Προς το περιεχόμενο

Aκουστικά Earbuds Bluetooth με μικρόφωνο iFrogz Airtime Pro 2 20 €


zacharis1955

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Χωρίς να έχω κάποια ιδιαίτερη ιδέα ή να έχει τύχει να πάρω ποτέ τέτοιου είδους ακουστικά, μπορεί να μου εξηγήσει κάποιος γιατί τα συγκεκριμένα είναι προσφορά και κατά πόσο και που υπερτερούν σε σχέση με τα αντίστοιχα της Xiaomi που τα βρίσκεις σχεδόν στα μισά λεφτά; 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 73
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
18 ώρες πριν, MrPanozzz είπε

Χωρίς να έχω κάποια ιδιαίτερη ιδέα ή να έχει τύχει να πάρω ποτέ τέτοιου είδους ακουστικά, μπορεί να μου εξηγήσει κάποιος γιατί τα συγκεκριμένα είναι προσφορά και κατά πόσο και που υπερτερούν σε σχέση με τα αντίστοιχα της Xiaomi που τα βρίσκεις σχεδόν στα μισά λεφτά; 

Γιατί η σύγκριση σου πρέπει να γίνει π.χ. με Xiaomi Pro Series και όχι με ότι μπαχατέλα κυκλοφορεί η Xiaomi!

P.S:

Στις 5/1/2022 στις 2:35 ΜΜ, black66.gr είπε

Συγκριτικό με τα κορυφαία του είδους ( και πανάκριβα: https://bit.ly/3zKm5cpSony WF-1000XM4

https://www.rtings.com/headphones/tools/compare/earfun-air-pro-true-wireless-vs-sony-wf-1000xm4-truly-wireless/19719/25985?usage=19&threshold=0.10

 

Επεξ/σία από zacharis1955
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τα σύνδεσα για δοκιμή και ενώ παίζουν κανονικά βίντεο από YouTube και ακούω κατά την κλήση, δεν με ακούνε, λες και έχω mute....

Καμιά ιδέα κανείς?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, zacharis1955 είπε

Γιατί η σύγκριση σου πρέπει να γίνει π.χ. με Xiaomi Pro Series και όχι με ότι μπαχατέλα κυκλοφορεί η Xiaomi!

P.S:

 

Οπότε τα earfun air pro 2 ίδια με τα ifrogs airtime pro 2?

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Οκ... το λέω επειδή αναφέρθηκε ότι έχουν ίδια ποιότητα ήχου.

Βλέπω όμως ότι τα earfun έχουν διαφορετικό driver, 6 μικρόφωνα και διάφορες άλλες λειτουργίες. Δεν έχω βρει κάποια τεχνικά χαρακτηριστικά για τα ifrogs ή κάποια σχετική κριτική.

Επεξ/σία από The_Judas
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

52 λεπτά πριν, The_Judas είπε

Οκ... το λέω επειδή αναφέρθηκε ότι έχουν ίδια ποιότητα ήχου.

Βλέπω όμως ότι τα earfun έχουν διαφορετικό driver, 6 μικρόφωνα και διάφορες άλλες λειτουργίες. Δεν έχω βρει κάποια τεχνικά χαρακτηριστικά για τα ifrogs ή κάποια σχετική κριτική.

Εστειλα ένα φίλο μου να τα πάρει... Επειδή βρέχει δε πήγε. Αν είχε πάει έχω τα τεστ μου εγω... Βγαίνουμε στο μπαλκόνι και μετράμε αυτοκίνητα... αν ανάψει το φανάρι αρχίζουμε να μιλάμε... 

και τότε κάνουμε το verdict 

55 λεπτά πριν, The_Judas είπε

Οκ... το λέω επειδή αναφέρθηκε ότι έχουν ίδια ποιότητα ήχου.

Βλέπω όμως ότι τα earfun έχουν διαφορετικό driver, 6 μικρόφωνα και διάφορες άλλες λειτουργίες. Δεν έχω βρει κάποια τεχνικά χαρακτηριστικά για τα ifrogs ή κάποια σχετική κριτική.

κι εγω δεν κατάλαβα γιατί τα ανέβασαν

ΥΓ. Με τα τεστ θα καταλάβουμε αν κόβει τους εξωτερικούς θορύβους

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, samniotis είπε

Μόλις τα σύνδεσα για δοκιμή και ενώ παίζουν κανονικά βίντεο από YouTube και ακούω κατά την κλήση, δεν με ακούνε, λες και έχω mute....

Καμιά ιδέα κανείς?

Τα φόρτισες πλήρως πρώτα ; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

υπάρχει περιπτωση να ειναι αφής στο κουμπάκι της φωνής και να το έχεις κατεβάσει πάρα πολύ χαμήλα

Δε σε ακούνε καθολου ή ακούγεσαι χαμηλά?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφής είναι αλλά αν θυμάμαι καλά αυξομειώνει μόνη την ένταση των ακουστικών και όχι του μικροφώνου. (μπορεί να λέω και βλακείες) 

Πάντως Παρόμοια δοκιμή έκανα για τον θόρυβο, βγήκα στην τζαβέλλα, περίμενα το φανάρι και άρχισα να μιλάω με 😝

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...