Προς το περιεχόμενο

Διαρροή αποκαλύπτει το Samsung Galaxy S22 Ultra, το οποίο μετατράπηκε σε Galaxy Note


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επιτέλους ένα Samsung κανονικό. Έφυγε από την πρώτη μέρα άνετα 

3 ώρες πριν, floba είπε

1500 ευρω τον πρωτο τριμηνο και μετα το πουλας για ενα 500 αρικο και ενα σακι πατατες.Κλασσικα πραγματα.

Δεν είναι Apple που το 12 pro max το πουλάνε στο 800 και δεν φεύγει( με αρχική τιμή 1300😂) , το note 20 μετά από 2 χρόνια κάτω από 750-800 δεν το βρίσκεις( με αρχική τιμή 1100)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, tommybertsen είπε

Από που το πήρες; Δεν το βρίσκω πουθενά

Τύχη. Ένα παιδί μέσα στο φόρουμ το έδινε. Αν το βρεις πάρτο με κλειστά μάτια και θα με θυμηθείς. 

Σήμερα 3 ώρες βασανιστήρια έξω στον ήλιο καμιά δεκαριά βιντεοκλήσεις φωτεινότητα τέρμα 120hz ταυτόχρονα ανέβασμα βίντεο στο Google photos αφού τράβηξα πολλές φωτογραφίες και βίντεο πάντα εννοείται με 5g και έχω απεριόριστα data ενώ ταυτόχρονα λόγο ότι στρώνω την μπαταρία του όλα αυτά μαζί με ταχυφορτιση από powerbank σε σημεία που ποτέ δεν είχα και μόλις επέστρεψα σπίτι κάνα μισάωρο vinsen και η θερμοκρασία ποτέ πάνω από 38-39. 

Οπότε η η vivo έχει κάνει μαγικά η ο 888+ είναι καλύτερος και από 888 και από gen1. Στοίχημα ότι είναι το πρώτο. Όχι μαγικά τέλος πάντων αλλά σωστά. Γιατί όσο περνάνε οι ώρες τόσο πιστεύω ότι θα είναι το κινητό μου για τουλάχιστον κάνα χρόνο ακόμη (τα αλλάζω κάθε βδομάδα λόγο ψύχωσης)...

Βασικά παίζω ρε παιδί μου και δεν κολλάει. Το σ21 κολλαγε σαν τρελό. Για βίντεο το ξεχνάς αφού πέταγε αμέτρητα καρέ και βλαστημαγα την ώρα και τη στιγμή που το πήρα. Μόνο το fold3 με άφησε ευχαριστημένο σε αυτό το τομέα αλλά και πάλι αυτό έπασχε από μπαταρία. Όσο το είχα στην μικρή οθόνη όλα καλά. Η μεγάλη είχε θέμα. Καλά μην πάμε μακριά ακόμη και στις κάμερες έριχνε στο σ21 (ακόμη και σε βαθμολογία έλεος) που όλοι έλεγαν ότι έχει απλά καλές κάμερες ...χαχαχαχαχα

 

 

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Fulgore είπε

Το S21 ultra είναι τόσο καλή συνολικά συσκευή(και χωρίς microSD),που τον πρώτο καιρό θα συνεχίζει να πουλάει πολύ,αφού θα παραμείνει καλύτερη επιλογή τώρα που έχει πέσει σε τιμή από τα φθηνότερα S22(S22+ ειδικά) μοντέλα, πόσο μάλλον από το S22 ultra.

Άμα  βάλεις όλες τις εφαρμογές πέραν των απολύτως αναγκαίων σε deep sleep ώστε να κρατάει κάπως η μπαταρία και δεν σε χαλάνε κάποια κουφά του λειτουργικού τότε είναι καλή συσκευή όντως. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελπιζω να φοραει snapdragon παγκοσμίως και όχι δυο εκδόσεις όπως το note 20 ultra μια με exynos στην ευρωπαϊκή έκδοση και στην αμερικανική με snapdragon.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 λεπτά πριν, greekandrew1953 είπε

Ελπιζω να φοραει snapdragon παγκοσμίως και όχι δυο εκδόσεις όπως το note 20 ultra μια με exynos στην ευρωπαϊκή έκδοση και στην αμερικανική με snapdragon.

11 Ιανουαρίου παρουσιάζεται ο Exynos 2200 με γραφικά AMD με τον οποίον θα διατεθεί το S22 ULTRA σε όλο τον κόσμο πλην ΗΠΑ. Προσωπικά εφέτος θα πάω πάσο αφού οι κάμερες παραμένουν ουσιαστικά οι ίδιες. Θα περιμένω για το S23 που λογικά θα φοράει τον επόμενης γενιάς Exynos καθώς και την νέα κάμερα των 200 Mpl. Αν και η επόμενη αγορά μου ίσως να είναι το "διπλωτό" εάν αποφασίσει η Sammy να του φορέσει κάμερες ναυαρχίδας.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 λεπτά πριν, anax111 είπε

11 Ιανουαρίου παρουσιάζεται ο Exynos 2200 με γραφικά AMD με τον οποίον θα διατεθεί το S22 ULTRA σε όλο τον κόσμο πλην ΗΠΑ. Προσωπικά εφέτος θα πάω πάσο αφού οι κάμερες παραμένουν ουσιαστικά οι ίδιες. Θα περιμένω για το S23 που λογικά θα φοράει τον επόμενης γενιάς Exynos καθώς και την νέα κάμερα των 200 Mpl. Αν και η επόμενη αγορά μου ίσως να είναι το "διπλωτό" εάν αποφασίσει η Sammy να του φορέσει κάμερες ναυαρχίδας.

Εγώ γενικά θα το αποφύγω γιατί είμαι παιδί iOS απλά μου έκανε εντύπωση γιατί όταν είχα το 20 ultra αυτή με τον snapdragon είχε διάφορες στην απόδοση και στην μπαταρία και γενικά στην ταχύτητα σε σχέση με τον εχυνος.τι να πω.είδωμεν φίλε μου anax.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα ο φόβος μου ήταν μήπως αφήσουν το πενάκι εκτός συσκευής. 

Οπότε είμαι ok.

Όλα τα υπόλοιπα λίγο-πολύ αναμενόμενα. 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, hurrycat είπε

Για αυτούς που παρακολουθούν τα leaks, νομίζω ότι κατέληξαν σε ένα πολύ όμορφο design (σε σχέση με κάποια προηγούμενα που είχαν διαρρεύσει). Και στο S22 Ultra και στα S22 και S22+. 

Περιμένουμε να παρουσιάσει και τον Exynos με την AMD GPU να δούμε αν θα είναι ανταγωνιστικός, ή θα κλαίμε πάλι που δεν έχουμε Snapdragon.

Μαλλον το δευτερο.Οταν δεν υπαρχει metal api και καρτα γραφικων ολοκληρη να βαλουν το ιδιο ειναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήρα πριν απο μερικές μέρες το Note 20 το απλό μετά απο 3 χρόνια έρωτα με το Note 8 και αφού έψαχνα για καιρό για το Ultra που έβρισκα μόνο εξωτερικό απο φόβο ότι πλέον θα έχουμε S-pen compatible κινητά και όχι πραγματικά note με τη γραφίδα ως μέρος του κινητού. Ευτυχώς διαψεύδομαι. Είμαι από αυτούς χρησιμοποιούν το S pen όντως για δουλειά και δεν αρκούμαι σε χρήση τύπου λιστά supermarket "αφού έχω την γραφίδα μωρε". Φωτογραφίζω ανθρώπους και κρατάω ονόματα και σημειώσεις πχ. Ελπίζω να έχει πέρα απο s-pen, καλή μπαταρία( που ποτέ δεν έχουν ) καλή οθόνη (που ευτυχώς πάντα έχουν) και πολύ χώρο(που επίσης έχουν).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμενα προσωπικα μου φαινεται απαισιο το design .............και δεν μ αρεσει που μπερδευουν το s21 με note και κανουν εναν αχταρμά.

Περι ορεξεως κολοκυθοπιτα βεβαια.

Τιμουλα το κοβω γυρω στα 1300.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...