Προς το περιεχόμενο

Official Anime, Manga/Manhwa/Manhua Topic.


Sonam

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 12k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Είδα σήμερα ένα συμπαθητικό Μικι μαους το "Tokyo Ghoul". Για να περνά η ώρα είναι ότι πρέπει...τουλάχιστον αυτό είδα από τον πιλότο.Το 2ο Μικι Μαους που περιμένω είναι το "akame ga kill"...από αυτά που έχω δει και έχω διαβάσει θα είναι δυνατό.

Kissanime για οποιοδήποτε μικι μαους σε HD 720/1080p για να μην κατεβάζετε....είναι και παράνομα.

 

ΣΤΗΝ ΠΥΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

ενδιαφερον και πολυ ευχαριστο το πρωτο επεισοδιο του tokyo ghoul , για να δουμε σε τι επιπεδα θα συνεχισει.

 

Το καταβασα κι εγω αλλα ακομα δεν το εχω δει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΣΤΗΝ ΠΥΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

 

Το καταβασα κι εγω αλλα ακομα δεν το εχω δει.

Είδες όμως...αφιέρωσα λίγο χρόνο να το δουλέψω...Γραφή 17χρονου +μικι μαους....τώρα μένει να το δει ο ikaruga,, :devil:

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειδα το zetman τζαμπα χρονος,το περιμενα σκοτεινο αλλα δεν...σε ψηνει οτι τουλαχιστον θα χει δυνατες μαχες παλι δεν,τους χαρακτηρες δεν τους γνωριζεις κ ειδιετερα,ενταξει 13 επεισοδια ειναι

 

επισης μιας και δεν ειμαι fun των mecha,μου προτειναν το gundam seed,ηταν αρκετα ωραιο με αμεσο μηνυμα βαθος στους χαρακτηρες ωραιες μαχες το μονο οτι ειχε 4 επεισοδια  review :blink: ,επισης πολυ ωραια μουσικη πραγμα που αναδεικνυει ενα anime ή ταινια etc

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είδα σήμερα ένα συμπαθητικό Μικι μαους το "Tokyo Ghoul". Για να περνά η ώρα είναι ότι πρέπει...τουλάχιστον αυτό είδα από τον πιλότο.Το 2ο Μικι Μαους που περιμένω είναι το "akame ga kill"...από αυτά που έχω δει και έχω διαβάσει θα είναι δυνατό.

Kissanime για οποιοδήποτε μικι μαους σε HD 720/1080p για να μην κατεβάζετε....είναι και παράνομα.

 

Ikaruga is not amused...

post-144902-0-44171600-1404687263_thumb.jpg

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Πολύ καλό το No Game No Life. Έχει μερικές φανφαριές για τα βυζγιά και τα σχετικά, αλλά είναι ένα πολύ καλό anime με mind games.

Need more!

 

Why only 12 episodes, whyyyy? 

Βασικά, why start a series που κλασσικά τα novels δεν έχουν τελειώσει ακόμα. Ελπίζω να μην γίνει φάση Suzumiya... 

 

Τρέμω στην ιδέα...

 

NoGame_02_3.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...