Προς το περιεχόμενο

Forza Horizon 5 [PC]


Fulgore

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 932
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

18 λεπτά πριν, d_gkal είπε

Ναι (ή τουλάχιστον δεν είδα κάπου να το αναφέρει ως δωρεάν)

σωστός, δε ξέρω γιατί δε το έβλεπα. φαίνεται διασκεδαστικό, αξίζει τα λεφτά που ζητάει βάσει της εμπειρίας σας σε προηγούμενα FH?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

51 minutes ago, spirit)earth)aflame said:

σωστός, δε ξέρω γιατί δε το έβλεπα. φαίνεται διασκεδαστικό, αξίζει τα λεφτά που ζητάει βάσει της εμπειρίας σας σε προηγούμενα FH?

Παίζει να ήταν το καλύτερο expansion των forza. Συγκεκριμένα ήταν στο 3 και ήταν/είναι σούπερ!  Πιστεύω στο 5 θα είναι εξίσου καλό! 

Κάποια στιγμή θα πάρω το ultimate πακέτο που νομίζω θα περιλαμβάνει τα expansions που θα βγούνε 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα Ελληνικά ειναι καλα για αυτούς που δεν ξέρουν καθόλου αγγλικά. Πχ για τον αδερφο μου ειναι μεγαλη βοήθεια που καθόταν με το κινητο και εκανε μετάφραση οτι δεν καταλάβαινε. Ενω εγω για παράδειγμα πήγα να δω πως ειναι τα ελληνικά και δεν καταλάβαινα τι πρέπει να κάνεις :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 hours ago, vaggos88 said:

Τα Ελληνικά ειναι καλα για αυτούς που δεν ξέρουν καθόλου αγγλικά. Πχ για τον αδερφο μου ειναι μεγαλη βοήθεια που καθόταν με το κινητο και εκανε μετάφραση οτι δεν καταλάβαινε. Ενω εγω για παράδειγμα πήγα να δω πως ειναι τα ελληνικά και δεν καταλάβαινα τι πρέπει να κάνεις :P

Έπαθα ότι έπαθες στην  τελευταία πρόταση 🤣

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 24/6/2022 στις 9:45 ΜΜ, d_gkal είπε

Παίζει να ήταν το καλύτερο expansion των forza. Συγκεκριμένα ήταν στο 3 και ήταν/είναι σούπερ!  Πιστεύω στο 5 θα είναι εξίσου καλό! 

Κάποια στιγμή θα πάρω το ultimate πακέτο που νομίζω θα περιλαμβάνει τα expansions που θα βγούνε 

Για μένα πάλι ήταν το χειρότερο expansion σε fh. Γενικά για τον καθένα το καλύτερο - χειρότερο είναι υποκειμενικό στα παιχνίδια. 

Αλλά ακόμα και το χειρότερο expansion δε σημαίνει πως είναι και unplayable. Μια χαρά το έπαιξα. 

4 ώρες πριν, vaggos88 είπε

Τα Ελληνικά ειναι καλα για αυτούς που δεν ξέρουν καθόλου αγγλικά. Πχ για τον αδερφο μου ειναι μεγαλη βοήθεια που καθόταν με το κινητο και εκανε μετάφραση οτι δεν καταλάβαινε. Ενω εγω για παράδειγμα πήγα να δω πως ειναι τα ελληνικά και δεν καταλάβαινα τι πρέπει να κάνεις :P

Νομίζω πως οι υπότιτλοι στη γλώσσα σου έχουν νόημα περισσότερο σε παιχνίδια που έχουν κάποια ιστορία να σου πουν. Ενώ καταλαβαίνω αγγλικά στο horizon zero dawn το έχασα για τα καλά. Ή ας πούμε στο assassin creed valhala από κάποια στιγμή και μετά βαριόμουν να ακούω και να διαβάζω όλους αυτούς τους ατελείωτους διαλόγους στα αγγλικά και πατούσα πολύ συχνά skip με αποτέλεσμα να χάνω και πράγματα που έπρεπε να ξέρω. 

Τώρα όσον αφορά το fh έβαλα και εγώ ελληνικούς υπότιτλους και η αλήθεια είναι ότι μου φάνηκε πολύ ξένο και περίεργο και το γύρισα πάλι στα αγγλικά. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, vaggos88 είπε

Ενω εγω για παράδειγμα πήγα να δω πως ειναι τα ελληνικά και δεν καταλάβαινα τι πρέπει να κάνεις :P

το ίδιο πρόβλημα είχα στο death stranding, και σε ότι software δεν είναι στα αγγλικά χαχα. έχουμε συνηθίσει πια τις ορολογίες τόσο, που απλά η μετάφραση δεν βγάζει νόημα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είχα αφήσει το παιχνίδι τους τελευταίους μήνες και είπα να μπω το Σ/Κ να δω πόσο έχει βελτιωθεί τόσο καιρό μετά + το μεγάλο προχθεσινό patch...

Μάλλον δηλώνω απογοητευμένος, ο κόσμος στους δρόμους εξακολουθεί να δείχνει ελάχιστος, bugs δεξιά κι αριστερά με κυριότερο το progress στο campaign, έκανα τα τελευταία exhibitions που μου είχαν μείνει και το αποτέλεσμα στα stats να δείχνει 73/84 exhibitions completed.

Έτσι είναι και σε σας? Γιατί αλλού διαβάζω οτι πρόκειται για άλλο ενα bug και αλλού οτι προσμετράει μελλοντικά exhibitions που δεν εχουν μπεί ακόμα, αλλά κανείς δεν ξέρει με σιγουριά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Πολύ μέτριο το DLC Hot Wheels.

Δεν ξέρω πως ήταν στο 3, εδώ δεν μου αρέσει καθόλου.

Είναι που είναι παιδικό το Horizon, με αυτό παρα έγινε.

Το Lego στο 4 ήταν πολύ ανώτερο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...