Προς το περιεχόμενο

Thor: Love and Thunder [Ιούλιος 2022]


Grim Ripper

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 ώρες πριν, vagelis2019 είπε

Μια μπουρα και μισή με  άκυρα αστεία.. Η χειρότερη ταινια του θορ και την περιμέναμε πως κ πως.. 🤮

Το ragnarok πολυ καλύτερο.. 😎

Τι λέμε τόσο καιρό. Ένας φίλος μου δεν με πίστευε, την είδε και μου λέει κακός την είδα. 🤣

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 161
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Επισκέπτης
Στις 14/7/2022 στις 8:55 ΠΜ, yannis27gr είπε

Εμένα μου άρεσε, ήταν ακριβώς αυτό που περίμενα. Pop corn movie με μερικές πολύ αστείες σκηνές, δράση, εξωφρενικό στόρι και άφθονο χαβαλέ. Τα κορίτσια μου (ειδικά η μικρή) ενθουσιάστηκαν.

Bonus για μένα το tribute στους Guns n Roses, το αγαπημένο μου συγκρότημα καθώς και ο Bale που μαζί με τον Τομ Χανκς δε νομίζω να είχαν ποτέ έστω και μέτρια ερμηνείακαλα, τώρα 

Καλά, τώρα που η Ντίσνεϊ θα σε βγάλει το όπλο από το μέτωπο, πες τι νομίζεις πραγματικά.

Στις 22/7/2022 στις 1:06 ΠΜ, Apoll είπε

Τι λέμε τόσο καιρό. Ένας φίλος μου δεν με πίστευε, την είδε και μου λέει κακός την είδα. 🤣

 

Λεφτά χαμένα που μπορούσε να χρησιμοποιήσει για οτιδήποτε άλλο ...χαχα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...
  • Super Moderators

Τη βρήκα αρκετά αυτοσαρκαστική ώστε να είναι υποφερτή. Γιατί, αν προσπαθήσεις να πάρεις στα σοβαρά αυτά που λέγονται και συμβαίνουν επί της οθόνης, προφανώς θα φρίξεις.

Η Πόρτμαν προφανώς δεν πείθει στη θεϊκή της μορφή, όμως το μακιγιάζ/ειδικά εφέ για την αρρώστια είναι καλά.

Θα προτιμούσα να είχε αποφύγει ο Μπέιλ την αρπαχτή, αλλά οκ. Εντάξει ήταν, δεδομένου κιόλας του ελάχιστου υλικού που είχε για να δείξει κάτι.

Καλοκαίρι που την είδα, σε θερινό, ήταν εντάξει. Προφανώς, αν αρχίσεις να αναζητάς νοήματα, λογική κτλ. σε ταινίες με υπερήρωες, θα ξενερώσεις πολύ σύντομα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 2/9/2022 στις 3:09 ΜΜ, belray είπε

τα κατσίκια ήταν μια ηλίθια παραλλαγή, του χρυσόμαλλου δέρατος, στο επίπεδο ηλιθιότητας, της υπόλοιπης ηλίθιας ταινιας;

Χμμ... Δεν έχω δει την ταινία, αλλά αν μιλάμε για τους τράγους στο trailer, πιθανώς είναι ο Toothgnasher και ο Toothgrinder που τραβούν το άρμα του Thor στα comics.

https://www.marvel.com/articles/comics/thors-goats-in-the-comics

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ... μεθυσμένη ταινία. Σε κάποια σημεία γίνεται και γελοία, επίτηδες. Δεν ξέρω τι εισπράξεις έκανε, αλλά αν υπάρξει επόμενο δύσκολα θα βγάλει αρκετά λεφτά. Νομίζω μετά το End Game δοκιμάζουν διάφορα στυλ, από σοβαρά έως τρελά, για να δουν τι πουλάει στο κοινό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άλλη μια ταινία που φωνάζει Phase 4-5-6 κτλ;; Χαχαχα..Το όλο Μάρβελ σκηνικό γίνεται μια σούπα..δεν ξέρω τι παίζει με τα κόμικ, αλλά από ένα σημείο και μετά τραβιέται τοοοοοσο πολύ που προσωπικά με ξενερώνει. Btw αυτός το σταρλορντ μια φουσκώνει μια ξεφουσκώνει; Σαν σκινωμα ήταν 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αυτός ο Bale πώς τα καταφέρνει και αναδεικνύεται και σε πατατο-αρπαχτές...Άμα το έχεις το ηθοποιηλίκι,ρε φίλε...

Επεξ/σία από ChrisOnceMore
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...