Προς το περιεχόμενο

Aκουστικά Earbuds Bluetooth με μικρόφωνο iFrogz Airtime Pro 2 20 €


zacharis1955

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 ώρες πριν, coyote2 είπε

έχουν δύο μικρόφωνα σε κάθε ακουστικό;

Νομίζω ναι,

Update :τα δοκίμασα και με φασαρία λεωφόρο με αμάξια, μια χαρά απομονώνει το σύστημα.. 

Update 2 : παραγγέλθηκε και 2ο, τα είδε συνάδελφος και με αγγαρεψε 😄

Επεξ/σία από leros2004
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 73
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Έχει ίσως άποψη κάποιος για τα αντίστοιχα airtime sport της ίδιας εταιρείας;

Είναι και αυτά σε προσφορά, απλά αυτό το είδος με το hook εξυπηρετεί,  (εμένα τουλάχιστον) γιατί μένει στην θέση του και σε πιο extreme δραστηριότητες.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, leros2004 είπε

Update :τα δοκίμασα και με φασαρία λεωφόρο με αμάξια, μια χαρά απομονώνει το σύστημα.. 

Καλησπέρα. Μια διευκρίνιση, αν σου είναι εύκολο. Εννοείς μια χαρά απομόνωση για σένα ή γι' αυτόν με τον οποίο μιλάς; Διότι είναι δύο διαφορετικά πράγματα. Δοκίμασες δηλαδή κλήση με κάποιον, με εσένα σε θορυβώδες περιβάλλον και σου είπε ότι σε άκουγε καθαρά, κλπ;

Επεξ/σία από stark
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, stark είπε

Καλησπέρα. Μια διευκρίνιση, αν σου είναι εύκολο. Εννοείς μια χαρά απομόνωση για σένα ή γι' αυτόν με τον οποίο μιλάς; Διότι είναι δύο διαφορετικά πράγματα. Δοκίμασες δηλαδή κλήση με κάποιον, με εσένα σε θορυβώδες περιβάλλον και σου είπε ότι σε άκουγε καθαρά, κλπ;

Για αυτόν που με ακούει, αυτό είναι το δύσκολο. Αλλά και εγώ καλά άκουγα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, sts4x4 είπε

Έχει ίσως άποψη κάποιος για τα αντίστοιχα airtime sport της ίδιας εταιρείας;

Είναι και αυτά σε προσφορά, απλά αυτό το είδος με το hook εξυπηρετεί,  (εμένα τουλάχιστον) γιατί μένει στην θέση του και σε πιο extreme δραστηριότητες.

 

Τα κοιτούσα και εγώ αλλά από ότι είδα δεν έχουν active noise cancellation. Αν κάποιος δει κάτι άλλο ας ενημερώσει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
11 λεπτά πριν, plasTOST είπε

Τα κοιτούσα και εγώ αλλά από ότι είδα δεν έχουν active noise cancellation. Αν κάποιος δει κάτι άλλο ας ενημερώσει

Συγκριτικό με τα κορυφαία του είδους ( και πανάκριβα) Sony WF-1000XM4

https://www.rtings.com/headphones/tools/compare/earfun-air-pro-true-wireless-vs-sony-wf-1000xm4-truly-wireless/19719/25985?usage=19&threshold=0.10

 

Επεξ/σία από black66.gr
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ερωτησεις πριν αγορασω για 1 φορα bluetuth ακουστικα (ναι υπαρχουμε κι εμεις σαν κατηγορια)

Α) χρονικη διαρκεια χρησης πριν αποφορτιστουν

Β) χρονικη διαρκεια φορτισης ακουστικων

Γ) Η θηκη μπορει να  φορτισει τα ακουστικα πληρως 1 φορα ?

Δ) ποιοτητα ηχου κλησης τοσο σε αυτον που σε ακουη οσο και σε αυτον που ακους

Ε) καθονται καλα στο αυτι 

ΣΤ) τυχον διακοπες συνδεσης με την πηγη (κινητο ,τηλεοραση ) 

Ζ) Αξιζει η αγορα σε αυτη την τιμη

Ευχαριστω εκ των προτερων 

P.S εδω οι κριτικες απο τους χρηστες δεν ειναι κι οι καλυτερες .Μετα απο μηνα σταματανε να φορτιζουν.Δεν λειτουργει το ενα απο τα δυο ακουστικα κλπ

https://www.hsn.com/product-reviews/ifrogz-airtime-pro-2-truly-wireless-earbuds-wwireless-c/9956150?page=2&sortTerm=Date&sortSequence=Descending&star=0

 

 

Επεξ/σία από power_1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έκανα παραγγελία ένα ζευγάρι. Δεν έχω ξαναχρησιμοποιήσει ακουστικά με το τηλέφωνο τα θέλω να τα χρησιμοποιώ στην δουλειά να ακούω κάνα τραγουδάκι ή στο ψάρεμα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 2/1/2022 στις 12:57 ΠΜ, nonames είπε

 

Τα παρέλαβα προχθές. Ωραίος ήχος και πολύ βολικά στα αυτιά. Κάτι αλλά που είχα δοκιμάσει παλιά νόμιζα ότι θα μου πέσουν, αυτά όμως εφαρμόζουν πολύ καλά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 5/1/2022 στις 4:57 ΜΜ, Mpiftekis είπε

Παρήγγειλα κι εγώ τα airtime sport λόγω του earhook.

 

Ευχαριστώ TS.

Όταν παραλάβεις γράψε κανένα review πως σου κάθετε στο αυτί και για την ποιότητα της κλήσης αν σε ακούνε χωρίς θορύβους κλπ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για μενα το βασικοτερο σε αυτα τα ακουστικα ειναι το μικροφωνο και οι εξωτερικοι ηχοι (να ακουν εμενα οταν μιλαω και οχι τους πισω ηχους) και δυστυχως πουθενα δεν το αναφερουν ακομα και σε ακριβοτερα και επωνυμα ακουστικα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 5/1/2022 στις 4:57 ΜΜ, Mpiftekis είπε

Παρήγγειλα κι εγώ τα airtime sport λόγω του earhook.

 

Ευχαριστώ TS.

και εγώ θα ήθελα τα συγκεκριμένα μόλις τα παραλάβεις ενα review πως είναι σε θέμα ήχου (μουσική) αλλά και πως σε ακούνε οι άλλοι και πως τους ακούς....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...