Προς το περιεχόμενο

Poco f3 καθόλου σήμα !!!


ASERTON

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κατά 90% φταίει η Cosmote, συχνά πυκνά έχει τέτοια θέματα στο άσχετο και χωρίς να βγάλει καμία ανακοίνωση..

*#*#4636#*#* Πληροφορίες τηλεφώνου -> Ορισμός προτιμώμενου τύπου δικτύου: Βάλε LTE only όταν υπάρχει θέμα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 72
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Στις 6/12/2021 στις 11:50 ΜΜ, zaf_4 είπε

Εγω τουλάχιστον έχω poco και μάλιστα 2 και έχω άποψη και όχι μόνο από γνώμες άλλων, σου καταθέτω την προσωπική μου προφανώς.

Γενικευσες ένα κινητό που όντως είναι vfm, τώρα  τα Poco της Xiaomi είναι,  όσα κινητά έχω μπορώ να σου πω πχ ότι το Poco f1 ακόμα τρέχει με χίλια. Του πετάς και ένα pure Android 12, είχα κομπλέ.

Και μιλάμε για αναβάθμιση το Poco f3, όταν το πιάσεις στα χέρια σου θα καταλάβεις.

Οπότε κατ εμέ, η άποψη σου δεν είναι τεκμηριωμένη, καλά κάνεις και την έχεις, αλλά εδώ είμαστε για να διαφωνούμε πολιτισμένα.

Ορίστε τώρα, ένας άνθρωπος που δεν έχει poco τα βγάζει σκάρτα και συμβουλεύει. 

Καλύτερα να απευθυνθείς σε φόρουμ με poco, δλδ να το έχουν στα χεράκια τους ή αλλιως το YouTube είναι μέγας βοηθός, να δείτε τι κινητό αξίζει και τι όχι.

Υπάρχουν άπειρα reviews.

 

Φίλε μου δεν τα έβγαλα σκάρτα. Απλά το παλικάρι από πάνω το διαβάζω καιρό αυτά που γράφει και φαίνετε γνώστης για αυτό τον ρώτησα. Δεν έχω λόγο να τα βγάλω σκάρτα. Και επειδή με ενδιαφέρει η εταιρία δεν θα ήθελα να μπλέξω. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 4/12/2021 στις 8:10 ΜΜ, ASERTON είπε

Καλησπέρα σε όλους

Τον Αύγουστο που μας πέρασε αγόρασα από μεγάλη αλυσίδα καταστημάτων το κινητό Poco f3 6/128 . Η σύνδεση μου είναι Cosmote What's up και μένω στην Θεσσαλονίκη. Στην αρχή δεν το διαπίστωσα μέχρι που με είπε ένας φίλος πως με καλούσε και το είχα κλειστό το κινητό. Υπέθεσα ότι έφταιγε η περιοχή . Μετά νόμιζα ότι έφταιγε η Cosmote . Τέλος μια μέρα εκεί που ήμουν στο κέντρο της πόλης είδα ότι ενώ ξαφνικά είχα 5g σήμα πλήρες χάθηκε ξαφνικά στο πουθενά. Τί βάλε βγάλε τη κάρτα SIM τί επαναφορά αρχικών ρυθμίσεων τί αλλαγή σε 4g ,3g προτιμώμενο σήμα καμία αλλαγή . Έψαξα λίγο στο διαδίκτυο και βρήκα πως το πρόβλημα αυτό είναι συχνό στο εν λόγο κινητό. Η μόνη λύση που διάβασα και λειτουργεί είναι να βάζεις σε λειτουργία πτήσης το κινητό για τουλάχιστον 30 δευτερόλεπτα και μετά να το επαναφέρεις. Αλλά και πάλι μετά από λίγο ξανά χάνει το σήμα. Επικοινώνησα με email το support της Poco δεν έλαβα απάντηση. Στην infoquest μου είπαν δεν υπάρχει κάποια οδηγία από την εταιρεία. Θα πρέπει να στείλω το κινητό μου στην εταιρεία για έλεγχο... Θα ήθελα τις απόψεις σας στο θέμα αυτό . Ευχαριστώ

Καλησπέρα και από εμένα, 

Για να μην ανοίγουμε άλλο post, έχω ακριβώς το ίδιο πρόβλημα αλλά με λίγο διαφορετική ιστορία.  

Και η ιστορία μας είναι η εξής :

Αγόρασα από εδώ την κοινότητα μας το κινητό Poco f3 6/128 την προηγούμενη Τετάρτη 8 Δεκέμβρη από τον μέλος beredimasa από αυτή την αγγελία 

Το κινητό άψογο σε τέλεια κατάσταση όπως τα έλεγε ο φίλος μας Ανδριανός, πολύ φιλικός και στην συνάντηση μας όλα καλά, είχε αλλάξει σε ρομ ελληνική. 

Λόγω δουλειάς έκανα τράμπα τα κινητά την Κυριακή το πρωί..

Πέρασα κάρτα sim cosmote, αρχεία, έκανα αντιγραφή από το προηγούμενο τηλ. το Redmi Note 9 και είδα τεράστια διαφορά σε ποιότητα, καλύτερη οθόνη, καλύτερο ηχείο, και τέλος 5g. 

Όλα καλά!!

Έλα όμως που με έπαιρναν τηλ. φίλοι και γνωστοί και μου έλεγαν δεν μπορώ να σε βρω γτ το κινητό λέει ότι είναι κλειστό..

Το έκανα ένα restart και έφτιαξε για λίγο και μετά από λίγο ξανά πάλι, ξανά restart πάλι και πάει λέγοντας.

Περνάει η Κυριακή, λέω Δευτέρα θα κάνω τράμπα το εταιρικό (vodafone σύνδεση) στο Poco  και το Poco σε ένα Nova 5t. 

Και συνεχίζει τα ίδια.. Μου βγάζει συνεχώς μόνο κλήσεις έκτακτης ανάγκης και από σήμα x. 

Τώρα τι λέτε ?? Θέλω την γνώση σας..

 Είναι θέμα ρυθμίσεων? Φταίει η κάρτα sim που είναι κάρτα (αλλά και οι δύο??). Δεν ξέρω.. 

Επειδή είναι γυρισμένο με ελληνική ρομ μπορώ να το πάω στο κατάστημα που το πήρε ο κύριος να ισχύει η εγγύηση και να δούμε τι μπορεί να γίνει? Τα φώτα σας.. 

Οπότε όπως καταλαβαίνετε από το πουθενά απέκτησα ένα μεγάλο πρόβλημα.. 

Υ.Γ. Τέλος να αναφέρω ότι ο κύριος αυτός δεν δέχτηκε να επιστραφεί η συσκευή γτ έχει πάρει άλλο κινητό και πέρασαν πολλές μέρες.. Τα σχόλια δικά σας.  

IMG_20211214_115848.jpg.ae871bfe8fa4feabbcfbbad74729b12c.jpgIMG_20211214_120435_edit_204840117158847.jpg.2f2c34ee5b6a127ee8615d538d584b0f.jpg

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
10 ώρες πριν, Dimarxoukos είπε

Καλησπέρα και από εμένα, 

Για να μην ανοίγουμε άλλο post, έχω ακριβώς το ίδιο πρόβλημα αλλά με λίγο διαφορετική ιστορία.  

Και η ιστορία μας είναι η εξής :

Αγόρασα από εδώ την κοινότητα μας το κινητό Poco f3 6/128 την προηγούμενη Τετάρτη 8 Δεκέμβρη από τον μέλος beredimasa από αυτή την αγγελία 

Το κινητό άψογο σε τέλεια κατάσταση όπως τα έλεγε ο φίλος μας Ανδριανός, πολύ φιλικός και στην συνάντηση μας όλα καλά, είχε αλλάξει σε ρομ ελληνική. 

Λόγω δουλειάς έκανα τράμπα τα κινητά την Κυριακή το πρωί..

Πέρασα κάρτα sim cosmote, αρχεία, έκανα αντιγραφή από το προηγούμενο τηλ. το Redmi Note 9 και είδα τεράστια διαφορά σε ποιότητα, καλύτερη οθόνη, καλύτερο ηχείο, και τέλος 5g. 

Όλα καλά!!

Έλα όμως που με έπαιρναν τηλ. φίλοι και γνωστοί και μου έλεγαν δεν μπορώ να σε βρω γτ το κινητό λέει ότι είναι κλειστό..

Το έκανα ένα restart και έφτιαξε για λίγο και μετά από λίγο ξανά πάλι, ξανά restart πάλι και πάει λέγοντας.

Περνάει η Κυριακή, λέω Δευτέρα θα κάνω τράμπα το εταιρικό (vodafone σύνδεση) στο Poco  και το Poco σε ένα Nova 5t. 

Και συνεχίζει τα ίδια.. Μου βγάζει συνεχώς μόνο κλήσεις έκτακτης ανάγκης και από σήμα x. 

Τώρα τι λέτε ?? Θέλω την γνώση σας..

 Είναι θέμα ρυθμίσεων? Φταίει η κάρτα sim που είναι κάρτα (αλλά και οι δύο??). Δεν ξέρω.. 

Επειδή είναι γυρισμένο με ελληνική ρομ μπορώ να το πάω στο κατάστημα που το πήρε ο κύριος να ισχύει η εγγύηση και να δούμε τι μπορεί να γίνει? Τα φώτα σας.. 

Οπότε όπως καταλαβαίνετε από το πουθενά απέκτησα ένα μεγάλο πρόβλημα.. 

Υ.Γ. Τέλος να αναφέρω ότι ο κύριος αυτός δεν δέχτηκε να επιστραφεί η συσκευή γτ έχει πάρει άλλο κινητό και πέρασαν πολλές μέρες.. Τα σχόλια δικά σας.  

 

Μια λύση ίσως θα ήταν να πεις στον τύπο που σου το πούλησε να συναντηθείτε και να σου περάσει την original global rom. Να το κάνει εκείνος (εφόσον εκείνος αρχικά "πείραξε" το κινητό), κι όχι εσύ !  Αν και με κείνη τη rom έχεις τα ίδια προβλήματα, με εύκαιρη την απόδειξη (που ελπίζω να παρέλαβες μαζί με τη συσκευή), μιλάς στο κατάστημα που το αγόρασε και τους ενημερώνεις ότι η συσκευή έχει πρόβλημα, κλπ. Επίσης θα μπορούσες να καλέσεις και την Info Quest να δεις αν σε καλύπτουν αυτοί στο θέμα εγγύηση (λίγο χλωμό, αλλά κατά καιρούς έχουν αναφερθεί περιπτώσεις 2-3 skroutzομάγαζων που προμηθεύονταν από IQ και είχαν κανονική κάλυψη από κει - σε αυτή την περίπτωση συνήθως υπάρχει βιβλιαράκι / αυτοκόλλητο της IQ στη συσκευασία. Τουλάχιστον αυτό ίσχυε παλιότερα).

Επεξ/σία από stark
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο φίλος το ανέφερε κανονικά ότι έχει περάσει την ελληνική ρομ, το δικό σου λάθος είναι ότι δεν του είπες να στο στείλει με τη μαμά ρομ. κατέβασε την ρομ https://bigota.d.miui.com/V12.5.6.0.RKHEUXM/alioth_eea_global_images_V12.5.6.0.RKHEUXM_20210907.0000.00_11.0_eea_49620aedc3.tgz

και πέρασε την με mi flash https://www.xiaomiflash.com/

για να είσαι σίγουρος ότι δεν ευθύνεται κάτι στο λογισμικό.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 ώρες πριν, Dimarxoukos είπε

Καλησπέρα και από εμένα, 

Για να μην ανοίγουμε άλλο post, έχω ακριβώς το ίδιο πρόβλημα αλλά με λίγο διαφορετική ιστορία.  

Και η ιστορία μας είναι η εξής :

Αγόρασα από εδώ την κοινότητα μας το κινητό Poco f3 6/128 την προηγούμενη Τετάρτη 8 Δεκέμβρη από τον μέλος beredimasa από αυτή την αγγελία 

Το κινητό άψογο σε τέλεια κατάσταση όπως τα έλεγε ο φίλος μας Ανδριανός, πολύ φιλικός και στην συνάντηση μας όλα καλά, είχε αλλάξει σε ρομ ελληνική. 

Λόγω δουλειάς έκανα τράμπα τα κινητά την Κυριακή το πρωί..

Πέρασα κάρτα sim cosmote, αρχεία, έκανα αντιγραφή από το προηγούμενο τηλ. το Redmi Note 9 και είδα τεράστια διαφορά σε ποιότητα, καλύτερη οθόνη, καλύτερο ηχείο, και τέλος 5g. 

Όλα καλά!!

Έλα όμως που με έπαιρναν τηλ. φίλοι και γνωστοί και μου έλεγαν δεν μπορώ να σε βρω γτ το κινητό λέει ότι είναι κλειστό..

Το έκανα ένα restart και έφτιαξε για λίγο και μετά από λίγο ξανά πάλι, ξανά restart πάλι και πάει λέγοντας.

Περνάει η Κυριακή, λέω Δευτέρα θα κάνω τράμπα το εταιρικό (vodafone σύνδεση) στο Poco  και το Poco σε ένα Nova 5t. 

Και συνεχίζει τα ίδια.. Μου βγάζει συνεχώς μόνο κλήσεις έκτακτης ανάγκης και από σήμα x. 

Τώρα τι λέτε ?? Θέλω την γνώση σας..

 Είναι θέμα ρυθμίσεων? Φταίει η κάρτα sim που είναι κάρτα (αλλά και οι δύο??). Δεν ξέρω.. 

Επειδή είναι γυρισμένο με ελληνική ρομ μπορώ να το πάω στο κατάστημα που το πήρε ο κύριος να ισχύει η εγγύηση και να δούμε τι μπορεί να γίνει? Τα φώτα σας.. 

Οπότε όπως καταλαβαίνετε από το πουθενά απέκτησα ένα μεγάλο πρόβλημα.. 

Υ.Γ. Τέλος να αναφέρω ότι ο κύριος αυτός δεν δέχτηκε να επιστραφεί η συσκευή γτ έχει πάρει άλλο κινητό και πέρασαν πολλές μέρες.. Τα σχόλια δικά σας.  

IMG_20211214_115848.jpg.ae871bfe8fa4feabbcfbbad74729b12c.jpgIMG_20211214_120435_edit_204840117158847.jpg.2f2c34ee5b6a127ee8615d538d584b0f.jpg

Φίλε καλησπέρα νομίζω ότι είσαι σε δυσχερέστερη θέση από εμένα. Λίγο που το έψαξα στο διαδύκτιο έιναι συχνό πρόβλημα σε αυτό το κινητό . Έχει μια εβδομάδα περάσει από τότε που έστειλα το κινητό στο service της infoquest και ακόμα δεν έχω κάτι νεότερο . Όταν μάθω θα σας ενημερώσω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 ώρες πριν, Dimarxoukos είπε

Καλησπέρα και από εμένα, 

Για να μην ανοίγουμε άλλο post, έχω ακριβώς το ίδιο πρόβλημα αλλά με λίγο διαφορετική ιστορία.  

Και η ιστορία μας είναι η εξής :

Αγόρασα από εδώ την κοινότητα μας το κινητό Poco f3 6/128 την προηγούμενη Τετάρτη 8 Δεκέμβρη από τον μέλος beredimasa από αυτή την αγγελία 

Το κινητό άψογο σε τέλεια κατάσταση όπως τα έλεγε ο φίλος μας Ανδριανός, πολύ φιλικός και στην συνάντηση μας όλα καλά, είχε αλλάξει σε ρομ ελληνική. 

Λόγω δουλειάς έκανα τράμπα τα κινητά την Κυριακή το πρωί..

Πέρασα κάρτα sim cosmote, αρχεία, έκανα αντιγραφή από το προηγούμενο τηλ. το Redmi Note 9 και είδα τεράστια διαφορά σε ποιότητα, καλύτερη οθόνη, καλύτερο ηχείο, και τέλος 5g. 

Όλα καλά!!

Έλα όμως που με έπαιρναν τηλ. φίλοι και γνωστοί και μου έλεγαν δεν μπορώ να σε βρω γτ το κινητό λέει ότι είναι κλειστό..

Το έκανα ένα restart και έφτιαξε για λίγο και μετά από λίγο ξανά πάλι, ξανά restart πάλι και πάει λέγοντας.

Περνάει η Κυριακή, λέω Δευτέρα θα κάνω τράμπα το εταιρικό (vodafone σύνδεση) στο Poco  και το Poco σε ένα Nova 5t. 

Και συνεχίζει τα ίδια.. Μου βγάζει συνεχώς μόνο κλήσεις έκτακτης ανάγκης και από σήμα x. 

Τώρα τι λέτε ?? Θέλω την γνώση σας..

 Είναι θέμα ρυθμίσεων? Φταίει η κάρτα sim που είναι κάρτα (αλλά και οι δύο??). Δεν ξέρω.. 

Επειδή είναι γυρισμένο με ελληνική ρομ μπορώ να το πάω στο κατάστημα που το πήρε ο κύριος να ισχύει η εγγύηση και να δούμε τι μπορεί να γίνει? Τα φώτα σας.. 

Οπότε όπως καταλαβαίνετε από το πουθενά απέκτησα ένα μεγάλο πρόβλημα.. 

Υ.Γ. Τέλος να αναφέρω ότι ο κύριος αυτός δεν δέχτηκε να επιστραφεί η συσκευή γτ έχει πάρει άλλο κινητό και πέρασαν πολλές μέρες.. Τα σχόλια δικά σας.  

IMG_20211214_115848.jpg.ae871bfe8fa4feabbcfbbad74729b12c.jpgIMG_20211214_120435_edit_204840117158847.jpg.2f2c34ee5b6a127ee8615d538d584b0f.jpg

1• Ο πωλητής έχει ενημερώσει ότι έχει βάλει την ελληνική μέχρι εδώ σωστός.

2• Έχει πει ότι είναι καλύτερη και εδώ σωστός.

Δεν έχει πει όμως αν έχει κάποιο πρόβλημα η συσκευή, εδώ ίσως σου πει ότι σε εκείνον δεν είχε παρουσιάσει κάποιο πρόβλημα.

Επίσης όταν βάλεις την ελληνική χάνεται η εγγύηση εδώ λάθος που δεν σε ενημέρωσε.

Διότι έχει ξεκλειδώσει και bootloader.

Για να ισχύει η εγγύηση πρέπει να περαστεί η επίσημη rom(λογικά η Global).

Δεν ξέρω εάν το πάρουν χαμπάρι από την Info Quest αν γίνουν όλα αυτά.

Το σίγουρο είναι ότι αν τους το πας έτσι θα φάει "μαύρο" το κινητό και δεν θα μπορέσεις να το ξαναστείλεις γιατί θα καταγράφει ο σειριακός αριθμός.

Έπρεπε να κάνεις μια έρευνα για το συγκεκριμένο κινητό λάθος δικό σου.

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νίκο αν περάσεις την μαμά ρομ και κλειδώσεις  bootloader δεν καταγράφεται τίποτα περνάει εγγύηση κανονικά, δεν είναι σαν τα Samsung που γράφει ο Knox.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, chios είπε

Νίκο αν περάσεις την μαμά ρομ και κλειδώσεις  bootloader δεν καταγράφεται τίποτα περνάει εγγύηση κανονικά, δεν είναι σαν τα Samsung που γράφει ο Knox.

Εγώ είπα την διαδικασία που πρέπει να κάνει.

Σε περίπτωση που το πάει όπως είναι όμως θα φάει πόρτα.

Επίσης είπα να περαστεί η Global.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα σε όλους σήμερα παρέλαβα την συσκευή από το mi store στη Θεσσαλονίκη αφού ολοκληρώθηκε η επισκευή του και πλέον λειτουργεί χωρίς πρόβλημα. Επι της ουσίας από τον έλεγχο προέκυψε πως το κινητό δεν αναγνώριζε τις κάρτες sim και γι’αυτο το λόγω αλλάχτηκε όλη η πλακέτα του κινητού με νέο IMEI πλέον . Δεν επρόκειτο δηλαδή για πρόβλημα software αλλά hardware και βέβαια η επισκευή δεν μου κόστισε το παραμικρό αφού υπήρχε η εγγύηση και μάλιστα σε μια εβδομάδα ακριβώς το είχα και πάλι στα χέρια μου . Ευχαριστώ όλους για την συνδρομή σας στο θέμα αυτό.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...

Καλησπέρα παιδιά έχω και εγώ το ίδιο πρόβλημα είχα το poco f3 6/128 και δεν είχα κανένα πρόβλημα μου έσπασε όμως και ξανά πήρα το ίδιο αλλά με 256gb αλλά πιστεύω είναι θέμα λογισμικού όταν θα πάρει την miui 13 να στρώσει 

Στις 16/12/2021 στις 5:17 ΜΜ, ASERTON είπε

Καλησπέρα σε όλους σήμερα παρέλαβα την συσκευή από το mi store στη Θεσσαλονίκη αφού ολοκληρώθηκε η επισκευή του και πλέον λειτουργεί χωρίς πρόβλημα. Επι της ουσίας από τον έλεγχο προέκυψε πως το κινητό δεν αναγνώριζε τις κάρτες sim και γι’αυτο το λόγω αλλάχτηκε όλη η πλακέτα του κινητού με νέο IMEI πλέον . Δεν επρόκειτο δηλαδή για πρόβλημα software αλλά hardware και βέβαια η επισκευή δεν μου κόστισε το παραμικρό αφού υπήρχε η εγγύηση και μάλιστα σε μια εβδομάδα ακριβώς το είχα και πάλι στα χέρια μου . Ευχαριστώ όλους για την συνδρομή σας στο θέμα αυτό.

Σου αλλάξανε την μητρική πλακέτα? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 μήνες μετά...

Παρομοιο προβλημα αντιμετωπίζω και εγώ με το poco F3. Οταν μπω σε χωρο που δεν εχει σημα και μετα βγω σε εξωτερικο χωρο  δεν επανερχεται το σημα. Πρεπει να κανω restart.  Επισημη global 3.6.0 rom. Το κακό ειναι οτι η αγορά εγινε απο Banggood  και ειναι εντός εγγυησης. Ανοιξα ticket με banggood και μου ειπαν να ρωτησω αν επισκευαζεται εδω και να παρω τα χρηματα της επισκευης πισω απο αυτούς, αλλα πρωτα να τους ειδοποιησω ποσο θα κοστισει για να δουν αν τους συμφερει. Με ανεπισημο service που μίλησα μου ειπαν για πανω απο το μισό της αξιας του κινητού. 200 ευρώ+ Ο κινεζος εδω και 2 ημερες δεν μου απαντησε κατι. Τι προτεινετε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

54 λεπτά πριν, tsigpan είπε

Παρομοιο προβλημα αντιμετωπίζω και εγώ με το poco F3. Οταν μπω σε χωρο που δεν εχει σημα και μετα βγω σε εξωτερικο χωρο  δεν επανερχεται το σημα. Πρεπει να κανω restart.  Επισημη global 3.6.0 rom. Το κακό ειναι οτι η αγορά εγινε απο Banggood  και ειναι εντός εγγυησης. Ανοιξα ticket με banggood και μου ειπαν να ρωτησω αν επισκευαζεται εδω και να παρω τα χρηματα της επισκευης πισω απο αυτούς, αλλα πρωτα να τους ειδοποιησω ποσο θα κοστισει για να δουν αν τους συμφερει. Με ανεπισημο service που μίλησα μου ειπαν για πανω απο το μισό της αξιας του κινητού. 200 ευρώ+ Ο κινεζος εδω και 2 ημερες δεν μου απαντησε κατι. Τι προτεινετε;

Πέρνα του την Xiaomi EU ROM να ησυχάσεις 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...