Προς το περιεχόμενο

BOX - 10€ έκπτωση απο Μασούτη κάθε Τετάρτη


SilentVoice

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 91
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Έχει χρησιμοποιήσει κανείς το κουπόνι των 10 ευρώ που δίνει σε νέους χρήστες; Το εμφανίζει και πατάω παρήγγειλε τωρα αλλά στο τέλος λέει το κουπόνι έχει λήξει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, -XOF- είπε

Έχει χρησιμοποιήσει κανείς το κουπόνι των 10 ευρώ που δίνει σε νέους χρήστες; Το εμφανίζει και πατάω παρήγγειλε τωρα αλλά στο τέλος λέει το κουπόνι έχει λήξει.

Πιθανόν να έγινε μια μικρή κατάχρηση.

abuse GIF

  • Like 1
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, -XOF- είπε

Έχει χρησιμοποιήσει κανείς το κουπόνι των 10 ευρώ που δίνει σε νέους χρήστες; Το εμφανίζει και πατάω παρήγγειλε τωρα αλλά στο τέλος λέει το κουπόνι έχει λήξει.

Yeap 😎

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν καταλαβαινω πως ειναι διαφημιση ειτε για το BOX ειτε για τον ΜΑΣΟΥΤΗ ενα ηλεκτρονικο καταστημα που εχει λιγοτερο απο το 10% των προιοντων στο ραφι και απο αυτα που εχει και επιλεξαμε να σε περνουν τηλεφωνο να σου λενε δεν εχω αυτο, δεν εχω εκεινο...
Αυτο σαν δυσφημηση το βλεπω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάντως έκανα τη παραγγελία μου.. Έβγαζε το νωρίτερο παραλαβή Παρασκευή 8-11 και το επέλεξα.. 

Δε με έχει πάρει κανείς να μου πει ότι δεν έχουν κάποιο προϊόν. Οπότε περιμενω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, baskon είπε

Εγώ πάντως έκανα τη παραγγελία μου.. Έβγαζε το νωρίτερο παραλαβή Παρασκευή 8-11 και το επέλεξα.. 

Δε με έχει πάρει κανείς να μου πει ότι δεν έχουν κάποιο προϊόν. Οπότε περιμενω

Θα σε πάρουν το πρωί της ημέρας που επέλεξες να παραλάβεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμενα με καλεσε μια ευγενεστατη κυρια και μου ειπε "για την παραγγελια σας να μην σας καλουμε αυριο πολυ πρωι, δεν εχουμε το ariel 70 δοσεις να βαλουμε εκεινο;" Ουτε που θυμομουν τι ειχα παραγγειλει ειπα οχι και στα δυο που μου προτεινε και λογικα θα φερουν τα υπολοιπα....
Μπαινω Box για φαγητο και εχει για νοτια προαστια αθηνας τρομακτικα λιγες επιλογες, μπαινω efood και γινεται πανικος, ενταξει οταν ηταν στην αρχη του, αλλα δεν ειναι αρχη, ριχνουν χρημα για προωθηση και δυσκολευομαι να βρω τι να παρω (ομολογω οτι εχω σιχαθει καπως την φτηνη βρωμια του καθε τυχαιου σουβλατζιδικου)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, safridia είπε

Μπαινω Box για φαγητο και εχει για νοτια προαστια αθηνας τρομακτικα λιγες επιλογες, μπαινω efood και γινεται πανικος,

Χαλάνδρι που είμαι πλέον έχει περισσότερες επιλογές το BOX. Και κάποια καταστήματα που υπάρχουν και σε BOX & efood, στο box δίνουν πιο δυνατές προσφορές.

Κυρίως σε 1+1 πίτσα και 1+1 σουβλάκια που έχω παρατηρήσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε όσους σας αφαίρεσαν προϊόντα, πέσατε από τα 40€ της παραγγελίας μήπως; Εάν ναι, με το κουπόνι τι γίνεται; Εξακολουθεί να ισχύει; Ελπίζω πως ναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, _Biohazard_ είπε

Σε όσους σας αφαίρεσαν προϊόντα, πέσατε από τα 40€ της παραγγελίας μήπως; Εάν ναι, με το κουπόνι τι γίνεται; Εξακολουθεί να ισχύει; Ελπίζω πως ναι.

Ναι προφανος και ισχυει, δικο τους θεμα που εχουν αναρτημενα προιοντα που τελικα δεν εχουν. θα επιστρεψουν τα χρηματα στον λογαριασμο, ακριβως δεν καταλαβα.

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 hours ago, _Biohazard_ said:

Σε όσους σας αφαίρεσαν προϊόντα, πέσατε από τα 40€ της παραγγελίας μήπως; Εάν ναι, με το κουπόνι τι γίνεται; Εξακολουθεί να ισχύει; Ελπίζω πως ναι.

Τελικά με κάλεσαν το πρωί και δεν είχαν 2 προιοντα από τα 25 της παραγγελίας. 

Επεσε η παραγγελία στα 35 ευρώ. Τα εφεραν κιολας .. όλα καλά.

Η απόδειξη λέει 35 ευρώ..στην εφαρμογή του box λέει 25 ευρώ.. οπότε θεωρώ ότι το -10 ευρώ ισχύει..και περιμένουμε να φανεί η επιστροφή χρημάτων (αρχική χρέωση 40-10=30) στην κάρτα ..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
29 λεπτά πριν, baskon είπε

Τελικά με κάλεσαν το πρωί και δεν είχαν 2 προιοντα από τα 25 της παραγγελίας. 

Επεσε η παραγγελία στα 35 ευρώ. Τα εφεραν κιολας .. όλα καλά.

Η απόδειξη λέει 35 ευρώ..στην εφαρμογή του box λέει 25 ευρώ.. οπότε θεωρώ ότι το -10 ευρώ ισχύει..και περιμένουμε να φανεί η επιστροφή χρημάτων (αρχική χρέωση 40-10=30) στην κάρτα ..

Εμένα ακόμα δεν έχει γίνει η επιστροφή. Ίσως από βδομάδα πάρω ένα τηλεφωνο.

Τελικά τι ώρα σε πήραν; 😛

Επεξ/σία από -WISE-
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

56 λεπτά πριν, -WISE- είπε

Εμένα ακόμα δεν έχει γίνει η επιστροφή. Ίσως από βδομάδα πάρω ένα τηλεφωνο.

Τελικά τι ώρα σε πήραν; 😛

Η επιστροφη χρηματων, μια φορα που χρειαστηκε να μου κανουν, αργει αρκετα.Σε μενα ειχε παρει μια εβδομαδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...