Προς το περιεχόμενο

Forza Horizon 5 [PC]


Fulgore

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 ώρες πριν, spirit)earth)aflame είπε

τι μας ενδιαφέρει πόσα αμάξια είναι; γενικά δεν μου δίνει την εντύπωση παιχνιδιού που "τερματίζεται" έτσι κι αλλιώς..γενικά αυτό με τα bugs είναι συνηθισμένο στη σειρά; αν ναι, τι ξέρουμε από τα προηγούμενα horizon; τα φτιάχνουν σύντομα; γιατί σπάει λίγο νεύρα είναι η αλήθεια.

Όλα διορθώνονται, είναι Microsoft studio, δεν αφήνει βελόνα να πέσει κάτω. Αλλά bugs θα συναντήσεις σε όλα τα λογισμικά, δε καταλαβαίνω πως το λες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 932
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Και το τελευταίο season ειναι bugged. Το blazing thunder chest δεν προχωράει αν εχεις κάνει όλα τα trail blazers. Δηλαδή πραγματικά μετά την τελευταία φορά βγάλανε πάλι το ίδιο bug?

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μερικές σελίδες τώρα δε λέμε για bugged events κλπ; έχω γράψει και παραπίσω εγώ ότι ενώ έπιανα το χρόνο σε ένα event δεν έκανε register ποτέ, έβαλα και λινκ από τα official forums κανά δυο βδομάδες πριν. αυτό εννοώ! (μήπως χρησιμοποίησα λάθος τη λέξη bugs και σας μπέρδεψα;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 λεπτά πριν, spirit)earth)aflame είπε

Μερικές σελίδες τώρα δε λέμε για bugged events κλπ; έχω γράψει και παραπίσω εγώ ότι ενώ έπιανα το χρόνο σε ένα event δεν έκανε register ποτέ, έβαλα και λινκ από τα official forums κανά δυο βδομάδες πριν. αυτό εννοώ! (μήπως χρησιμοποίησα λάθος τη λέξη bugs και σας μπέρδεψα;)

οχι ρε συ, απλώς γω δε κατάλαβα.
Σα studio έχει δείξει ότι τα φτιάχνει τα πράγματα.

Αυτή εδώ η λίστα ανανεώνεται τακτικά με το τί bugs ξέρουν ότι υπάρχουν και τί έχουν φτιάξει
FH5 Known Issues

Επεξ/σία από xtrmsnpr
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω μια σούπερ κουλή απορία, πώς γίνεται να αλλάζω( upgrade) τα φρένα και να πέφτει το handling? Δηλαδή γιατί να υπάρχει η επιλογή να βάλω καλύτερα φρένα και το πιο βασικό που θα λες " α ωραία νέα φρένα εξελιγμένα θα με βοηθήσουν" και ουσιαστικά να πέφτουν τα χαρακτηριστικά του αμαξιού?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, Balantakos είπε

Απο που το εχετε αγορασει?

Απευθειας steam? Eneba? Καπου αλλου? Ευχαριστω.

gamepass και το ultimate addons από MS Βραζιλίας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Balantakos είπε

Το τσιμπησα απο steam, δεν αξιζε να το παρω απο αλλου απο οτι ειδα.

Downloading..

Βραζιλιάνος για 5 λεπτά και έπαιρνες Premium με 60e.

Καλο λιωσιμο anyway

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...