Προς το περιεχόμενο

Official Anime, Manga/Manhwa/Manhua Topic.


Sonam

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 12k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Moderators

Kαλησπέρα παιδιά . Τελειώνω το DBZ ( 20 επεισόδια ακόμα ) . Να συνεχίσω με DBChou , ή θα υπάρχουν κενά ; (δεν έχω δει καμμία ταινία ούτε το GT ) .

 

Το GT και οι ταινίες δεν είναι canon.

Battle of the Gods είναι canon και νομίζω και το Resurrection of F;

 

Πάντως το DB Super / Chou έχει τα ίδια γεγονότα με το Battle of Gods λίγο αλλαγμένα, οπότε δεν χάνεις κάτι να πας κατευθείαν εκεί.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kαλησπέρα παιδιά . Τελειώνω το DBZ ( 20 επεισόδια ακόμα ) . Να συνεχίσω με DBChou , ή θα υπάρχουν κενά ; (δεν έχω δει καμμία ταινία ούτε το GT ) .

Δεν θα υπαρξουν κενα.Ισα Ισα χρονικα το db super ειναι λιγο μετα το τελος του Bu.

 

To db gt δεν ειναι του akira toriyama.Αξιζει μεν να το δεις(εχει καποια πραγματα να δεις π.χ ss4) αλλα σαν το Z δεν ειναι και δεν επηρεαζει το story του Super.

 

Γνωμη μου ειναι αν δες να δεις το gt δες το και μετα πανε στο super γτ μεχρι τωρα το super εχει βγαλει μονο 3ep (βγαινουν καθε κυριακη) και δεν εχουμε δει κατι ιδιαιτερο μεχρι τωρα.

 

Ουτε οι ταινιες εμπλεκονται αμμεσα στο dbz απλα καποιες εξηγουν καποια πραγματα παραπανο για το story

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν θα υπαρξουν κενα.Ισα Ισα χρονικα το db super ειναι λιγο μετα το τελος του Bu.

 

To db gt δεν ειναι του akira toriyama.Αξιζει μεν να το δεις(εχει καποια πραγματα να δεις π.χ ss4) αλλα σαν το Z δεν ειναι και δεν επηρεαζει το story του Super.

 

Γνωμη μου ειναι αν δες να δεις το gt δες το και μετα πανε στο super γτ μεχρι τωρα το super εχει βγαλει μονο 3ep (βγαινουν καθε κυριακη) και δεν εχουμε δει κατι ιδιαιτερο μεχρι τωρα.

To γνωρίζω για το GT , δεν τρελένομαι να το δώ , ενδεχομένως να δώ το super μαζί με το original db ( το 1ο ) .

 Ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επίσης,πολύ βαρετή η τελευταία ταινία dbz .Είδα την ισπανική έκδοση. 6/10

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...