Προς το περιεχόμενο

Αγγελίες


talosah64

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ήθελα από και να ανοίξω ένα θέμα για τις αγγελίες. ( Δεν ξέρω αν το έχουν πει, αλλά δεν έχω ότι έχει γίνει κάτι λέω να αναφέρω και εγώ όχι μόνο τα παράπονό μου αλλά κι την συμβουλή)

Οι αγγελίες είναι ένα μπάχαλο. Πρέπει να βάλουν κανόνες ότι στην αγγελία πρέπει να αναφέρετε κι από που είναι ο χρήστης. Είναι πολύ που δεν αναφέρουν τίποτα. όταν έχουν βάλει αριθμό άντε τους παίρνεις τηλ, αλλά όταν δεν έχουν τηλ πρέπει να στέλνεις μήνυμα και περιμείνεις όχι ώρες αλλά μέρες να μη πω εβδομάδες.

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • Απαντ. 58
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

παιδια γεια σας. Θελω να ρωτησω πως γινεται να "ανανεωσω" την αγγελια μου για να εμφανιστει κ παλι στις πρωτες σελιδες. παλιοτερα θυμαμαι γινοταν, αλλα πλεον δεν βλεπω καποιο κουμπι καπου. Μπορει καποιος να με ενημερωσει παρακαλω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 29/1/2022 στις 3:42 ΜΜ, Obiwan88 είπε

Μπορει καποιος να με ενημερωσει παρακαλω?

Απλά κάνετε κλικ στο "Νέα Υποβολή", όμως αν η αγγελία που κλειδώσατε ανέβηκε μετά τις 22/01 τότε θα πρέπει να περιμένετε να περάσουν 7 ημέρες από την ημερομηνία που υποβλήθηκε. Το ίδιο ισχύει και για δημοσίευση νέας αγγελίας.

2005462383_Screenshot_20220129-161728_SamsungInternet-1.jpg.6ffb9d703820b23751eff64c2d9acff0.jpg.d8f9a5f3d3e8cb630c563b29e903078d.jpg

Επεξ/σία από Τέρης Α.
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Καλησπέρα σας. Ενώ μου χει το κουμπί νέα υποβολη, δε μπορώ να το πατήσω. Ξέρει κάποιος αν υπάρχει κάποιο πρόβλημα? Τη περασμενη βδομ, με άφησε να το πατήσω. 

inbound9078136032388234752.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Nabuko είπε

02/02/2022 02.56μμ γράφει. 

Δεν έχει περάσει μια βδομάδα

Α ναι? Απλά επδη πιο πριν δεν μου είχε καν εμφανισμενο το κουμπί. Κ λέω "αφού εμφανίστηκε, θα χει περάσει μια βδομαδα". Οκ ευχαριστώ φίλε μου. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
41 λεπτά πριν, ilias78 είπε

Δεν με αφήνει να κάνω νέα υποβολή στην αγγελία μου. Παίζει κάποιο bug?

Καλημέρα έχεις δυο ενεργές αγγελίες η μια με το Ps3  μπορείς αύριο μετά τις 5:39μμ και η άλλη σήμερα με τα τις 12:02μμ.... Εάν πας τον κέρσορα του ποντικιού στο κουμπί ανανέωση αγγελίας θα σου πει πότε ακριβώς μπορείς να την ανανεώσεις

 Σίγουρα υπάρχει κάποιο θέμα με τις αγγελίες ενώ η μια κλειδωμένη μου αγγελία ήταν αναρτημένη στις 6 /02  και συμπλήρωσε τις εφτά  ήμερες , δε με αφήνει  να αναρτήσω νέα και μου βγάζει συνεχόμενα error cl-submit/2

Επεξ/σία από corsair04
  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, corsair04 είπε

Καλημέρα έχεις δυο ενεργές αγγελίες η μια με το Ps3  μπορείς αύριο μετά τις 5:39μμ και η άλλη σήμερα με τα τις 12:02μμ.... Εάν πας τον κέρσορα του ποντικιού στο κουμπί ανανέωση αγγελίας θα σου πει πότε ακριβώς μπορείς να την ανανεώσεις

 Σίγουρα υπάρχει κάποιο θέμα με τις αγγελίες ενώ η μια κλειδωμένη μου αγγελία ήταν αναρτημένη στις 6 /02  και συμπλήρωσε τις εφτά  ήμερες , δε με αφήνει  να αναρτήσω νέα και μου βγάζει συνεχόμενα error 

Έχεις δίκιο. Δεν πρόσεξα την ώρα γιατί μου βγάζει σαν επιλογή το "νέα υποβολή". Συνήθως όταν δεν έχει συμπληρωθεί το 7ημερο δεν βγάζει  αυτήν  την επιλογή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
Στις 29/11/2021 στις 1:20 ΠΜ, prodigy είπε

Καλησπερα. Δεν ξερω αν πρεπει να ανοιξω αλλο νημα. Συγγνωμη αν κανω κατι λαθος.
Θα ηθελα και εγω να αναφαιρω κατι σχετικα με τις αγγελιες. Θα ηθελα να υπαρχει πεδιο καταχωρισης της τοποθεσιας για το που βρισκετε το προιον. Να ειναι απαραιτητο να γραψεις που βρισκεσαι. Θα βοηθουσε πολυ πιστευω. Ευχαριστω!

Σημαντικό! Απορώ γιατί δεν το υλοποιούν...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 27/12/2021 στις 9:00 ΠΜ, cabdik είπε

 σεβαστο αυτο.  αλλα παρ' ολα αυτα, δεν γινεται σε μεταχειρισμενο προιον δεκαετιας, χωρις εγγυησεις κλπ,  να εχεις -αν οχι ιδια και μεγαλυτερη τιμη- παραπλησια τιμη με νεα, συγχρονα, και με εγγυησεις, προιοντα..!    οσο και καλο και ακριβο να ηταν ενα προιον πριν 10 χρονια, η τεχνολογια του σημερα το εχει για πλακα..! Αρα δεν μπορεις Π.Χ. μια 775 καλη Μητρικη του 2012 να ειναι ακριβοτερη απο μια AM4/1200 του 2021...!!! Σημερα...... εναν φθηνο σετακι  MOBO-CPU σε AM4-1200 παιζει αρκετα κατω απο €100..!! Εεεε, δεν θα δωσω €70-80 για πακετο 10ετιας...!!!  εννοειται οτι αγοραζεις καινουριο......!  

 

ΕΚΤΟΣ και αν μιλαμε για ΣΥΛΛΕΚΤΙΚΑ κομματια...!! οπου μετραει η σπανιοτητα...!!!!  αλλο θεμα αυτο.....

 

απλα για την συζητηση το ανεφερα. Σαφεστατα και δεν οριζουμε τιμες πωλησης-αγoρας. αλλα επειδη ετυχε και εψαχνα καποια πραγματα, ειδα τα παραλογα της αγορας.    οποτε Π.Χ εμενα (αλλα φανταζομαι και πολυ αλλο κοσμο) με αποτρεπουν απο μια αγοραπωλησια μεταχειρισμενου, στελνοντας με να αγορασω καινουρια κομματια, εστω κι αν μου κοστισουν και +10-20€..!  αφου θα εχω και φουλ εγγυηση..! 

Δεν θέλεις να ξέρεις σε τι τιμές πωλούνται ή (μάλλον αγοράζονται) κανονικά με τιμολόγιο, μεταχειρισμένα P4 της siemens (ή και μόνο οι μητρικές τους) από Γερμανία

Φυσικά μιλάμε για επιχειρήσεις όχι για ιδιώτες, εκεί όπου το compatibility πληρώνεται..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 ώρες πριν, solution1 είπε

Δεν θέλεις να ξέρεις σε τι τιμές πωλούνται ή (μάλλον αγοράζονται) κανονικά με τιμολόγιο, μεταχειρισμένα P4 της siemens (ή και μόνο οι μητρικές τους) από Γερμανία

Φυσικά μιλάμε για επιχειρήσεις όχι για ιδιώτες, εκεί όπου το compatibility πληρώνεται..

αλλο οι επιχειρησεις και σπανια ή πιο εξειδικευμενα κομματια, και αλλο μια μητρικη π.χ..., σοκετ1150 με Η81 να πουλιεται €80-90-100+ σημερα...!  ειναι εκτος πραγματικοτητας, απλα....!!   

και στο κατω κατω, η επιχειρηση θα τα βγαλει τα λεφτα της.......... !  ο ιδιωτης οχι..!  

Επεξ/σία από cabdik
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα, έχω μόνο μία αγγελία ενεργή κι όταν πάω να υποβάλλω δεύτερη, δεν με αφήνει, αναφέροντας ότι έχω περάσει το όριο των 2 αγγελιών.

Τι μπορεί να φταίει?

Ευχαριστώ

Επίσης καλό θα ήταν να ενημερώνετε κυρίως τα πολύ νέα μέλη να μη βάζουν αγγελίες με ποσό πώλησης το τετραπλάσιο της αρχικής (Πχ ρολόι swatch αγορά 250 και το πουλάνε στα 1000)...

Είπαμε να βγάλουν ένα μεροκάματο αλλά όχι κι ένα μηνιάτικο!

Έλεος με τους scalpers!

Άκυρο, με την δεύτερη αγγελία.

Λύθηκε το θέμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@astavlas, κανείς δεν μπορεί να κάτσει να κάνει τον μπάτσο και να τους παίρνει απ' το χεράκι για τ' αυτονόητα. Ο καθένας ανεβάζει ό,τι θέλει, με τις τιμές που θέλει. Από εκεί και πέρα, οι υπόλοιποι ξέρουμε τι να κάνουμε: προσπερνάμε. Θα βαρεθεί κι ο ίδιος να το έχει και να κάθεται, και θα το ρίξει στο νορμάλ, όσο δεν υπάρχουν θύματα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...