Προς το περιεχόμενο

Διαρροή αποκαλύπτει το Samsung Galaxy S22 Ultra, το οποίο μετατράπηκε σε Galaxy Note


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 52
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Σε λιγο θα γεμίσει η οθόνη πίσω όλο τρύπες από κάμερες σαν σουρωτήρι και 2000 θα κάνει σίγουρα με ΦΠΑ 

Επεξ/σία από gamer73
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για αυτούς που παρακολουθούν τα leaks, νομίζω ότι κατέληξαν σε ένα πολύ όμορφο design (σε σχέση με κάποια προηγούμενα που είχαν διαρρεύσει). Και στο S22 Ultra και στα S22 και S22+. 

Περιμένουμε να παρουσιάσει και τον Exynos με την AMD GPU να δούμε αν θα είναι ανταγωνιστικός, ή θα κλαίμε πάλι που δεν έχουμε Snapdragon.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, floba είπε

1500 ευρω τον πρωτο τριμηνο και μετα το πουλας για ενα 500 αρικο και ενα σακι πατατες.Κλασσικα πραγματα.

Υπερβολικό σε βρίσκω. Το s21 ultra το βρισκεις σήμερα, σχεδόν ένα χρόνο μετά, γύρω στα 800 μεταχειρισμένο. Να πείς για κανένα xiaomi οτι σε 3 μήνες πάει στο μισόο η τιμη του ΟΚ, αλλά όχι σε  samsung !

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

40 λεπτά πριν, George! είπε

Η samsung μετά την apple αντιγράφει τώρα και την lg;

Ναι οντως η Samsung αντέγραψε την Apple, βλεπε τα 120hz που η Samsung το ειχε 2 χρονια πριν την Apple. 

  • Thanks 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

25 λεπτά πριν, Fotis Deutschland είπε

Ναι οντως η Samsung αντέγραψε την Apple, βλεπε τα 120hz που η Samsung το ειχε 2 χρονια πριν την Apple. 

Δυστυχώς τις βλακείες της Apple αντιγράφει, δηλαδή το να αφαιρεί δυνατότητες και αξεσουάρ.

Από εκεί και πέρα η πλάτη θυμίζει πολύ lg velvet 2.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, georgiosmix είπε

870 (865 στην ουσία)ο καλύτερος μέχρι τώρα. Το 2022 θα τον χρησιμοπιούν πολλά mid range κινητά και λογο κόστους και λόγο απόδοσης.  

Ήδη υπάρχει σε mid range (λόγω τιμής mid range) και πραγματικά δε νομίζω ότι το 99% του κόσμου χρειάζεται κάτι παραπάνω

Η σειρά 7xx ας πούμε μου φαίνεται ανούσια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, PLHROPPP είπε

Ε εντάξει μωρέ ενέταξαν στην σειρά s το pen  και ονόμασαν το μοντέλο με το  pen σε ultra.  Αναμενόμενο επεξεργαστή θα αλλάξουν να βάλλουν κάποιο Snapdragon ή θα αφήσουν τον exynos ;

Νομίζω πως ειδικά φέτος ο exynos είναι ανώτερος του Snapdragon.

 Η Qualcomm στην προσπάθεια της να ακολουθήσει τους Α επεξεργαστές στα Benchmark πιστεύω υπερχρονισε πολύ τους επεξεργαστές της με αποτέλεσμα τα προβλήματα υπερθέρμανση να οδηγούν σε συνεχή throttling.

 Χωρίς να είναι απόλυτο η σίγουρο αυτό που λέω ως προς την αιτία καθότι ΔΕΝ είμαι engineer. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το S21 ultra είναι τόσο καλή συνολικά συσκευή(και χωρίς microSD),που τον πρώτο καιρό θα συνεχίζει να πουλάει πολύ,αφού θα παραμείνει καλύτερη επιλογή τώρα που έχει πέσει σε τιμή από τα φθηνότερα S22(S22+ ειδικά) μοντέλα, πόσο μάλλον από το S22 ultra.

Επεξ/σία από Fulgore
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...