Προς το περιεχόμενο

Hogwarts Legacy [PC]


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, SabotazNic είπε

Η J K Rowlling οταν βλεπει τους φανς της σειρας να την κραζουν:

Fans? Δύσκολα, άμα αλλάξεις το "n" τότε ναι.

Καθυστερημένος κόσμος από Twitter θες να πεις και ειλικρινά ποιος χέστηκε για το 0,κάτι του παγκοσμιου πληθυσμού που αντιπροσωπεύουν.

Απλά βρίκαν από κάπου να κρατηθούν μπας και. Αλλα το υπόλοιπο 99% του πλανήτη χέστηκε και για αυτό το game πουλάει καλά.

https://www.businessinsider.com/hogwarts-legacy-harry-potter-game-top-seller-despite-rowling-controversy-2023-1

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παιδιά σύμφωνα με αυτό το vs benchmark, και τα recommended requirements του παιχνιδιού, μπορείτε να προβλέψετε αν το PC μου θα μπορεί να τρέξει το παιχνίδι σε 2K@60FPS high graphics? Αν κατάλαβα καλά από το benchmark, η κάρτα μου (RTX 3070 TI) δεν είναι πολύ ποιο γρήγορη σε σχέση με την GTX 1080 Ti. Μλκια μου φαίνεται αυτό... Μου φαίνεται δεν θα ξανά αγοράσω από Nvidia...

Τα specs του PC μου:

CPU: Ryzen 5600x

Memory: 16GB 3200Mhz XMP profile.

GPU: RTX 3070 Ti

SSD: Samsung 870 Evo 500GB

M.2 (PRIMARY SSD): Kingston 500GB (Δεν θυμάμαι μοντέλο)

Επεξ/σία από babaliaris
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, babaliaris είπε

Παιδιά σύμφωνα με αυτό το vs benchmark, και τα recommended requirements του παιχνιδιού, μπορείτε να προβλέψετε αν το PC μου θα μπορεί να τρέξει το παιχνίδι σε 2K@60FPS high graphics?

Ασε το user benchmark, και πιασε τιποτα αλλο. Πιστευω τα κυκλωμενα σου αρκουν για να απαντηθει το ερωτημα σου.

image.png.7fb52a9f12b3bfb1c7097effefa0c3b3.png

1 ώρα πριν, babaliaris είπε

Αν κατάλαβα καλά από το benchmark, η κάρτα μου (RTX 3070 TI) δεν είναι πολύ ποιο γρήγορη σε σχέση με την GTX 1080 Ti. Μλκια μου φαίνεται αυτό... Μου φαίνεται δεν θα ξανά αγοράσω από Nvidia...

Και προφανως δεν καταλαβες καλα. Ριξε καλυτερο διαβασμα next time. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο τίτλος μιλάμε έχει δημιουργήσει πολύ hype.

Πλέον ότι δεν είναι open world εμένα μου φαίνεται αίσχος.

Μας καλόμαθε το elden ring καλώς ή κακώς και όποιο studio δεν βγάζει open world από εδώ και πέρα θα πηγαίνει άπατο λογικά.

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 

Πόσο μεγάλο είναι το Hogwarts Legacy;

Σύμφωνα με τις πληροφορίες του επίσημου art book, για να τερματίσει κάποιος τη βασική ιστορία του Hogwarts Legacy θα χρειαστεί 35 ώρες. Από την άλλη, όσοι στοχεύουν 100% ολοκλήρωση, κάνοντας όλα και όλα τα side quests, θα πρέπει να αφιερώσουν περίπου 75 ώρες.

Φυσικά, η συνολική διάρκεια μπορεί να αυξηθεί ή να μειωθεί σημαντικά ανάλογα με το επιλεγμένο επίπεδο δυσκολίας.
 

 

 

Επεξ/σία από panagiotis54
  • Like 3
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, Arkin είπε

Πανωλεθρία. Έτοιμος είσαι λέμε.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 19/1/2023 στις 12:13 ΠΜ, panagiotis54 είπε

 

Πόσο μεγάλο είναι το Hogwarts Legacy;

Σύμφωνα με τις πληροφορίες του επίσημου art book, για να τερματίσει κάποιος τη βασική ιστορία του Hogwarts Legacy θα χρειαστεί 35 ώρες. Από την άλλη, όσοι στοχεύουν 100% ολοκλήρωση, κάνοντας όλα και όλα τα side quests, θα πρέπει να αφιερώσουν περίπου 75 ώρες.

Φυσικά, η συνολική διάρκεια μπορεί να αυξηθεί ή να μειωθεί σημαντικά ανάλογα με το επιλεγμένο επίπεδο δυσκολίας.
 

 

 

Εντάξει σε σχέση με τις 150 ώρες του Elden Ring πιτσιρίκι είναι, αλλά τα γραφικά είναι σαφώς ανώτερα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
21 hours ago, Armoral said:

Πανωλεθρία. Έτοιμος είσαι λέμε.

Μου έχει (ξε)σηκωθεί ή τρίχα (και η πέτσα) λέμε!!!

Επεξ/σία από seithan
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...