Προς το περιεχόμενο

Alan Wake 2 [PC]☕


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 621
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δεν δείχνει visual downgrade το DF, απλά έγινε optimize για τις κάρτες που δεν έχουν support για mesh shaders(10 series). Μπράβο στην Remedy που υποστηρίζει κάρτες 8+ ετών. Η 1080Ti δεν λέει να πεθανει..

Επεξ/σία από Psycho_Warhead
  • Like 2
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ απλά θέλω να αναφέρω το πόσο μ...κας έχω μείνει με το παιχνίδι μετά από τις πρώτες 2 ώρες που έχω ασχοληθεί.

Ρε τι έχουν κάνει οι τύποι με τα γραφικά; Ειδικά στην αρχή που έδειχνε κάτι aerial shots από το δάσος του Bright Falls απίστευτα εύκολα αν μου το έδειχνες θα νόμιζα ότι μιλάμε για σειρά/ταινία/ντοκιμαντέρ. Τέτοιο πράγμα δεν έχω ξαναδεί ποτέ σε παιχνίδι. Στις 2 ώρες πρέπει να ξεστόμισα το "Τι βλέπω ρε φίλε" καμιά 20αρια φορές!!!

Και όλα αυτά σε σύστημα με i5 και 3060 που έπρεπε να ρίξω λίγο τα γραφικά. Ούτε που μπορώ να φανταστώ πως θα δείχνει αυτό το παιχνίδι σε ένα θηρίο σύστημα με full ultra γραφικά, ray tracing, 4k κτλ.

  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

51 λεπτά πριν, BlueBlade είπε

Εγώ απλά θέλω να αναφέρω το πόσο μ...κας έχω μείνει με το παιχνίδι μετά από τις πρώτες 2 ώρες που έχω ασχοληθεί.

Ρε τι έχουν κάνει οι τύποι με τα γραφικά; Ειδικά στην αρχή που έδειχνε κάτι aerial shots από το δάσος του Bright Falls απίστευτα εύκολα αν μου το έδειχνες θα νόμιζα ότι μιλάμε για σειρά/ταινία/ντοκιμαντέρ. Τέτοιο πράγμα δεν έχω ξαναδεί ποτέ σε παιχνίδι. Στις 2 ώρες πρέπει να ξεστόμισα το "Τι βλέπω ρε φίλε" καμιά 20αρια φορές!!!

Και όλα αυτά σε σύστημα με i5 και 3060 που έπρεπε να ρίξω λίγο τα γραφικά. Ούτε που μπορώ να φανταστώ πως θα δείχνει αυτό το παιχνίδι σε ένα θηρίο σύστημα με full ultra γραφικά, ray tracing, 4k κτλ.

Δεν έχεις δει τίποτα ακόμα 😂

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...