Προς το περιεχόμενο

BOX - 10€ έκπτωση απο Μασούτη κάθε Τετάρτη


SilentVoice

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 hour ago, -WISE- said:

Εμένα ακόμα δεν έχει γίνει η επιστροφή. Ίσως από βδομάδα πάρω ένα τηλεφωνο.

Τελικά τι ώρα σε πήραν; 😛

8.20.. 

Από καφέ espresso είχαν μόνο ένα τεμάχιο και δεν είχαν και κάποιο απορρυπαντικο. Γενικά οκ τα περισσότερα τα έφεραν...και τελικά πήρα μεγαλύτερο ποσοστό έκπτωσης..10 ευρώ στα 35.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 91
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 minute ago, baskon said:

8.20.. 

Από καφέ espresso είχαν μόνο ένα τεμάχιο και δεν είχαν και κάποιο απορρυπαντικο. Γενικά οκ τα περισσότερα τα έφεραν...και τελικά πήρα μεγαλύτερο ποσοστό έκπτωσης..10 ευρώ στα 35.

Ρε μη μας ανατρέπεις ετσι τα μαθηματικά μας δεν αντεχω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, ChrisN.S. είπε

Καλό χρυσό το Box και το E-food αλλά για αγορές από σούπερ μάρκετ απλά δεν κάνουν, είναι τελείως δύσχρηστα για τέτοιου είδους αγορές.

Το ξερουμε και εμεις το ξερουνε και αυτοι, πρεπει να καθησει καποιος να περασει ΟΟΟΟΟΟΟΛΛΛΛΛΛΛΑΑΑΑΑ τα προιοντα που εχουν στα ραφια, μιλαμε για δεκαδες χιλιαδες προιοντα που πανε και ερχονται, δεν ειναι παντα σταθερα. Και ολα αυτα με online διαθεσιμοτητα, ανα καταστημα και ποιο καταστημα εξυπηρετει ποιες περιοχες.
Ναι καλα που θα δουλεψει καποια στιγμη αυτο σωστα
Παρα πολυ δουλεια.
Για την ωρα κανουν πασαλείμματα και βλεπουν πως κινειται η αγορα, γιαυτο προσπαθουν να μας δελεασουν με το τυρακι των 10ευρω να γλυκαθουμε, μετα πεφτουμε πιο ευκολα στην παγιδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρέλαβα κι εγώ, αλλά με τα περιορισμένα προϊόντα που είναι διαθέσιμα μέσω ΒΟΧ, τις επόμενες Τετάρτες μάλλον θα απέχω.

Δε βλέπω το λόγο να στοκάρω απορρυπαντικά (ας πούμε) για μια 5ετία.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, sphinxgr είπε

Ενας χρήστης με το ίδιο κουπόνι, μπορεί να κάνει κάθε εβδομάδα παραγγελία?! Ή ειναι 1 φορά / χρήστη?

Μια την εβδομαδα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 3/12/2021 στις 12:22 ΜΜ, baskon είπε

8.20.. 

Από καφέ espresso είχαν μόνο ένα τεμάχιο και δεν είχαν και κάποιο απορρυπαντικο. Γενικά οκ τα περισσότερα τα έφεραν...και τελικά πήρα μεγαλύτερο ποσοστό έκπτωσης..10 ευρώ στα 35.

Σιγουρα θα ισχύσει η έκπτωση στην περίπτωση σου; Λέω επειδή έπεσες από τα 40 ευρώ....Ενημέρωσε αν θες αν σου πιστωθούν τα χρήματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, geornirv είπε

Σιγουρα θα ισχύσει η έκπτωση στην περίπτωση σου; Λέω επειδή έπεσες από τα 40 ευρώ....Ενημέρωσε αν θες αν σου πιστωθούν τα χρήματα.

Γίνεται η παραγγελία, πληρώνεις με την έκπτωση υπολογισμένη και μετά αν δεν έχουν κάτι μπορείς να το αντικαταστήσεις με άλλο προϊόν ή να το ακυρώσεις εντελώς. Η πίστωση αργεί, μπορεί να κάνει και 2 βδομάδες.

Τώρα αν αλλάξεις κάτι που δεν έχουν με ακριβότερο προϊόν, εκεί δεν ξέρω πως το ρυθμίζουν με τη διαφορά χρημάτων.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου συνεβη ήδη προ 6μηνου, δεν ειχαν τη μεγαλη συσκευασια των Douwe Egberts που ζητούσα, με κάλεσαν να βαλουν απο 2 μικρες ( αλλά όχι στην τιμη 1 μεγάλης, απλά αντικατασταση) , αρνηθηκα & μετα απο κανα 2 εβδομαδες, μου πιστώθηκε το ποσό των ακυρωμένων προϊόντων. 
Η εκπτωση των 5 ευρω ισχυσε κανονικά!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, geornirv είπε

Άλλο ρώτησα...δεν καταλάβατε...είπα ότι αν πέσεις κάτω από τα 40 ευρώ θα σου δώσουν την έκπτωση ή όχι;;;; όπως ο φίλος παραπάνω.

Aφού εκείνη τη στιγμή πληρώνεις online, πως να μη στη δώσουν δηλαδή;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...