Προς το περιεχόμενο

Hogwarts Legacy [PC]


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγώ νομίζω θα το τσιμπήσω, αλλά είμαι μεταξύ αρχικά pc και ps5, και αν διαλέξω ps5, έχω ακόμα τις 2χ100 από Πειραιώς, οπότε digital ή δίσκο για να το δώσω μετά? 🤔

Αρχικά για το ps5 vs pc, περιμενω τα πρώτα gameplay/review 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πιστεύετε πραγματικά να εκπλαγούμε από το performance στο PC? Το έχω προπαραγγείλει. Ελπίζω να μην έχουμε τίποτα ιστορίες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, KaRouLi είπε

Πιστεύετε πραγματικά να εκπλαγούμε από το performance στο PC? Το έχω προπαραγγείλει. Ελπίζω να μην έχουμε τίποτα ιστορίες...

Δυστηχώς σε τετοια μεγάλα παιχνίδια αναμενόμενα με pre orders πολύ ντόρος γύρω απο το ονομά τους κτλπ καταλήγουν να μην εχουν καλό performance στο pc , ελπίζω να διαψευτώ και το παίξουμε οπως πρέπει

Επεξ/σία από SPANK
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, SPANK είπε

Δυστηχώς δε τετοια μεγάλα παιχνίδια αναμενόμενα με pre orders πολύ ντόρος γύρω απο το ονομά τους κτλπ καταλήγουν να μην εχουν καλό performance στο pc , ελπίζω να διαψευτώ και το παίξουμε οπως πρέπει

Δεύτερο Cyberpunk, δηλαδή? Ω πω, μακάρι όχι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
31 λεπτά πριν, SPANK είπε

Θα περιμένω τα πρώτα reviews την δευτέρα και θα τσιμπήσα ανάλογα πως ειναι το performance στο pc

Έτσι έλεγα και εγώ, αλλα θα το καθυστερήσω όσο μπορώ λόγο drm. Aλλωστε μιλάμε για open-world, οποτε σίγουρα θα χρειαστεί μπόλικα post-launch patches.

Επεξ/σία από {TDi}Dj2k..infc
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

46 λεπτά πριν, Engimek είπε

Μακάρι να είχα και εγώ την εγκράτειά σας... το έχω ήδη αγοράσει (βασικά είναι η πρώτη φορά που "πείστηκα" να κάνω preorder).

Με όλο το controversy που περιγυρίζει το game τουλάχιστον αυτή την φορα υπάρχει και ένα λόγος από πίσω να κανεις pre-order.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

33 λεπτά πριν, panagiotis54 είπε

τι inside info ειναι αυτο?

Προφανώς ο John έχει review copy και μιλάει για το pc performance μιας και εκεί ειδικεύεται.

Καλο αυτό, σπανια open-world games τρέχουν καλά, άμα φυσικά υποθέτω σωστά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...