Προς το περιεχόμενο

Πόσo να πουλήσω..?


Thresh

Προτεινόμενες αναρτήσεις

6 λεπτά πριν, mountainwarrior είπε

Καλημέρα φίλε μου!  Εαν είναι διαθέσιμη ακόμα στα 50 ευρω με ενδιαφέρει!

Δεν πουλαει ο bening απλα ειπε τιμη σε αυτον που θελει να πουλησει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Καλησπέρα θα ήθελα να ρωτήσω ποσο θα μπορούσα να δώσω τα παλιά part από τον υπολογιστή και κάποια ποιο παλιά

 

Gigabyte 3080 aorus master 10 gb,ROG CROSSHAIR VII HERO (WI-FI) x470,2x8 gb g skill tridentz rgb 3200,2x16 corsair vengeanse rgb 3600,AMD 5800X,

DDR3 corsair vengeanse dominator GT 1866 2x8 και Vengeanse LP 1600 2x8

Ευχάριστο εκ τον προτερων!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, AlienTechGR είπε

Καλησπέρα,

Το αφήνω τόσο κι όποτε φύγει, ή το ρίχνω κι άλλο;

 

Δύσκολα θα εμπιστευτεί κάποιος μια κονσόλα τέτοιας ηλικίας και ενώ φαίνεται ότι λείπει ένα καπάκι. Προσπαθησα και εγώ να δώσω το δικό μου ένα 80αρι μαζί με 10 παιχνίδια και δύο χειριστήρια αλλά δεν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Lenovo g70-70 16GB ram no SSD/HDD i5 17'

έχει θέμα με τροφοδοσία λεν παίρνει ρεύμα ενώ φορτιστής ειναι ΟΚ και μπαρατια μέρι πρότινος φόρτιζε.

Αλλαξα βύσμα και εξακολουθεί να μην παίρνει ρεύμα χωρίς μπαταρια.

 

Θα το δώσω ανταλλακτικά. Πόσο να το δώσω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 26/7/2023 στις 9:18 ΜΜ, PC_MAGAS είπε

Lenovo g70-70 16GB ram no SSD/HDD i5 17'

έχει θέμα με τροφοδοσία λεν παίρνει ρεύμα ενώ φορτιστής ειναι ΟΚ και μπαρατια μέρι πρότινος φόρτιζε.

Αλλαξα βύσμα και εξακολουθεί να μην παίρνει ρεύμα χωρίς μπαταρια.

 

Θα το δώσω ανταλλακτικά. Πόσο να το δώσω;

Εννοεις οτι αναβε το λαμπακι της μπαταριας και φορτιζε ενω το λαπτοπ δεν ξεκινουσε?

Επεσαν νερα πανω?

 

Αν δεν ειναι απο νερα που συνηθως χαλανε πληκτρολογιο και το κεντρικο chip εκκινησης, λογικα 50-70ε το δινεις. 4ης γενιας λαπτοπ 2πυρηνο δυσκολα φευγουν πανω απο 120ε λειτουργικα στις μερες μας...

Επεξ/σία από Giorgos85thess
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Suunto Core Alu Deep Black με ταλαιπωρημένη κάσα, πόσο μπορεί να εκτιμηθεί; Σε eshop έχω δει τιμές μέχρι και 400€, αλλά είναι παλαιότερο μοντέλο πλέον και δεν παράγεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 30/7/2023 στις 2:49 ΜΜ, Giorgos85thess είπε

Εννοεις οτι αναβε το λαμπακι της μπαταριας και φορτιζε ενω το λαπτοπ δεν ξεκινουσε?

Επεσαν νερα πανω?

 

Αν δεν ειναι απο νερα που συνηθως χαλανε πληκτρολογιο και το κεντρικο chip εκκινησης, λογικα 50-70ε το δινεις. 4ης γενιας λαπτοπ 2πυρηνο δυσκολα φευγουν πανω απο 120ε λειτουργικα στις μερες μας...

Όχι απλά βάζω τροφοδοσία πατώ το κουμπί και δεν ανάβει. Δεν έπεσαν νερά.

Προσπαθώ να βρώ ένα με παρόμοια spec και εποχής laptop 16GB + i5 και δίσκος ότι να ναι. Με ενδιαφέρει περισσότερο η μνήμη να ειναι επεκτάσιμη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 

23 ώρες πριν, PC_MAGAS είπε

Όχι απλά βάζω τροφοδοσία πατώ το κουμπί και δεν ανάβει. Δεν έπεσαν νερά.

Προσπαθώ να βρώ ένα με παρόμοια spec και εποχής laptop 16GB + i5 και δίσκος ότι να ναι. Με ενδιαφέρει περισσότερο η μνήμη να ειναι επεκτάσιμη.

 

Εγω λεω να το πας σε κανενα μαγαζι για διαγνωση. 

Αν αναβει το λαμπακι της μπαταριας, εστω κοκκινο, οταν βαζεις το τροφοδοτικο, μπορει να θελει BIOS. Αλλα και να μην περναει ρευμα γενικα και ειναι κανενα αρχικο chip, λογικα επισκευαζεται με 60-80ε. Κριμα ειναι να το ξεφορτωθεις αν φτιαχνεται με κατω απο 100ε...

Ειναι και 17αρι που δεν εχει πολλα για να αγορασεις αλλο.

Και λαμπακι να μην αναβει, αν εχεις κανενα τετοιο μετρητη καταναλωσης, βαλε το τροφοδοτικο και αν φορτιζει τη μπαταρια θα σου δειξει οτι τραβαει 20-30watt πχ το λαπτοπ.

spacer.png

Επεξ/σία από Giorgos85thess
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Giorgos85thess είπε

 

 

Εγω λεω να το πας σε κανενα μαγαζι για διαγνωση. 

Αν αναβει το λαμπακι της μπαταριας, εστω κοκκινο, οταν βαζεις το τροφοδοτικο, μπορει να θελει BIOS. Αλλα και να μην περναει ρευμα γενικα και ειναι κανενα αρχικο chip, λογικα επισκευαζεται με 60-80ε. Κριμα ειναι να το ξεφορτωθεις αν φτιαχνεται με κατω απο 100ε...

Ειναι και 17αρι που δεν εχει πολλα για να αγορασεις αλλο.

Και λαμπακι να μην αναβει, αν εχεις κανενα τετοιο μετρητη καταναλωσης, βαλε το τροφοδοτικο και αν φορτιζει τη μπαταρια θα σου δειξει οτι τραβαει 20-30watt πχ το λαπτοπ.

spacer.png

Το πήγα για επισκευή. Απλά κοιτώ να το επισκευάσω η να το αντικαταστήσω.

Με 16G ram και 17'' δύσκολα βρίσκω σε τιμή ανταγωνιστική τις επισκευής. Εκτιμώ γύρο στο ~60ρι - 120ρι να μου πάει. Δλδ αν βρω το ίδιο και πάλι με λιγότερα specs.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εχω ενα ps3 500 gb jailbreak σε αριστη κατασταση με ενα χειριστηριο.Ποσο μπορώ να το δώσω?

Επεξ/σία από alldaynews
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...