Προς το περιεχόμενο

Official Anime, Manga/Manhwa/Manhua Topic.


Sonam

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 12k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ενώ το naruto και το one piece , είναι ποιοτικά όλα τα anime με διαρκή δράση , πυκνογραμμένα και σφιχτά.

 

Καλά το bleach καταπληκτικό anime, τελειώνει σε 40 επεισόδια και μετα βρίσκουν χίλιες δυο παπαριές για να το συνεχίσουν.

 

Παίδες αυτές οι σειρές είναι , απόσο έχω δει και καταλάβει ο ορισμός ΤΟΥ ΚΑΤΙΜΑ

 

Το One Piece μου έκοψε τα anime. Πληροφοριακά. Χίλιες φορές σκατά σε 24 επεισόδια, παρά σκατά σε 300+ που λές δε γίνεται στα πρώτα 60 ήταν καλό, θα φτιάξει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

καλά το Bleach έχει γίνει εκνευριστικό και στο manga, κάθε chapter καλύπτει πραγματικό χρόνο διάρκειας δευτερολέπτων...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To Ναρουτο μανγκα ομως συνεχιζει μια χαρα την πορεια του. Διχνει βεβαια οτι το τελος ειναι σχετικα κοντα. Το ανιμε μας εχει σπασει τον ****** με τα fillers.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To Ναρουτο μανγκα ομως συνεχιζει μια χαρα την πορεια του. Διχνει βεβαια οτι το τελος ειναι σχετικα κοντα. Το ανιμε μας εχει σπασει τον ****** με τα fillers.

 

Όντως έχει σπάσει μπάλες το anime..και όπως βλέπω στο wiki μέχρι 7 Οκτώβρη θα έχουμε fillers .. :-(

 

το manga του Bleach είναι στο τέλος του

yy και ήταν ωραίο chapter αυτής της εβδομάδας :-)

 

 

Getsuga Tenshou The Final oO άντε να δούμε τι θα δούμε που θα φτάσει αυτός ο Ichigo :P

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όντως έχει σπάσει μπάλες το anime..και όπως βλέπω στο wiki μέχρι 7 Οκτώβρη θα έχουμε fillers .. :-(

 

Πωωωωωω τοσο μακρια θα μας παει? Ελεος δηλαδη, τωρα που θα ξεκινησει και το chapter με την ενδυναμωση του Sasuke και το μεγαλο ξετυλιγμα της ιστοριας ρε γαμωτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Getsuga Tenshou The Final oO άντε να δούμε τι θα δούμε που θα φτάσει αυτός ο Ichigo :P

 

σε ένα chapter θα σηκώνει το χέρι, στο επόμενο θα είναι στη μέση, στο 3ο θα έχει κατέβει και στα επόμενα θα βλέπουμε το attack να διανύει την απόσταση...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια ποια η διαφορα Anime με Manga?Ξεκινησα να βλεπω το bleach και μου αρεσει πολυ σαν στορυ αλλα κατεβαινει με τα ποδια και αναγκαζομαι να βλεπω απο youtube τα κομμενα στην μεση επεισοδια του...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πωωωωωω τοσο μακρια θα μας παει? Ελεος δηλαδη, τωρα που θα ξεκινησει και το chapter με την ενδυναμωση του Sasuke και το μεγαλο ξετυλιγμα της ιστοριας ρε γαμωτο.

 

Ναι ξενέρωμα...ψήνομαι να αρχίσω το Μanga..

 

 

 

 

σε ένα chapter θα σηκώνει το χέρι, στο επόμενο θα είναι στη μέση, στο 3ο θα έχει κατέβει και στα επόμενα θα βλέπουμε το attack να διανύει την απόσταση...

 

 

:lol: Αν δεν κάνω λάθος δεν έχει δείξει κιόλας και τι έγινε με Zangetsu...Ένα ωραίο comment

 

 

Just the way the move sounds like... "Final Getsuga Tenshou" makes me think that next week's chapter will go along the lines of...

 

Aizen: Blah blah blah

 

Ichigo:AHHHHHGGGGUUUUUUAAA FIIIIIIIIIIIIIIINNNNNNNNNNNNNAAAAAAAALLLLLL!!!

 

Continued in next week's chapter :lol:

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

αν βάλει τη λέξη final θα είναι uber lame, άσε που κάτι μου λέει ότι δεν θα το δεις στο επόμενο chapter...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

αν βάλει τη λέξη final θα είναι uber lame, άσε που κάτι μου λέει ότι δεν θα το δεις στο επόμενο chapter...

 

Στα ιαπωνικά μπορεί να ακούγετε ωραίο...:P

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε δείτε κανένα Vampire Hunter D Bloodlust οι μικρότεροι. Κανένα Ninja Scroll. Δε το συζητάω για το Rurounin Kenshin: Death and Betrayal.

 

Λοιπόν είδα το Shigurui και μου άρεσε εκτός του γεγονότος ότι δεν συμπαθείς κανένα στην ιστορία και όλοι είναι διεστραμμένοι το λιγότερο.

 

Ποιοτικό anime για μεγάλους κανείς έχει να προτείνει? Μη μου πει κανένας κανά Bleach ή σειρά που τείνει στο άπειρο , θα ακολουθήσει μολότωφ

 

Και όποιος έχει πάρει από το θείο Robotech καλής ποιότητας ας στείλει ένα πμ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...