 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, billdanos είπε

Αν όμως όλο αυτό το δείτε σαν ένα κοινωνικό πείραμα, θα καταλάβετε απόλυτα τι συμβαίνει στην κοινωνία μας και πόσο είναι το γνωσιακό επίπεδο μιας μεγάλης μάζας εκεί έξω (δεν το λέω αντίληψη για να μη στεναχωρήσω κάποιους ακόμη περισσότερο!)...

:) 

Ναι η μάζα απλά δεν ενδιαφέρετε να ψάξει για τίποτα εκει έξω. Διαβάζει κάτι και απλά νομίζει ότι ισχύει όσο τραβηγμένο και αν είναι. Βοηθάνε και οι πολύ τέλειοι δημοσιογράφοι που έχουμε στην αυτοκίνηση βέβαια που δεν βλέπουν πέρα από τη μύτη τους κάποιοι είναι μαζί στα κόλπα σαριμπαλ πχ που ένα έγκυρο άρθρο δεν έχει βγάλει ευτυχώς τον πήρε χαμπάρι ο κόσμος. 

Ακόμα πάντως μερικοί πιστευουν τον απατεώνα τόσο μηδέν βούληση δηλαδή μερικοί? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τύποι θα σέβεστε. Δε ξέρω τι λέτε εσείς αλλά εγώ υποκλίνομαι.

Κάποιος είχε πει ότι μπορείς να κοροϊδέψεις πολλούς για λίγο, μπορείς να κοροϊδέψεις λίγους για πολύ, αλλά δε μπορείς να κοροϊδέψεις πολλούς και πολύ. Κι όμως ο Σπύρος απέδειξε ότι είναι δυνατό να κοροϊδέψεις πολλούς για πολύ. Πόσα χρόνια κρατάει αυτή η ιστορία;

Αλήθεια με ποιο κόμμα κατεβαίνει; Κρίμα τέτοιο ταλέντο να πάει χαμένο

  • Haha 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 14/4/2024 στις 1:11 ΠΜ, NT1G είπε

Πάντως υπάρχει αν θέλει δικαιολογία γιατί δεν θα δούμε το Χάοζ ούτε το 2024, ετοιμάζει πολεμικά drones για την Ελλάδα τώρα που είναι της μόδας.

SP Technologies perfectly apply to the development of army equipment, with particular emphasis on high-strength components, low mass and weight through material reconstruction technology – helmets, bulletproof clothing, weapon system accessories, vehicles and drones.

https://spgroup.spyrospanopoulos.com/sectors/

:ph34r:

Επεξ/σία από giorgos4ever
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, billdanos είπε

Αν όμως όλο αυτό το δείτε σαν ένα κοινωνικό πείραμα, θα καταλάβετε απόλυτα τι συμβαίνει στην κοινωνία μας και πόσο είναι το γνωσιακό επίπεδο μιας μεγάλης μάζας εκεί έξω (δεν το λέω αντίληψη για να μη στεναχωρήσω κάποιους ακόμη περισσότερο!)...

:) 

Εδώ στη Θεσσαλονίκη, αθλητικά ραδιόφωνα μετά τις 10 παίζουν κάτι συνωμοσιολόγους παραγωγούς που ανοίγουν γραμμές σε ακροατές να μιλήσουν. Αν ακούσεις το τί  λέγεται, θα απορήσεις που δεν έχει επέμβει ακόμη εισαγγελέας. Και αυτοί δεν είναι μεμονωμένοι τύποι που ξέφυγαν από την Σταυρούπολη. Είναι ένα μεγάλο ποσοστό. Και φυσικά αυτό το βλέπουμε και στις εκλογές, με κόμματα φασιστών, κόμματα εκκλησιαστικά, κόμματα καραγκιόζηδων να μπαίνουν στη βουλή. Δεν νομίζω πως υπάρχει μόνο ένα αίτιο για το τί φταίει. Η εύκολη απάντηση θα ήταν έλλειψη μόρφωσης. Εγώ θεωρώ πως παίζουν και άλλοι παράγοντες ρόλο, κοινωνικοοικονομικοί κ.α. Άνθρωποι απελπισμένοι που πιάνονται από μια υπόσχεση, μία θεωρία, κάτι...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

37 λεπτά πριν, GoMaR είπε

σιγουρα θα εχει ξανα μπει μιας και ειναι 2 χρονων, αλλα ετυχε και τον ξανα ακουσα λιγο.

Απλα βαζω αυτο :P

 


26:49

Χαχοαοαχοαχ τι ελεγε το νουμερο ρε φιλε 2+ χρονια πριν. Τελειωσε λεει το chaos και εχω ηδη ξεκινησει το επομενο αμαξι. Μα ποσο απατη ρε παιδια πω πω λιγη τσιπα λιγη αξιοπρεπεια δεν εχουν? Να κοροϊδευουν τοσα εκατομμυρια κοσμο για να φανε λεφτα επειδη ειναι τοσο αχρηστοι που δεν μπορουν να κανουν καμια αλλη δουλεια περα απο το εξαπατουν τον κοσμο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 hour ago, Arkin said:

Χαχοαοαχοαχ τι ελεγε το νουμερο ρε φιλε 2+ χρονια πριν. Τελειωσε λεει το chaos και εχω ηδη ξεκινησει το επομενο αμαξι. Μα ποσο απατη ρε παιδια πω πω λιγη τσιπα λιγη αξιοπρεπεια δεν εχουν? Να κοροϊδευουν τοσα εκατομμυρια κοσμο για να φανε λεφτα επειδη ειναι τοσο αχρηστοι που δεν μπορουν να κανουν καμια αλλη δουλεια περα απο το εξαπατουν τον κοσμο. 

Δε νομίζω ότι όλο αυτό γίνεται για να φάει λεφτά. Δηλαδή ποιος θα του δώσει λεφτά; Το πολύ πολύ να του δώσει κάποιος για να συνεχίσει να τρολλάρει.

Όσο για την εξαπάτηση που λες, άποψη μου είναι πως από ένα σημείο και μετά δε φταίει ο θύτης.

Αν βγω εγώ στο μπαλκόνι και λέω πως είμαι ο Θεός κι εσύ έρθεις από κάτω και προσκυνάς και μου φέρνεις δώρα, ποιος πιστεύεις έχει το πρόβλημα, ποιος είναι επικίνδυνος για την κοινωνία; Πρέπει να μπω εγώ φυλακή ή εσύ σε ψυχιατρείο ή δε ξέρω γω τι;

Τα ίδια έγραφα και σε περιπτώσεις απάτης με δήθεν τροχαία και τα σχετικά... (εννοώ σχετικά με το ποιος φταίει)

Υπόψιν ότι κι εμείς που τα τελευταία χρόνια ασχολούμαστε μαζί του είμαστε φάουλ. Κι εγώ κι εσύ και όλοι οι άλλοι. Αν είμασταν σοβαροί δε θα σχολιάζαμε καν αυτές τις φίφες. Κάναμε το χαβαλέ μας, γελάσαμε, κάποιοι μιλήσαν σοβαρά με επιχειρήματα εξηγώντας γιατί όλα αυτά είναι παραμύθια, φτάσαμε 200 σελιδες, 2+ χρόνια και ακόμα ασχολούμαστε. Ε γιατι να μη συνεχίζει και αυτός να μας τρολλάρει; Αυτός και η παρέα του με τους "δημοσιογράφους"

 

Spoiler

όσο για τον φίλο επάνω που έκανε το πολιτικό σχόλιο, δε ξέρω τι είναι χειρότερο. Να ψηφίζεις κόμματα φασιστών και καραγκιόζηδων όπως λέει ή κόμματα δημοκρατών που σε έχουν κλέψει και το ξέρεις και τους ξαναψηφίζεις και σε ξανακλέβουν και τους ξαναψηφιζεις.....και μετά ψηφίζεις τα παιδιά τους, τα ανήψια, τους τα εγγόνια τους.. και όλοι αυτοί συνεχίζουν να σε κλέβουν, αλλά σου φταίνε οι φασίστες και οι καραγκιόζηδες.

 

Επεξ/σία από Bitbit
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Bitbit είπε

όσο για τον φίλο επάνω που έκανε το πολιτικό σχόλιο, δε ξέρω τι είναι χειρότερο. Να ψηφίζεις κόμματα φασιστών και καραγκιόζηδων όπως λέει ή κόμματα δημοκρατών που σε έχουν κλέψει και το ξέρεις και τους ξαναψηφίζεις και σε ξανακλέβουν και τους ξαναψηφιζεις.....και μετά ψηφίζεις τα παιδιά τους, τα ανήψια, τους τα εγγόνια τους.. και όλοι αυτοί συνεχίζουν να σε κλέβουν, αλλά σου φταίνε οι φασίστες και οι καραγκιόζηδες.

Για να σου λύσω την απορία φίλε μου, είναι ξεκάθαρα χειρότερο να ψηφίζεις κόμματα φασιστών από κόμματα που σε κλέβουν, γιατί γενικά το κλέψιμο δεν είναι το χειρότερο που μπορεί να σου συμβεί.

  • Like 4
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 ώρες πριν, teodoreh είπε

Εδώ στη Θεσσαλονίκη, αθλητικά ραδιόφωνα μετά τις 10 παίζουν κάτι συνωμοσιολόγους παραγωγούς που ανοίγουν γραμμές σε ακροατές να μιλήσουν. Αν ακούσεις το τί  λέγεται, θα απορήσεις που δεν έχει επέμβει ακόμη εισαγγελέας.

Μπορεί να ακούν κι οι εισαγγελείς Καμόρα και να βγαίνουν να μιλήσουν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πιστεύω ότι θα το φτιάξει και θα το δείξει σύντομα. Το 2064 

μέχρι τότε θα εχουμε ιπτάμενα αυτοκίνητα και το Chaos θα είναι μια αναδρομή στο παρελθόν.....

Ως τότε κάποιοι άλλοι με σχιστά ματάκια:

https://cartalk.gr/exe181-kato-apo-defterolepto-gia-0-100-ilektriko-sok/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...