Προς το περιεχόμενο

Official Anime, Manga/Manhwa/Manhua Topic.


Sonam

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Nami-swaaaaaaaaaaaannnn. Respect to one piece. Έχει απίστευτο χαβαλέ και αυτό είναι που γουστάρω και γω. Με το σοβαρό μέρος με τις ψυχοπονετικές ιστορίες να μην υστερεί. Bleach διαβάζω μόνο το manga γιατι τα filler τα έχω βαρεθεί. Από κει και μετά death-note επίσης ρισπέκτ. Και τώρα τελευταία Hero-tales. Τώρα ψάχνω anime με χαβαλέ όπως το one piece και ένα που να βγάζει απίστευτη οργή σαν τον hulk ένα πράμα. Έχετε να προτείνετε τιποτα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 12k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

me diafora to one piece exei thn kalyterh poiothta sxediou apo naruto kai bleach...

 

Για παραδειγμα το 326 το οποιο ναι μεν ηταν openning για την ... 12 season και αρα προσεγμενο , αλλα το σχεδιο ηταν απλα κορυφη!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για παραδειγμα το 326 το οποιο ναι μεν ηταν openning για την ... 12 season και αρα προσεγμενο , αλλα το σχεδιο ηταν απλα κορυφη!

 

Θειο κρατα τα και φερτα μου οταν ξαναερθεις...Λογικα μεχρι τα χριστουγεννα θα εχω τελειωσει τα πρωτα 90...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Nami-swaaaaaaaaaaaannnn. Respect to one piece. Έχει απίστευτο χαβαλέ και αυτό είναι που γουστάρω και γω. Με το σοβαρό μέρος με τις ψυχοπονετικές ιστορίες να μην υστερεί. Bleach διαβάζω μόνο το manga γιατι τα filler τα έχω βαρεθεί. Από κει και μετά death-note επίσης ρισπέκτ. Και τώρα τελευταία Hero-tales. Τώρα ψάχνω anime με χαβαλέ όπως το one piece και ένα που να βγάζει απίστευτη οργή σαν τον hulk ένα πράμα. Έχετε να προτείνετε τιποτα?

 

Kati analafro me poli gelio omos einai to Seto no Hanayome alla den exei katholou drasi.

Einai romantiki komenti mporeis na peis, alla gelasa me tin kardia mou otan to ida.

 

Apo tin alli mia astinomiki peripetia me poli omos ipothesi einai to Monster, pou parakoloutho tora.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

re paidia problhma...katebazw to neon genesis eyangelion,exw pathei plaka twra katebasa kai th tainia pou exoun gyrhsei death an rebirth,omws de brhskw pouthena ypotitlous(agglikous h ellhnikous)

opoios mporei as bohthisei

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

synh8ws oi upotitloi einai enswmatwmenoi sta episodes/tainies

kalytera na katevaseis thn tainia etoimh subbed apo kapoio fansub group pou thn exei analavei

gia perissoteres plhrofories http://www.anidb.net

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

δυστυχως δεν εβγαλα ακρη,δε βρηκα κατι με υποτιτλους,αν ξερει καποιος να με βοηθησει θα χαρω

ενα anime που μου αρεσε πολυ τελευταια ειναι το claymore πολυ dark καταστασεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1. one piece (και απο σενάριο, και απο καμμενιές, και απο γέλιο και απο ανάλυση καταστάσεων και χαρακτήρων κτλ)

 

2. Ghost in the Shell (H ταινεία, κάτι έχω ακούσει και για σειρά αλλά δεν έχω βρει κάτι ακόμη)

 

3. Bleach

 

4. Elfen Lied

 

5. Death Note

 

ακολουθούν Gundam, Naruto.

 

Κάτι άσχετο, μήπως ξέρει κανείς αν έχει κυκλοφορήσει το Ghost in the Shell 2;

 

thnks in advnce!!! :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τυχαία έπεσα σ'αυτο το topic και μου ξύπνησαν πολλές αναμνήσεις..Θυμάμαι τόσα manga και anime αλλά χωρίς ονόματα..Πάντως κρίμα που ποτέ δεν τελείωσαν στην τηλεόραση οι σειρές που μου άρεσαν....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντάξει,κλασικά όλο το Dragonball και ανα καιρούς ξαναχαζεύω λιγάκι,Death Note απίστευτο και χθες ξαναείδα το Hellsing.Τώρα εδώ έχω ένα DVD με Kabamaru και το Bleach (δεν θυμάμαι πόσα επεισόδια έχω βέβαια) αλλά έχε χάρη που έχω το νου μου τόσες μέρες μπας και έρθει ο ταχυδρόμος και μου φέρει το Pro

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...