Προς το περιεχόμενο

Πόσo να πουλήσω..?


Thresh

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 2,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

24 λεπτά πριν, LLLEFTERIS είπε

Λέω να την βάλω 50 μαζί με έναν δίσκο 2.5 sata 1 tb

Κάπου 25 το κάθε ένα, ο δίσκος για αποθήκη είναι μικρός για σύστημα πάει αργά δεν έχεις να χάσεις τίποτα δοκίμασε το 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ποιά τιμή είναι αναμενόμενη/λογική για VGA RX 580 8GB (2017) σήμερα στα μεταχειρισμένα? (edit: για να αγοράσω)

Επεξ/σία από eyw
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

58 λεπτά πριν, sotos 1 είπε

Κάπου 25 το κάθε ένα, ο δίσκος για αποθήκη είναι μικρός για σύστημα πάει αργά δεν έχεις να χάσεις τίποτα δοκίμασε το 

30 κάρτα 20 δίσκος έλεγα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, LLLEFTERIS είπε

30 κάρτα 20 δίσκος έλεγα.

Καλές κριτικές έχει αθόρυβη είναι δεν ανεβάζει θερμοκρασίες οκ, ο δίσκος αν δεν έχει πολλές ώρες κάπου θα φανεί χρήσιμος 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
7 ώρες πριν, eyw είπε

Ποιά τιμή είναι αναμενόμενη/λογική για VGA RX 580 8GB (2017) σήμερα στα μεταχειρισμένα? (edit: για να αγοράσω)

Υπάρχει καινούργια στο σκρουτζ στα 125€ (edit: υπήρχε μέχρι χθες, σήμερα βλέπω μόνο την afox mining only σε αυτά τα λεφτά)

Είναι κάρτα σχετικά θερμή και ενεργοβόρα,  χρονολογικά αρκετό καιρό  στην αγορά και πιθανώς ταλαιπωρημένη.

Είναι επίσης κάρτα που έχει παίξει αρκετά στο mining αν δε με γελά η μνήμη μου.

Θεωρώ ταβάνι τα 80€ και βλέπω εκεί παίζουν στις αγγελίες του φόρουμ

Επεξ/σία από nickol-us
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ένα Dell Optiplex 9020 MT με i7-4470 2X4GB 1TB Hard Disk 25 100% υγεία και κάρτα Inno 3D GT 710 2GB σε άριστη κατάσταση με τα Windows 11 μοναδικό πρόβλημα λείπουν τα δύο πλαστικά για τους 3.5 δίσκους.

Το δίνω η το πάω εξοχικό;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ξεκινησε το απο 200 ευρω και βλεπεις.Μην πεις παλι οτι μερικοι σου κανουν κακες προσφορες.Και μενα μου κανουν αλλα επιμενω,δεν βιαζομαι και παντα τα δινω οσο θελω η με μια μικρη πτωση τιμης.Δεν μπορουμε να ευχαριστησουμε ολο τον κοσμο,ο καθενας εχει ενα τροπο αξιολογησης.Προφανως αυτοι που εχουν αλλο απο τον δικο σου,δεν σε ενδιαφερουν.

Επεξ/σία από benign
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, benign είπε

Ξεκινησε το απο 200 ευρω και βλεπεις.Μην πεις παλι οτι μερικοι σου κανουν κακες προσφορες.Και μενα μου κανουν αλλα επιμενω,δεν βιαζομαι και παντα τα δινω οσο θελω η με μια μικρη πτωση τιμης.Δεν μπορουμε να ευχαριστησουμε ολο τον κοσμο,ο καθενας εχει ενα τροπο αξιολογησης.Προφανως αυτοι που εχουν αλλο απο τον δικο σου,δεν σε ενδιαφερουν.

Το δικό μου 200 πολλά δεν είναι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

29 minutes ago, LLLEFTERIS said:

Κάνα 130αρι έλεγα.

Δεν ειμαι ειδικος αλλα βλεπω καποια HP και Dell με 6ης γενιας i5, 16 gb ram και SSD στα 150-190. Θα προτεινα 130-140 ή 150 τιμη συζητησιμη, δε ξερω ποιο απ τα δυο λειτουργει καλυτερα στις πωλησεις.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 5/7/2023 στις 6:41 ΜΜ, elgrec0 είπε

Καλησπέρα, έπειτα από αναβάθμιση λέω να πουλήσω την παλιά μητρική μου, επεξεργαστή και μνήμες.

 

Mobo: MSI 970A sli krait edition (am3+)

CPU:  AMD FX 6350

Ram: 2x8gb Corsair vengeance LP 1600mhz (σύνολο 16gb)

Υδρόψυξη Cryorig a40 με 2 φαν 120 στο ψυγείο και άλλο ένα στο module της cpu το οποίο ψύχει τις μνήμες 

Παίζει να έχω και βάση για σοκετ ιντελ από την υδρόψυξη.

Τι τιμή λέτε για πακέτο;

 

Ευχαριστώ !

καμία ιδέα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...