Προς το περιεχόμενο

Official Anime, Manga/Manhwa/Manhua Topic.


Sonam

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Να συμπληρώσω, ότι η λογική λέει, αφού θα είναι η τελευταία σεζόν του ανιμε, θα έχει τελειώσει μέχρι τότε και το manga. Ευχάριστο νέο αυτό, να τελειώνουν μεγάλες ongoing σειρές 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 12k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

νομιζω το χε δηλωσει και ο δημιουργος πως το manga φτανει στο τελος του. Λογικα θα χει τελειωσει μεχρι το 2019. Παντως μακαρι να χει καμια 40αρια επεισοδια,με 25 πχ θα κοψουν πολυ πραμα

Επεξ/σία από Alastor192
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
19 hours ago, Edel said:

Ευχάριστο νέο αυτό, να τελειώνουν μεγάλες ongoing σειρές 

Μεγάλες από πλευράς χρονικής διάρκειας κι όχι πλήθος chapters υποθέτω, διότι τα 100κάτι είναι "λίγα". 😛

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μολις τελειωσα το 1ο επ Dr Stone, overall παρα πολυ μου αρεσε, ωραια μουσικη και ωραιο OP. 

Kαι το Fire Force  το βρηκα παρα πολυ καλο, τρομερο animation και action

Επεξ/σία από najinblue3
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 ώρες πριν, najinblue3 είπε

Μολις τελειωσα το 1ο επ Dr Stone, overall παρα πολυ μου αρεσε, ωραια μουσικη και ωραιο OP. 

Kαι το Fire Force  το βρηκα παρα πολυ καλο, τρομερο animation και action

Το πρώτο επεισόδιο ήταν καθηλωτικό. Για anime πολύ πρωτότυπο υλικό. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Συγνώμη κιόλας, αλλά βγήκαν τα 10 πρώτα λεπτά teaser του Evangelion 3.0 + 1.0 (γαλλικοί υπότιτλοι) και κανείς δεν είπε τίποτα ;!

Επεξ/σία από GhostRiderLSOV
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 ώρες πριν, GhostRiderLSOV είπε

Συγνώμη κιόλας, αλλά βγήκαν τα 10 πρώτα λεπτά teaser του Evangelion 3.0 + 1.0 (γαλλικοί υπότιτλοι) και κανείς δεν είπε τίποτα ;!

Οσο περναει ο καιρος προφανως χανεται το ενδιαφερον.Μολις βγει η ταινια τοτε θα μιλησουμε,προσωπικα δεν εχω μεγαλες προσδοκιες.

Για μενα μεγαλυτερη ειδηση ειναι αυτη που βγηκε τις προαλες https://www.animenewsnetwork.com/news/2019-07-04/katsuhiro-otomo-akira-gets-new-anime-project-and-4k-remaster-of-1988-anime-film/.148651

Νεο anime akira που θα κανει ολο το στορυ του manga απο sunrise studio και η ταινια θα βγει σε 4k του χρονου για οποιον ενδιαφερεται.Ισως σκασουν ολα, μαζι με την live action ταινια...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 6/7/2019 στις 8:36 ΜΜ, GhostRiderLSOV είπε

Συγνώμη κιόλας, αλλά βγήκαν τα 10 πρώτα λεπτά teaser του Evangelion 3.0 + 1.0 (γαλλικοί υπότιτλοι) και κανείς δεν είπε τίποτα ;!

Εδω δεν γραφτηκε σχεδον τιποτα για ολοκληρες σειρες που τελειωσαν αυτο τον καιρο οπως attack on titan(περαν των κλασσικων γενικων σχολιων που γραφονται σε καθε season),stray dogs,Onepunchman 2 που τελειωσε και αυτο,το Jojo που τωρα και αυτο τελειωνει και παει λεγοντας,για teaser θα γραφτουν πραγματα? :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, maarinos είπε

@Fulgore

attack on titan 3 one punch man 2 dororo απλά δεν έχω λόγια να περιγράψω εντυπώσεις

Μα γιατι?Εγω βλεπω και μερικοι ξενερωσαν τουλαχιστον απο τα 2 τελευταια ετσι οπως εξελιχθηκαν και για το Attack περισσοτερο για τα λιγα επεισοδια.

Απλα αυτο που ηθελα να πω ειναι οτι αν δεν σχολιαζει ο κοσμος για τις ιδιες τις σειρες,δυσκολο να σχολιαζει για Trailers,αν και καταλαβαινω πως το θετει ο @GhostRiderLSOV.

Εγω βεβαια δεν μπορω να εκφερω αποψη για το Evangelion γιατι προσπαθησα να το ξεκινησω πριν καιρο και απλα δεν με τραβηξε,αρα δεν μπορω να εκφερω αποψη και καθομαι στην γωνίτσα μου :P 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για το kabaneri,εχει ενδιαφερον concept σε επιπεδα(χειροτερο βεβαια) Attack On Titan,αλλα ειναι μετρια προς κακη η εκτελεση του και τα 12 επεισοδια δεν βοηθανε και πολυ την σειρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...