Προς το περιεχόμενο

Forza Horizon 5 [PC]


Fulgore

Προτεινόμενες αναρτήσεις

19 minutes ago, mclein² said:

με την 488 Pista στη φαση που θελει τα 3 daredevils - ξαφνικα χαθηκαν ολα τ'αμαξια ανυποψιαστων απ'το δρομο...

Οντως. 

Το μονο που βλέπω να κάνω είναι custom αγωνα με full traffic. Σωστα το σκέφτομαι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 932
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

56 λεπτά πριν, d_gkal είπε

Οντως. 

Το μονο που βλέπω να κάνω είναι custom αγωνα με full traffic. Σωστα το σκέφτομαι;

γυρίστε το από το μενου σε solo. σε 3 λεπτά τελειώσατε.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, privateer είπε

 

Ωραία αλλά θα περίμενα καλύτερο ήχο από τον ηλεκτρικό κινητήρα. Δεν ακούγεται σαν ufo. Υπάρχει δυνατότητα αλλαγής του ήχου; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, mclein² είπε

με την 488 Pista στη φαση που θελει τα 3 daredevils - ξαφνικα χαθηκαν ολα τ'αμαξια ανυποψιαστων απ'το δρομο...

Μια απο τα ιδια, το παρατησα και βγηκα

35 λεπτά πριν, konstantin79 είπε

γυρίστε το από το μενου σε solo. σε 3 λεπτά τελειώσατε.....

ουτε στο σολο μου εβγαζε εμενα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, vaggos88 είπε

Μια απο τα ιδια, το παρατησα και βγηκα

ουτε στο σολο μου εβγαζε εμενα

δεν σου εβγαζε μποτακια στην μεγάλη ευθεία για να το κάνεις?παράξενο!

Το ίδιο θεμα είχα και εγω και μολις το γυρισα σε solo μου εμφανισε μποτακια και μια κάποια τυχαία οχηματα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, konstantin79 είπε

δεν σου εβγαζε μποτακια στην μεγάλη ευθεία για να το κάνεις?παράξενο!

Το ίδιο θεμα είχα και εγω και μολις το γυρισα σε solo μου εμφανισε μποτακια και μια κάποια τυχαία οχηματα

Οχι δεν εβγαζε, ελεγα να το κανω restart για να φτιαξει αλλα βαρεθηκα, πολυ αδειο το game, 1 μηνας περασε και ακομα να το φτιαξουν

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μ@λακια καταντησε...την περασμενη δεν επιανε το horizon εφε, τωρα δεν εχει αμαξια στο δρομο....

ευτυχως μας εδωσε τους ποντους...

ελπιζω να μη γινει καμια ιστορια με τα σειβ καμια στιγμη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο horizon solo Παντως που μπηκα για να κανω το daredevil ηταν τιγκα στην κινιση. μαλλον θα παιζω σολο μεχρι να χρειαστώ online η να το φτιαξουν.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, d_gkal είπε

Σε εσένα είχε συμβεί? Φρίκη να χαθεί αλλά δες το σαν ευκαιρία να παίξεις απ την αρχή 😛

ετσι κι αλλιως παιζω απο την αρχη το 4 με λιγο καλυτερα γραφικα...μην παιξω ξανα...

υγ - οχι ευτυχως δεν ειχε τυχει σε μενα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, d_gkal είπε

Σε εσένα είχε συμβεί? Φρίκη να χαθεί αλλά δες το σαν ευκαιρία να παίξεις απ την αρχή 😛

Εμενα μου είχε τύχει στο 4, μου είχαν δώσει όλα τα οχήματα αλλά η πρόοδος από την αρχή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εφιαλτικο σεναριο για εναν gamer να χαθει ολη η προοδος ενος παιχνιδιου μεγαλου. Εδω μισαωρο χανουμε πχ σε διακοπη ρευματος η κρασαρισμα και ριχνουμε καντιλια. Για αυτο δεν εμπιστευομαι game pass καλυτερα να τα σκασω στο steam να εχω cloud save σωστο παρα να γινει corrupt καποιο save στο game pass και μετα να το παρατησω απο νευρα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από τα πράγματα που δεν μου άρεσουν στο παιχνίδι είναι η μουσική που παίζουν οι σταθμοί, τελείως αδιάφοροι ήχοι!
Και η ντε και καλά γλωσική τοπικοποίηση των διαλόγων των Μεξικάνων, που γίνεται βέβαια σε πολλά παιχνίδια, αλλά αξίζει να σημειωθεί και εδώ. 
Οι μπρούλιδες που έφτιαξαν το παιχνίδι είπαν, νταξ ας φτιάξουμε προτάσεις στα αγγλικά, αλλά ας πετάμε και 1-2 ισπανικές ανάμεσα, στο τέλος ή στην αρχή τους, για να μη χαθεί αυτή η αίσθηση του ντόπιου...
ΦΤΑΝΕΙ αγαπητοί μπρούλιδες που φτιάχνετε τα παιχνίδια, δεν είναι ωραίο, δεν είναι COOL :P !

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, xtrmsnpr είπε

Από τα πράγματα που δεν μου άρεσουν στο παιχνίδι είναι η μουσική που παίζουν οι σταθμοί, τελείως αδιάφοροι ήχοι!
Και η ντε και καλά γλωσική τοπικοποίηση των διαλόγων των Μεξικάνων, που γίνεται βέβαια σε πολλά παιχνίδια, αλλά αξίζει να σημειωθεί και εδώ. 
Οι μπρούλιδες που έφτιαξαν το παιχνίδι είπαν, νταξ ας φτιάξουμε προτάσεις στα αγγλικά, αλλά ας πετάμε και 1-2 ισπανικές ανάμεσα, στο τέλος ή στην αρχή τους, για να μη χαθεί αυτή η αίσθηση του ντόπιου...
ΦΤΑΝΕΙ αγαπητοί μπρούλιδες που φτιάχνετε τα παιχνίδια, δεν είναι ωραίο, δεν είναι COOL :P !

Είπαμε οι διάλογοι είναι ο ορισμός του cringe σε όλα τα επίπεδα. Συμφωνώ για τη μουσική, αν εξαιρέσεις 1-2 πολύ γνωστα κομμάτια, όλα τ' άλλα είναι αδιάφορα.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...