Προς το περιεχόμενο

Gran Turismo 7 [PS4][PS5]


Lobo10

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 λεπτά πριν, kostasblues21 είπε

Ναι αυτό εννοούσα,στην ουσία αν υπάρχει παιχνίδι offline όπως το ξέραμε στα πια gran turismo.

Ναι έχει campaign mode, δεν είναι σαν το gt sport.

Μόλις τώρα, mikesss είπε

Ok guys, κακως απαντησα τοτε... Απλα οταν λεμε offline, εννοουμε εκτος συνδεσης.

Καλά έκανες βρε και απάντησες, απλά το κατάλαβες λάθος, εντάξει δεν έγινε και τίποτα, συνεχίζουμε.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 303
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
54 λεπτά πριν, mikesss είπε

Ok guys, κακως απαντησα τοτε... Απλα οταν λεμε offline, εννοουμε εκτος συνδεσης.

Δεν υπάρχει πρόβλημα φίλε μου, συζήτηση κάνουμε.

53 λεπτά πριν, music_lover είπε

Ναι έχει campaign mode, δεν είναι σαν το gt sport

Ευχαριστώ φίλε,απλά ρώτησα για να  κάνω πάλι το ίδιο λάθος με το sport που το αγόρασα και δεν έπαιξα ποτέ.

4 λεπτά πριν, kostasblues21 είπε

 

 

Επεξ/σία από kostasblues21
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

45 λεπτά πριν, Ferrari84 είπε

Καλησπέρα παιδιά. 52.500 cr σε 5' λεπτά... έχετε κάποιο πιο γρήγορο τρόπο για credits στο παιχνίδι?

Part time ντελιβεράς και ότι βγάζεις μετατροπή σε credits για αμάξια. Αντι για αυτοκίνητα θα οδηγείς μηχανάκι όμως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Ferrari84 είπε

Καλησπέρα παιδιά. 52.500 cr σε 5' λεπτά... έχετε κάποιο πιο γρήγορο τρόπο για credits στο παιχνίδι?

Ναι πας στο εικονίδιο του παιχνιδιού και σου προτείνει μονο του με 2,5€ 100000Cr πατάς οκ και σε λιγότερο από λεπτό τα έχεις !!! Μπορείς να βγαλεις και παραπάνω αρκεί να δώσεις περισσότερα... 

 

Σορρυ για την πλάκα αλλα πλέον θεωρώ ότι δεν αξίζει να παίζει κανείς για τέτοιες χαμηλές επιβραβευσεις (υποθέτω ότι κι εσυ παν αμερικανικο πρωτάθλημα μονο τον πρώτο αγώνα ξανα και ξανα) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 ώρες πριν, Ferrari84 είπε

Καλησπέρα παιδιά. 52.500 cr σε 5' λεπτά... έχετε κάποιο πιο γρήγορο τρόπο για credits στο παιχνίδι?

Αν θες πες μας σε ποιος ειναι αυτός ο τρόπος. 
Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 λεπτά πριν, Giem είπε

Αν θες πες μας σε ποιος ειναι αυτός ο τρόπος. 
Ευχαριστώ

Ναι φίλε, φυσικά. Πας στο Pan-American championship, τρέχεις την πρώτη οβάλ πίστα και χωρίς να τρακάρεις κάποιον σου δίνει 52.500cr η νίκη. Εγώ το έτρεξα με μια corvete sc. Μετά τη νίκη και πηγαίνοντας στον αγώνα νο2 κάνεις έξοδο από το πρωτάθλημα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα μου έμειναν 2 αποστολές στο καφέ, έχω κάνει ολα τα σχεδόν όλα τα Mission Και μου λείπουν 9 χρυσα για τελειωσω τα διπλώματα. Μετα τι;;; 

Μονο online? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Giem είπε

Εμένα μου έμειναν 2 αποστολές στο καφέ, έχω κάνει ολα τα σχεδόν όλα τα Mission Και μου λείπουν 9 χρυσα για τελειωσω τα διπλώματα. Μετα τι;;; 

Μονο online? 

Να σου πω την αλήθεια την έχω και εγώ αυτή την απορία. Κρίμα και αγόρασα την κονσόλα μόνο γι αυτό το παιχνίδι και απογοητεύτηκα.

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, giannis_ps_21 είπε

Να σου πω την αλήθεια την έχω και εγώ αυτή την απορία. Κρίμα και αγόρασα την κονσόλα μόνο γι αυτό το παιχνίδι και απογοητεύτηκα.

Συγνωμη ολα τα ραλλακια ετσι δεν ειναι, υπαρχει κανενα με infinite campaign πειτε το μου και μενα ρε παιδια

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

50 λεπτά πριν, Soler777 είπε

Συγνωμη ολα τα ραλλακια ετσι δεν ειναι, υπαρχει κανενα με infinite campaign πειτε το μου και μενα ρε παιδια

Δεν ξέρω το GT7 πόσο υλικό έχει, παντως στα προηγουμενα είχε παρα πολυ υλικό. 

Δεκάδες αγώνες, αγώνες αντοχής και special events. Δεν αναφέρω το spec-2 γιατί προσωπικά δεν μου άρεσε καθόλου. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια χαρα έχει αρκετούς αγώνες (κ σιγουρα θα patcharoun και αλλους οπως βαζουν νεες πιστες σιγα σιγα) απλα έχει τρελό gating στα καλά αυτοκίνητα με cost+invite only models απο roulette rng για να πουλήσουν MTX

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Soler777 είπε

Συγνωμη ολα τα ραλλακια ετσι δεν ειναι, υπαρχει κανενα με infinite campaign πειτε το μου και μενα ρε παιδια

Εγώ το 4 που έπαιξα τελευταίο θυμάμαι ότι "δεν τελείωναν" οι αγώνες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 hours ago, Soler777 said:

Συγνωμη ολα τα ραλλακια ετσι δεν ειναι, υπαρχει κανενα με infinite campaign πειτε το μου και μενα ρε παιδια

στο φορζα 7 αν βαλεις long races ανετα θες 200 ωρες για να τελειωσεις το campaign

λειπουν πολλα ειδη αγωνων βλεπω. Ειναι δυνατον να μην εχει endurance αγωνες? Και ολοι οι αγωνες ειναι με rolling start και απλα κυνηγας το braindead AI.

Επεξ/σία από privateer
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...