Προς το περιεχόμενο

Cosmote: Δωρεάν διπλασιασμός ταχύτητας σταθερού Internet στα πλαίσια επιθετικής επέκτασης του δικτύου FTTH


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, giorgos789456 είπε

το speedport entry που δίνουν με adsl24 κάνει και για vdsl 50/100 χωρίς μάλιστα να πειράξει ο χρήστης οποιαδήποτε ρύθμιση, γίνονται όλα αυτόματα.

super, το εγραψαν κι αλλοι ηδη αυτο... πιστευεις ειλικρινα οτι ολοι με 24αρα εχουν ολοι αυτο το ρουτερ??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 459
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

οτε;;;;; χαχα μα ποιός ασχολείται ακόμα με αυτούς;

https://www.hcn.gr/el/fiber-programs/fiberwarpspeed.html

όπου υπάρχει πρόσβαση βεβαίως,είναι μονόδρομος η HCN

11 λεπτά πριν, dieksodo είπε

προχτες μαλωνα με ενα βλακα στο twitter που ελεγε οτι δηθεν στην αγγλια εχουν καλυτερες τιμες απο μας και οτι εμεις εσχουμε τις χειροτερες στην ευρωπη ενω τελικα αποδειχτηκε οτι εχοουμε τα ιδια με αυτους

 

επισης να σημειωσω εδω πως οτιδηποτε πανω απο 50αρα ειναι εντελως αχρηστο για το 99% των χρηστων 

δεδομενου αυτου και ενω εγω εχω 100αρα αλλα φορθνετ τι γινεται? μαλλον και αυτοι θα αλλαξουν πακετα συντομα?>

έχουν περίπου τις ίδιες τιμές με εμάς αλλά με τι μισθούς;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Jordi777 είπε

Δλδ εγώ ο μλκας που υπέγραψα με 7 ευρώ παραπάνω τον μήνα την 50ρα θα μπορούσα να την έχω τζάμπα; Όμορφο...

Θα πας σε 100. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, markos9 είπε

Θα πας σε 100. 

Αχρειαστο. Από τα 5 που έχω τωρα περιμένω να πάω στα 50. Ελπίζω εμένα που ειναι στον αέρα η σύνδεση μου αυτή την στιγμή περιμένοντας να γίνει 50αρα να γίνει το upgrade 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

27 λεπτά πριν, Molpadia είπε

οτε;;;;; χαχα μα ποιός ασχολείται ακόμα με αυτούς;

https://www.hcn.gr/el/fiber-programs/fiberwarpspeed.html

όπου υπάρχει πρόσβαση βεβαίως,είναι μονόδρομος η HCN

Ναι και αν έχεις τεχνικό θέμα την Παρασκευή, περιμένεις να πάει Δευτέρα για να εξυπηρετηθείς.

Απο εμένα έχουν φάει μεγάλο Χ για πολλούς λόγους (πελάτης τους για πάνω απο 3 χρόνια)

  • Like 3
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
8 minutes ago, speedman_26 said:

Από την νέα χρονιά; 

Ναι και σταδιακά μέσα στο 2022.

2 minutes ago, mezzanine said:

Α τρίμηνο του 2022! Χάθηκε ο κόσμος να μας το κάνουν Χριστούγεννα

Χωρίς έγκριση από ΕΕΤΤ δεν προβλέπεται.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
12 minutes ago, Angeldust said:

Ναι και αν έχεις τεχνικό θέμα την Παρασκευή, περιμένεις να πάει Δευτέρα για να εξυπηρετηθείς.

Απο εμένα έχουν φάει μεγάλο Χ για πολλούς λόγους (πελάτης τους για πάνω απο 3 χρόνια)

Σάββατο και Κυριακή έχουν επιλύσει βλάβες, ακόμα και μεμονωμένες, δεν ξέρω τι εννοείς και πριν πόσο καιρό ίσχυε. Εκτός αν την μπερδεύεις με τον ΟΤΕ :P

Ούτε έχω στείλει σε άλλο πάροχο email απευθείας στο τεχνικό τμήμα στις 11 το βράδυ και να μου απαντάνε σε 20 λεπτά. Θυμάμαι κάτι αναμονές σε τηλέφωνα και ερωτήσεις για λαμπάκια και επανεκκινήσεις στο router.

Επεξ/σία από infin1tyGR
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Hal9000 είπε

Θα γίνει κανονικά όπως επιβεβαιώσαμε μετά από σχετική ερώτηση. Όλες οι συνδέσεις θα αναβαθμιστούν.

Απλα δεν εχω καταλαβει αν οι οποιες ενεργειες γινουν αυτοματα ή πρεπει να κανουμε κατι εμεις

image.png.78d236230b35c8eab48b6c19bcd03104.png

image.png.6b535829805ddd010d9b1e8857423182.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια χαρα , εχω 100αρα κ ειμαι καμμια 80αρια μετρα απο την καμπινα οποτε να παμε στα 200 καλοδεχουμενα αν οχι παλι νο προμπλεμ 😂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...