Προς το περιεχόμενο

Aκουστικά Earbuds Bluetooth με μικρόφωνο iFrogz Airtime Pro 2 20 €


zacharis1955

Προτεινόμενες αναρτήσεις

16 ώρες πριν, astrea966 είπε

ξερεις κανεις αν μπορουν να συνδεθουν ταυτοχρονα σε δυο συσκευες η ειναι μονο για μία;

πολυ δύσκολο αυτό που ζητάς για συσκευές χωρίς καλώδιο. Ελάχιστες το κάνουν

Αν το έκανε θα το έγραφε. Μη περιμένεις τέτοια λειτουργία

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 73
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Στις 3/1/2022 στις 6:16 ΜΜ, dchatz είπε

είχα ένα προαίσθημα ότι κάτι δε θα πήγαινε καλά. Ηρθε μήνυμα να παραλάβω από το κατάστημα, πήγα, λέω θέλω τις άτοκες, λένε δε γίνεται, είνια μόνο αν πληρώσεις online. Λεω είναι το ίδιο αφού η ίδια κάρτα θα περάσει, αντι για online από το μηχάνημά σας, με έκοψε, λέει "πολιτική του καταστήματος". Επειδή επέλεξα σε κάποιο σημείο τις άτοκες αλλά τελικά δεν τις πήρα έφυγα και δε τα πήρα. Δεν είναι το ποσό αλλά δε μου άρεσε να παίρνω επιλογή η οποία τελικά να μη μου δίνεται.

υπάρχουν καταστήματα με epos. είναι απολύτως νόμιμο και λογικά σε αυτό το μηχάνημα είχαν μόνο τις δόσεις. γιατί στο μηχανάκι που έχουν στο κατάστημα δεν θα έχουν την δυνατότητα δόσεων. εσύ επίλεξες για 20 ευρώ να κάνεις ιστορία

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 ώρες πριν, astrea966 είπε

ξερεις κανεις αν μπορουν να συνδεθουν ταυτοχρονα σε δυο συσκευες η ειναι μονο για μία;

Σε τι χρησιμεύει αυτη η δυνατότητα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 ώρες πριν, astrea966 είπε

ξερεις κανεις αν μπορουν να συνδεθουν ταυτοχρονα σε δυο συσκευες η ειναι μονο για μία;

κατά 99% σε μία 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, coyote2 είπε

πολυ δύσκολο αυτό που ζητάς για συσκευές χωρίς καλώδιο. Ελάχιστες το κάνουν

Αν το έκανε θα το έγραφε. Μη περιμένεις τέτοια λειτουργία

ειπα μηπως το εκανε αφου εχει και μικροφωνο για ομιλια οπως τα bluetooth handsfree που εχω και το κανουν

46 λεπτά πριν, fysikos είπε

Σε τι χρησιμεύει αυτη η δυνατότητα;

για να συνδεθει με δυο συσκευες για ομιλια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ τον φίλο ts. Τα παράγγειλα χθες τα airtime sport, τα πήρα από το κατάστημα σήμερα. Πριν από λίγο τα δοκίμασα σε μουσική και κλήσεις. Και στα δύο τα πήγε μια χαρά! Ειδικότερα στις κλήσεις έχω να αναφέρω ότι, ως τώρα, άκουσα και με άκουσαν καθαρά όπου κι αν βρισκόμουν σε εξωτερικό χώρο: σε δρόμο, σε λεωφόρο, με αέρα, τρέχοντας. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα παρέλαβα το πρωί από το κατάστημα, όμορφα ωραίο κουτί φόρτισης, αφού τα φόρτισα για περίπου 2 ώρες, δοκιμάστηκαν σε μουσική  ( ακούγονται σαν τα JBL T110) και οι κλήσεις ακούγονται καθαρά (σε εσωτερικούς χώρους).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν έχω διαβάσει τίποτα φοβερές κριτικές για τον ήχο αλλά για τα χρήματα αυτά λογικά θα είναι καλουτσικα.

Υπάρχουν βέβαια και τα Xiaomi airdots 2 στα ίδια περίοδο χρήματα που είναι αρκετά καλά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, coyote2 είπε

Πάντως βλέπω στα ξένα sites (ξένα... ε πως ακούστηκε αυτό) ότι έχει και ασύρματη φόρτιση 

Έχει ναι

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυσκολεύομαι να πιστέψω ότι σας ακούνε καλά αν δεν έχει διπλά μικρόφωνα.... Δηλαδή 2 σε κάθε ακουστικό.

Μπόρεσε κανείς να βρει αν έχει διπλά mic? Σύνολο 4 δηλαδή

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τα παρέλαβα και γω με γενική ταχυδρομική

Πέμπτη βράδυ παραγγελία, Παρασκευή θα έστειλαν και σήμερα τα είχα

Δεν έχω δει ακόμη πως είναι από ήχο αλλά σίγουρα η συσκευασία και τα υλικά τους αξίζουν παραπάνω από τα 20€

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...