Προς το περιεχόμενο

Official Anime, Manga/Manhwa/Manhua Topic.


Sonam

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ελπίζω να μην ξαναδώ filler στο επόμενο naruto episode next week ούτε βιώματα από το παρελθόν.

 

Στο αυριανό db super, περιμένω με ποιον θα πολεμήσει και τι πλανήτη θα καταστρέψει ο beerus. Στο πρηγούμενο μ' άρεσε η φάση της μάχης με εκείνο τον εξωγήινο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 12k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Το Kekkai Sensen ειναι το μεγαλο μπαμ της χρονιας απο οτι φενεται απο πλευρας delay. 4εβδομαδες τωρα για να βγει το ρημαδο τελευταιο επεισοδιο της season,το εχουν καταντησει αηδια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Fairy Tail manga

 

Ουτε ζεστη ουτε κρυο. Εγιναν καποιες καλες αναφορες στα μεσα του τευχους αλλα η τελευταια σελιδα κλασσικα πραγματα ρε γμτ.

 

νομιζω οτι γκρινιαζεις χωρις λογο. μια χαρα παει το fairy tail σε σχεση με αλλα μανγκα. τον τελευταιο καιρο εχουμε ολο χοντρες αποκαλυψεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Cosplay :)

http://imgur.com/a/FHmR2#0

 

Βλέπεις ένα επεισόδιο non non biyori το απόγευμα και θυμάσαι τα παιδικά σου χρόνια στο χωριό.

:-)  

Renge-dono

https://www.youtube.com/watch?v=Ajmp27bBM8o

Επεξ/σία από revolver1990
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξεκίνησα το Hunter x hunter το βελτιωμένο του 2011.Μου βγάζει ένα φιλινκ παλιό κλασσικό ναρουτο πρώτης σεζόν. Πολύ καλό!!

 ε όχι και τίποτα σπουδαίο όμως 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω το γνωστο προβλημα που εχω δει οτι μαρεσει και ψαχνω να δω κατι για καλοκαιρι και γενικα, το θεμα ειναι οτι θελω το anime να ειναι στα μετρα μου λιγο, δεν σου λεω να με ενθουσιαζει, αυτα που με ενθουσιαζουν τα χω δει, απο κατω θα γραψω anime που εχω δει - και την γνωμη μου/κριτικη μου, για να μπορεσε να μου προτεινετε κατι πιο ευκολα/στα νερα μου.

 

 

anime που μου αρεσαν πολυ : bleach, naruto,  death note, aot, code geass, one piece, tokyo ghoul, akame ga kill, hellsing κ.α που δεν θυμαμαι απλα μια γενικη εικονα

 

ετσι και ετσι : fairytail, hunterxhunter και γενικα δεν μπορω πολλα παιδακια γατακια και τοση κωμωδία, ολα ειναι με μετρο.

 

 

suggestions please και ας μην παρετε υποψιν σας και τοσο το spoiler, μπορει κατι να ειναι κομπλε και να μην φαινεται, απλα θελω names.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Hokuto No Ken (original series, αν και έχει αρκετά fillers. Manly Anime)

JoJo's Bizarre Adventure (μιας και το ανέφερα και πιο πάνω, επίσης manly -με περίεργες πόζες :P - ) anime series, έχει φτάσει μέχρι το 3ο arc).

Basilisk (Romeo and Juliet with ninjas).

 

Αυτά μου έρχονται τώρα στο μυαλό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε inferno επειδή είσαι λίγο μεινστριμ τύπος θα σου πρότεινα με κλειστά τα μάτια το full Metal alchemist. Απλα έχουν βγει 2 εκδοχές δες την δεύτερη που είναι pure manga μέχρι το τέλος. Η πρώτη είναι μια τραβηγμένη μισοφιλερια(έχει και λίγο γνήσιο manga) που φτάνει μέχρι το ένα πέμπτο της ιστορίας και την έγραψε μάλλον κάποιος καταθλιπτικος. Εναλλακτικά το claymore αν και τα 20κατι επεισόδια του είναι απλώς μια εισαγωγή σε ένα από τα κορυφαία manga. Το steins gate επίσης είναι ποιοτικό αν και κάπως out of the box.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε inferno επειδή είσαι λίγο μεινστριμ τύπος θα σου πρότεινα με κλειστά τα μάτια το full Metal alchemist. Απλα έχουν βγει 2 εκδοχές δες την δεύτερη που είναι pure manga μέχρι το τέλος. Η πρώτη είναι μια τραβηγμένη μισοφιλερια(έχει και λίγο γνήσιο manga) που φτάνει μέχρι το ένα πέμπτο της ιστορίας και την έγραψε μάλλον κάποιος καταθλιπτικος. Εναλλακτικά το claymore αν και τα 20κατι επεισόδια του είναι απλώς μια εισαγωγή σε ένα από τα κορυφαία manga. Το steins gate επίσης είναι ποιοτικό αν και κάπως out of the box.

 

το χω δει dude, και δν εχει να κανει ακριβως με mainstream, εχω δει παρα πολλα anime απλα εγραψα τα πιο γνωστα για να μπορεσουν ολοι να καταλαβουν τι θελω, τι ειδος κτλπ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...