Προς το περιεχόμενο

Forza Horizon 5 [PC]


Fulgore

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 932
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ανακάλυψα πρόσφτα το είδος phonk και βάζω στο spotify και παίζει από πίσω.
Το διάβασα το hotfix στα ingame μυνήματα μόλις τώρα.

Νομίζω κάποιος ρωτούσε αν έχει peugeot 207 το παιχνίδι, μόλις το ξεκλείδωσα.

s207.jpg.67c2979af3dad8294008d61a4bff2078.jpg

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, xtrmsnpr είπε

...

image.png.ed4e70bfab0035d229c540d8b506a42a.pngNice 😏

Τωρα δεν θυμαμαι αν το ειχα διαβασει εδω, ή reddit, αλλα απο καποιους υπηρχε συγχυση στο πως να προχωρησουν το campaign. Θεωρω λαθος που δεν εχουν οι αγωνες requirements (περα το προφανες αν θες road ή offroad). Θα επρεπε να εχουν min class ωστε να υπαρχει μια σειρα στους αγωνες. Λιγο πολυ εχω παιξει αρκετους αγωνες με αυτο το αμαξι που σου δινει και γραφει hooligan (logo) απο πισω. Τουλαχιστον υπαρχουν τα seasonal events και με "πιεζει" καπως το παιχνιδι να ψαξω και να modαρω αμαξια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 hours ago, xtrmsnpr said:

Ανακάλυψα πρόσφτα το είδος phonk και βάζω στο spotify και παίζει από πίσω.
Το διάβασα το hotfix στα ingame μυνήματα μόλις τώρα.

Νομίζω κάποιος ρωτούσε αν έχει peugeot 207 το παιχνίδι, μόλις το ξεκλείδωσα.

s207.jpg.67c2979af3dad8294008d61a4bff2078.jpg

 

Έχω την εντύπωση ότι ρωτούσε για το 206 και Όχι το 207...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετά το HOTFIΧ το παιχνίδι με πετάει πίσω στο μενού όταν προσπαθεί να κάνειτο αρχικό load. Πρέπει να προσπαθήσω 3-4 φορές για να παίξω. Αυτό σε xbox series s. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 8/12/2021 στις 12:22 ΜΜ, SabotazNic είπε

image.png.ed4e70bfab0035d229c540d8b506a42a.pngNice 😏

 

I saw what you did there 😌😝😝!

 

Στις 8/12/2021 στις 2:57 ΜΜ, d_gkal είπε

Έχω την εντύπωση ότι ρωτούσε για το 206 και Όχι το 207...

Ναι δίκιο έχεις, τον βρήκα και στο fb να ρωτάει για 206... Oh well! Εδώ η λίστα:

 

Forza Horizon 5 | Confirmed Car List

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει βρει κανείς που στο καλό είναι οι snowmen ?

Τρομερά τα σημεία που είναι στολισμένα τα στενάκια με χριστουγεννιάτικα το βράδυ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το κυνήγι θησαυρού αυτή την εβδομάδα, είναι bugged για πάρα πολλούς (και για μένα). Έχω κάνει με 3 αστέρια όλα τα Trailblazer, αλλά δεν μου εμφανίζει που να ψάξω τον θησαυρό στο χάρτη. Πήγα ακόμα και στο σημείο που το εμφάνισε σε μερικούς, ακριβώς εκεί που ήταν το σεντούκι, κοντά σε έναν καταρράκτη και δεν βρήκα τίποτα... Αντί να το φτιάχνουν, το χαλάνε όλο και περισσότερο. 😝

Όσο για τη μουσική, εξαρχής δεν ενθουσιάστηκα. Μ' εξαίρεση αυτό της Dua Lipa και το Roses που τα γνώριζα ήδη, τα μόνα που ακούγονται είναι το Industry Baby (block party) και το Heat Waves (pulse), που έχουν ανέβει και στην 4η και 5η θέση του Spotify αυτή την εβδομάδα. Επίσης, συμπαθητικό μου φαίνεται αυτό με το πιάνο Mrita (Margarita). Αλλά τα έχω ακούσει όλα τόσες φορές, που σε λίγο θα παίζω κι εγώ με κλειστό ραδιόφωνο. Τουλάχιστον ας μας άφηνε να βάζουμε δικά μας τραγούδια σε κάποιον έξτρα σταθμό, όπως στο GTA 5 (έστω χωρίς skills songs).

Σε γενικές γραμμές όμως, το "Christmas mood" όπως και τα δώρα που δίνει αυτό το μήνα, έχουν αρκετό ενδιαφέρον.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντάξει, έχει όμως και το σταθμό με την κλασσική μουσική. Συνήθως τον βάζω όταν οδηγάω καμιά παλιά Ferrari, καμιά 300SL Gullwing κλπ :P

13 ώρες πριν, xtrmsnpr είπε

I saw what you did there 😌😝😝!

 

Ναι δίκιο έχεις, τον βρήκα και στο fb να ρωτάει για 206... Oh well! Εδώ η λίστα:

 

Forza Horizon 5 | Confirmed Car List

Τρομερή λίστα και πλήρης σε μεγάλο βαθμό. Αλλά όπως και να το κάνουμε, λείπουν Alfa Romeo και Lancia, οπως και να το κάνουμε. Στο προηγούμενο είχα λιώσει τη Giulia στο δρόμο και την Integrale στο χώμα. Ελπίζω κάποια στιγμή να μπουν πάλι έστω με 1-2 μοντέλα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

37 λεπτά πριν, Demon Lord είπε

 

Τρομερή λίστα και πλήρης σε μεγάλο βαθμό. Αλλά όπως και να το κάνουμε, λείπουν Alfa Romeo και Lancia, οπως και να το κάνουμε. Στο προηγούμενο είχα λιώσει τη Giulia στο δρόμο και την Integrale στο χώμα. Ελπίζω κάποια στιγμή να μπουν πάλι έστω με 1-2 μοντέλα

Το έχω ξαναπεί και νωρίτερα.

Λείπουν ΠΑΡΑ πολλά καινούργια μοντέλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, AntonisKo είπε

Το έχω ξαναπεί και νωρίτερα.

Λείπουν ΠΑΡΑ πολλά καινούργια μοντέλα.

ίσως να μη φταίει τελείως η Microsoft, μπορεί να μη τους δίνουν τα δικαιώματα πλέον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντάξει έχει 578 αμάξια, είμαι οκ με αυτό. Δε ξέρω αν θα τα αποκτήσω και όλα. Στο μέλλον ίσως μπούνε και άλλα μην αγχώνεστε.

 

Έπαθαν κάτι τα dravatar? Μισά τα δείχνει από φίλους και τα άλλα είναι random ονόματα που βάζει το παιχνίδι, έχω 60 φίλους που παίζουν fh5 να ουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι μας ενδιαφέρει πόσα αμάξια είναι; γενικά δεν μου δίνει την εντύπωση παιχνιδιού που "τερματίζεται" έτσι κι αλλιώς..γενικά αυτό με τα bugs είναι συνηθισμένο στη σειρά; αν ναι, τι ξέρουμε από τα προηγούμενα horizon; τα φτιάχνουν σύντομα; γιατί σπάει λίγο νεύρα είναι η αλήθεια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, spirit)earth)aflame είπε

τι μας ενδιαφέρει πόσα αμάξια είναι; γενικά δεν μου δίνει την εντύπωση παιχνιδιού που "τερματίζεται" έτσι κι αλλιώς..γενικά αυτό με τα bugs είναι συνηθισμένο στη σειρά; αν ναι, τι ξέρουμε από τα προηγούμενα horizon; τα φτιάχνουν σύντομα; γιατί σπάει λίγο νεύρα είναι η αλήθεια.

σε ποιο/α bug αναφερεσαι ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...