Προς το περιεχόμενο

Gran Turismo 7 [PS4][PS5]


Lobo10

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • Απαντ. 303
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καλησπέρα στην παρέα, 

εχτές κατάφερα και πήρα όλα τα διπλώματα χρυσά. Το ποιο ζόρικο κατα την γνώμη μου ήταν η laguna seca με την HondaF1.

Φουλ για την Πλατίνα, αλλά θέλει πολύ grind και τύχη για να πάρεις τα 3 Legendary.

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, Giem είπε

Καλησπέρα στην παρέα, 

εχτές κατάφερα και πήρα όλα τα διπλώματα χρυσά. Το ποιο ζόρικο κατα την γνώμη μου ήταν η laguna seca με την HondaF1.

Φουλ για την Πλατίνα, αλλά θέλει πολύ grind και τύχη για να πάρεις τα 3 Legendary.

 

Γεια σου φίλε μου, gz για τα χρυσά διπλώματα. Με τιμονιέρα μπορώ να πω 'οτι ήταν σχετικά εύκολα.

Το Final exam του Super licence με δυσκόλεψε να πω την αλήθεια ( αυτά τα MR αυτοκίνητα δε τα χώνεψα ποτέ :P ).

Έχω βρεί μία λίστα στο GtPlanet με τα Upcoming cars, η οποία έχει μία μικρή απόκλιση 1-2 μέρες, αλλά είναι σωστή.

Εδώ είσαι για τα 3 Legendary (δεν μπορώ να κάνω Λινκ το URL για κάποιο λόγο), αλλά στα βάζω από τον πίνακα.

Ford
Mark IV Race Car
1967
20. May

 4,6m credits

Jaguar
XJ13
1966
25. May

12m credits

Ferrari
330 P4
1967
2. Jul

9m credits

 

 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 ώρες πριν, RocknRolla είπε

Γεια σου φίλε μου, gz για τα χρυσά διπλώματα. Με τιμονιέρα μπορώ να πω 'οτι ήταν σχετικά εύκολα.

Το Final exam του Super licence με δυσκόλεψε να πω την αλήθεια ( αυτά τα MR αυτοκίνητα δε τα χώνεψα ποτέ :P ).

Έχω βρεί μία λίστα στο GtPlanet με τα Upcoming cars, η οποία έχει μία μικρή απόκλιση 1-2 μέρες, αλλά είναι σωστή.

Εδώ είσαι για τα 3 Legendary (δεν μπορώ να κάνω Λινκ το URL για κάποιο λόγο), αλλά στα βάζω από τον πίνακα.

Ford
Mark IV Race Car
1967
20. May

 4,6m credits

Jaguar
XJ13
1966
25. May

12m credits

Ferrari
330 P4
1967
2. Jul

9m credits

 

 

Ευχαριστώ θα το έχω κατα νου, το πρόβλημα είναι ότι δεν εχω τα 26Μ που χρειάζεται να αγοράσω αυτά τα αμάξια.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, Giem είπε

Ευχαριστώ θα το έχω κατα νου, το πρόβλημα είναι ότι δεν εχω τα 26Μ που χρειάζεται να αγοράσω αυτά τα αμάξια.

Το Ford ειναι διαθεσιμο ξανα σημερα. Εχει 4,6m.

Αγοραζεις το SRT Tomahawk X VGT, το κατεβαζεις μεχρι 600pp (υπαρχουν απειρα video στο youtube) και τρεχεις το Tokyo Express Highway World Touring Car 600 (το τελευταιο event).   852,000 credits σε 15-20 λεπτα. 

  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...
  • 1 μήνα μετά...
  • 1 μήνα μετά...
Στις 17/5/2022 στις 12:58 ΜΜ, Giem είπε

Καλησπέρα στην παρέα, 

εχτές κατάφερα και πήρα όλα τα διπλώματα χρυσά. Το ποιο ζόρικο κατα την γνώμη μου ήταν η laguna seca με την HondaF1.

Φουλ για την Πλατίνα, αλλά θέλει πολύ grind και τύχη για να πάρεις τα 3 Legendary.

 

Τα χρυσά είναι αρκετά εύκολα, σε σχέση με τα παλιότερα παιχνίδια της σειράς.

Το ξύλο πέφτει πλέον στο circuit experience όπου τα χρυσά θα τα πάρουν λίγοι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • 2 μήνες μετά...

Παιδιά σόρρυ επειδή είμαι offline gamer, αυτό το παιχνίδι έχει ποικιλία στο offline η είναι σα το gt sport και είναι σχεδόν αποκλειστικά online

Στο Sport στο 4 δεν είχε πολλά πράγματα να κάνεις. Μόνο τα διπλώματα θυμάμαι και κάτι challenge..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θεωρητικά έχει μεγαλύτερο campaign από το Gt sport.

Πρακτικά όμως εμένα δεν με τράβηξε ποτέ να το τελειώσω, αν και μεγάλο fanboy του franchise.

Προσωπικά ασχολούμαι μόνο με το circuit experience προς το παρόν.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

29 λεπτά πριν, therock είπε

Για μένα που δε θα παίξω καθόλου online αξίζει λες η αγορά του. Από ότι καταλαβαίνω μάλλον οχι

Αν σου αρέσει το franchise, εννοείται πάρε το, ειδικά τώρα που έχει πέσει και η τιμή .

Μην περιμένεις κάτι τρομερό πάντως .

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξανανέβηκε λίγο. Το είδα στα 27 τη προηγούμενη βδομάδα και μου έκανε εντύπωση που είναι τόσο φθηνό. Για αυτό άρχισα να ρωτάω για το offline

Τώρα στα 33 δεν είναι και τόσο δελεαστική (για κάποιον που αναρωτιόταν εξαρχής ανά αξίζει)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...