Προς το περιεχόμενο

Thor: Love and Thunder [Ιούλιος 2022]


Grim Ripper

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στις 23/9/2022 στις 9:14 ΜΜ, pictorino είπε

Γίνεται η επίθεση στο χωριό του Ασγκαρντ

Βασικά άμα προσέξεις όλοι οι κομπάρσοι από πίσω βαράνε αέρα και φαίνονται σαν χαζοί χωρίς να σκοτώνουν τίποτα, εντάξει τραγικές γελοιότητες.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 161
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Ενα τεράστιο τρολαρισμα ήταν, πολύ γέλιο. Είναι γυρισμένη με τέχνη πάντως. Στο επόμενο, Thor VS Hercules (θα πολεμήσουν σε ισοπαλία και μετά θα γίνουν φίλοι για να πολεμήσουν το Μεφιστο). 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Πολύ καλή ταινία, δεν το περίμενα.

Δεν είχα στήσει ακόμα τη νέα τηλεόραση, οπότε με βοήθησε να δω τις διαφορές στις επιμέρους ρυθμίσεις, αφού τόσο στον χαμό (στο σκηνικό με το Δία), όσο και στο σκοτάδι με τα φωτορυθμικά, ήταν ότι καλύτερο για να συγκρίνεις και ρυθμίζεις.

Σαν ταινία, #@$%@#$@#^#!@#$%^&^#@#

Μια χαρά ιδέα ήταν, μια χαρά μπορούσαν να τη στήσουν, είχαν μέσα και τον Β, αλλά όχι...έπρεπε να πηγαίνουν από τη μία γελοιότητα στην άλλη, σαν το Avenue5.

Μπορούσε να γίνει βαριά και ασήκωτη, μαύρη όσο δεν πάει, αλλά γιατί μωρέ να το κάνουμε αυτό...ποιός ο λόγος? Χαζοχαρά βαριά για γυμνάσιο (ούτε καν λύκειο, πραγματικά) και όσο πάει.

Τα τραγιά με ιντρίγκαραν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 ώρες πριν, Πέτρος είπε

Πολύ καλή ταινία, δεν το περίμενα.

Δεν είχα στήσει ακόμα τη νέα τηλεόραση, οπότε με βοήθησε να δω τις διαφορές στις επιμέρους ρυθμίσεις, αφού τόσο στον χαμό (στο σκηνικό με το Δία), όσο και στο σκοτάδι με τα φωτορυθμικά, ήταν ότι καλύτερο για να συγκρίνεις και ρυθμίζεις.

Σαν ταινία, #@$%@#$@#^#!@#$%^&^#@#

Μια χαρά ιδέα ήταν, μια χαρά μπορούσαν να τη στήσουν, είχαν μέσα και τον Β, αλλά όχι...έπρεπε να πηγαίνουν από τη μία γελοιότητα στην άλλη, σαν το Avenue5.

Μπορούσε να γίνει βαριά και ασήκωτη, μαύρη όσο δεν πάει, αλλά γιατί μωρέ να το κάνουμε αυτό...ποιός ο λόγος? Χαζοχαρά βαριά για γυμνάσιο (ούτε καν λύκειο, πραγματικά) και όσο πάει.

Τα τραγιά με ιντρίγκαραν.

Ομολογω οτι και εγω τη ψιλο ευχαριστηθηκα λογω της ολεντ και των παρδαλων χρωματων 😁

Γιατι κατα τα αλλα Β movie κακο ειναι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σήμερα την είδα, όχι μόνο η χειρότερη MCU ταινία αλλά από τις χειρότερες που έχω δει εβερ γενικά. Ντροπιαστική, cringe, ασύνδετη, χαζοχαρουμενη, δεν αξίζει καν να την πω Β movie γιατί συνήθως αυτές έχουν και μια αυτοεπιγνωση και υπάρχουν μέχρι και... αριστουργήματα Β movies.

Αυτή είναι B movie με την χειρότερη δυνατή έννοια. 250 μύρια ξοδεμενα στο απόλυτο τίποτα. 

Στο τέλος κιόλας λέει Thor will return. Όχι ευχαριστούμε, αρκετά τον ξεφτιλισατε

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, sheik είπε

Σήμερα την είδα, όχι μόνο η χειρότερη MCU ταινία αλλά από τις χειρότερες που έχω δει εβερ γενικά. Ντροπιαστική, cringe, ασύνδετη, χαζοχαρουμενη, δεν αξίζει καν να την πω Β movie γιατί συνήθως αυτές έχουν και μια αυτοεπιγνωση και υπάρχουν μέχρι και... αριστουργήματα Β movies.

Αυτή είναι B movie με την χειρότερη δυνατή έννοια. 250 μύρια ξοδεμενα στο απόλυτο τίποτα. 

Στο τέλος κιόλας λέει Thor will return. Όχι ευχαριστούμε, αρκετά τον ξεφτιλισατε

https://www.ign.com/articles/chris-hemsworth-is-taking-a-break-from-acting-following-alzheimers-revelation

  • Sad 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Παντου διαβαζα αθλιες κριτικες και τελικα η ταινια ηταν ανω του μετριου.. Σιγουρα πανω απο Shang chi, Black widow, Captain Marvel Το αντιθετο εγινε με Endgame και Spiderman No way Home. Εκει περιμενα το κατι παραπανω, και απογοητευτηκα.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Επική μ...κία! Αν όχι parody, είναι τουλάχιστον μια ταινία για παιδιά τύπου "Strange Things" με μπόλικη δόση ανούσιου χιούμορ.

Θέλουν τόσο πολύ να δείξουν οτι απευθύνονται σε παιδιά γυμνασίου-δημοτικού που δεν διστάζουν πιά να τα χρίζουν συμπρωταγωνιστές όπως στη σκηνή μοιράσματος της δύναμης του Thor!!!

Δεν είναι λοιπόν μια ταινία για ενήλικες ή γηραλέους οπαδούς των κόμικ, είναι όμως μια ταινία που πρέπει να απευθύνεται σε παιδιά; Φυσικά, αν αισθάνεσαι ωραία με το να βλέπει το παιδί σου σκηνές όπως αυτή που παιδιά ξεκοιλιάζουν και κομματιάζουν έστω και τέρατα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Glikos είπε

Είστε ήρωες, εγώ δεν έχω βρει το κουράγιο να την δω ακόμα. 😅

Γενικά είναι με τι κέφι θα την δεις. Για μόνος, δεν νομίζω. Αλλά με παρέα περνάει ευχάριστα η ώρα πάντως. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, SabotazNic είπε

Γενικά είναι με τι κέφι θα την δεις. Για μόνος, δεν νομίζω. Αλλά με παρέα περνάει ευχάριστα η ώρα πάντως. 

Επειδή βλέπω μόνος ταινίες/σειρές, θα κάνω μια προσπάθεια κάποια στιγμή να την δω. Για τον Bale κυρίως.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...