Προς το περιεχόμενο

Official Anime, Manga/Manhwa/Manhua Topic.


Sonam

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 12k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καλό το anime του DMC αλλά αν δεν έχεις παίξει τα παιχνίδια θα ψιλοχαθείς λίγο.

 

Ikaruga, όταν λες το second gig; Γενικά απο που να αρχίσω;

 

Αυτη ειναι η σειρα που θα πρεπει να τα δεις.

 

- Ghost in the Shell: Stand alone complex First Gig (26 επισοδεια)

- Ghost in the Shell: Stand alone complex Second Gig (26 επισοδεια)

- Ghost in the shell movie 1

- Ghost in the shell movie 2

 

Η δευτερη ταινια ειναι και η "χειροτερη" απο ολα τα παραπανω χωρις αυτο να σημαινει οτι ειναι κακη. Φροντησε μονο να εισαι σε ψυχολογικη φαση να δεις κατι τοσο βαρυ αλλα πραγματικα αξιζει με τα 1000.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πωπω...δεν κρατιεμαι ρε ...αντε να δουμε τι σκαρφιστηκε παλι ο οντα... Ασχετο αλλα εκλεισε το onemanga ε...αντε αμα κλεισουν ολα να δουμε τι θα κανουμε μετα...!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

εδώ και καιρό, απλά ενημερώνει σε τίτλους τι βγαίνει και τα ψάχνεις αλλού :P

 

μπορούσε να διαλέξει την λύση του mangatoshokan που έβγαλε όλα τα licenced, αλλά αποφάσισαν να τα βγάλουν όλα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για to Fairy Tail εχω ακουσει καλα λογια,απλα εχει λιγα επεισοδια ακομη κ δεν εχω ορεξη να καθομαι να περιμενω κ αλλα μανγκα εκτος απο ΟΡ και Bleach :P !!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

δεν νομίζω ότι έχει λίγα, το manga του Fairy Tail συνεχίζει κανονικά εκτός αν σκοπεύουν να κόψουν το anime...

 

 

επιτέλους τρώει ψόφο ο Aizen!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Bασικα τρωει ξυλο ( προσ το παρων) παλι κατι θα σκεφτει ο Kubo για να τον κανει imba για ακομη μια φορα...Εχω κουραστει με τα ιδια κ τα ιδια...Αν κ πολυ πωρωση οι μεταμορφωσεις του Ιτσιγκο...σχεδον ολες απο αυτεσ..ειδικα η τελευταια :P:p ..Πιστευω παντως αν τον σφαξει εδω τον Αιζεν, τελειωνει κ το μανγκα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Bασικα τρωει ξυλο ( προσ το παρων) παλι κατι θα σκεφτει ο Kubo για να τον κανει imba για ακομη μια φορα...Εχω κουραστει με τα ιδια κ τα ιδια...Αν κ πολυ πωρωση οι μεταμορφωσεις του Ιτσιγκο...σχεδον ολες απο αυτεσ..ειδικα η τελευταια :P:p ..Πιστευω παντως αν τον σφαξει εδω τον Αιζεν, τελειωνει κ το μανγκα!

 

 

και τον sealάρει στο τέλος ο Urahara ενώ έχει αρχίσει να γίνεται κανονικός πάλι επείδη τον κάνει reject το hougyoku

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και τον sealάρει στο τέλος ο Urahara ενώ έχει αρχίσει να γίνεται κανονικός πάλι επείδη τον κάνει reject το hougyoku

 

 

 

Kατσε ρε...αυτο με τον Urahara που το ειδες...βγηκε το 421 ??? Τελικα τι λες να ειναι ο Ιτσιγκο ρε??? Αυτο το MUgetsu π λεει τι ειναι ?? :shock::shock:

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...