Προς το περιεχόμενο

Aκουστικά Earbuds Bluetooth με μικρόφωνο iFrogz Airtime Pro 2 20 €


zacharis1955

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 73
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

πολυ καλα specs. την γνωριζει κανεις τη μαρκα ή εχει εμπειρία; στο skrourz βλεπω γενικα χαμηλη τιμη σε σχέση με το Ζagg
https://www.skroutz.gr/s/30245728/iFrogz-Airtime-Pro-2-In-ear-Bluetooth-Handsfree-Λευκό.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, dchatz είπε

Εκανα κι εγώ μια παραγγελία χωρίς εγγραφή, με 6 άτοκες και παραλαβή από το κατάστημα μια και δουλεύω σχετικά κοντά.

είχα ένα προαίσθημα ότι κάτι δε θα πήγαινε καλά. Ηρθε μήνυμα να παραλάβω από το κατάστημα, πήγα, λέω θέλω τις άτοκες, λένε δε γίνεται, είνια μόνο αν πληρώσεις online. Λεω είναι το ίδιο αφού η ίδια κάρτα θα περάσει, αντι για online από το μηχάνημά σας, με έκοψε, λέει "πολιτική του καταστήματος". Επειδή επέλεξα σε κάποιο σημείο τις άτοκες αλλά τελικά δεν τις πήρα έφυγα και δε τα πήρα. Δεν είναι το ποσό αλλά δε μου άρεσε να παίρνω επιλογή η οποία τελικά να μη μου δίνεται.

  • Like 3
  • Confused 3
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, dchatz είπε

είχα ένα προαίσθημα ότι κάτι δε θα πήγαινε καλά. Ηρθε μήνυμα να παραλάβω από το κατάστημα, πήγα, λέω θέλω τις άτοκες, λένε δε γίνεται, είνια μόνο αν πληρώσεις online. Λεω είναι το ίδιο αφού η ίδια κάρτα θα περάσει, αντι για online από το μηχάνημά σας, με έκοψε, λέει "πολιτική του καταστήματος". Επειδή επέλεξα σε κάποιο σημείο τις άτοκες αλλά τελικά δεν τις πήρα έφυγα και δε τα πήρα. Δεν είναι το ποσό αλλά δε μου άρεσε να παίρνω επιλογή η οποία τελικά να μη μου δίνεται.

Και φυσικά τρρρολλλάρεις!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, zacharis1955 είπε

Και φυσικά τρρρολλλάρεις!

θες να το παρουσιάσεις ότι σιγά, 20 ευρώ είναι, τι ατοκες, για τόσο μικρό ποσό κλπ.

Συμφωνω απόλυτα μαζί σου και πράγματι το ποσό είναι μικρό. Το θέμα εδώ είναι ότι το μαγαζί επέλεξε να προσφέρει άτοκες παρόλο το μικρό ποσό.

Δεν είναι θέμα ποσού. Το θέμα είναι αφού το προσφέρεις δώστο. Αλλιώς αν θεωρείς το ποσό μικρό μη το προσφέρεις. Τίποτε άλλο.image.png.e2dd429164c81abf51a85ed46bed9cf0.png

  • Like 3
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε συ , Λυπήσου τους υπαλλήλους.καλη χρόνια

Χίλια δίκια μπορεί να έχεις

Είναι όμως ήδη φτηνά, έχασες μία καλή αγορά. Εγώ το βλέπω ότι εσύ είσαι χαμένος σε αυτή την περίπτωση

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 ώρες πριν, dchatz είπε

θες να το παρουσιάσεις ότι σιγά, 20 ευρώ είναι, τι ατοκες, για τόσο μικρό ποσό κλπ.

...

Δεν θέλω να το παρουσιάσω έτσι, είναι έτσι! Δεν ξέρω την ηλικία σου κλπ αλλά ειλικρινά, εγώ θα ντρεπόμουν να κάνω τέτοιο σόου στο κατάστημα και στο νήμα!

Επεξ/σία από zacharis1955
  • Like 10
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

53 λεπτά πριν, leros2004 είπε

Όντως γρήγοροι, το πακέτο έφτασε ήδη στο σπίτι. Εντυπώσεις το βράδυ που θα γυρίσω  

φίλε πες μας για το πως σε ακούνε στο μπαλκόνι με θόρυβο

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντυπώσεις στα γρήγορα: Ο ήχος για μουσική ΟΚ (ούτε κάτι τρελά κακό ούτε κάτι φοβερό). Για τις κλήσεις δοκίμασα μόνο σε νορμάλ φασαρία που ήταν μια χαρά.

Αύριο θα έχει δοκιμή σε φασαρία (δρόμος, αυτοκίνητα κτλ)

Γενικά με βόλεψαν, είναι τα πρώτα που δοκιμάζω αυτού του τύπου οπότε δεν έχω κάποιο μέτρο σύγκρισης. 

Για 20€ τα ξανά αγόραζα εύκολα. 

IMG_20220104_182007.jpg

IMG_20220104_182016.jpg

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...