Προς το περιεχόμενο

Προσφορα γνωριμιας Disney+ 12 μήνες στην τιμή των 8 μηνων - 71,50 € [TEΛΟΣ]


venuets

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αν η τηλεόραση δεν είχε από default to Disney+ app, το βλέπετε για να το εγκαταστήσετε, ή θα γίνει και αυτό διαθέσιμο σε 1 μήνα ? Εχω samsung, δεν το έχει εςγκατεστημένο ούτε μου το βγάζει στα apps, αλλά υποτίθεται είναι compatible.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

2 ώρες πριν, qwerty99 είπε

Αν η τηλεόραση δεν είχε από default to Disney+ app, το βλέπετε για να το εγκαταστήσετε, ή θα γίνει και αυτό διαθέσιμο σε 1 μήνα ? Εχω samsung, δεν το έχει εςγκατεστημένο ούτε μου το βγάζει στα apps, αλλά υποτίθεται είναι compatible.

Θεωρητικα θα στο βγαλει 14/6 να το κατεβασεις. Ακομη δε ειναι διαθεσιμη η υπηρεσια Ελλαδα για αυτο

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, ChrisN.S. είπε

ρε παιδιά app Disney+ για Samsung τηλεοράσεις δεν υπάρχει;

Γενικά δεν υπάρχει ακόμη για εμάς στην Ελλάδα επειδή δεν έχει επίσημα κυκλοφορήσει κάντε λίγο υπομονή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 28/4/2022 στις 5:59 ΜΜ, avacan23 είπε

με απλά λόγια αν υπάρχει καποια εταιρεία να αλλάξεις το  netflix 

ειναι η disney. Αξιζει με τα χίλια!

Ειδικά αν εχεις παιδιά δεν το σκέφτεσαι, είναι νο1 επιλογή. 

 

Disney+ is the streaming home for entertainment from Disney, Pixar, Marvel, Star Wars, National Geographic and more.
Disney+ has a number of benefits included in the standard subscription price;
• Exclusive Originals you can’t see anywhere else, blockbuster movies, bingeable shows, snackable shorts, and inspiring documentaries
• Unlimited downloads on up to 10 devices and up to 7 different profiles
• 4K UHD streaming with Dolby Vision and Dolby Atmos support on compatible devices for no extra cost
• A robust parental controls system including dedicated kids profiles
• Up to 4 screens can stream simultaneously
• Host virtual viewing parties for up to 5 personal friends with Groupwatch

Έχει αρκετή βιβλιοθήκη μεταγλωτισμενων παιδικων;;; 

Ευχαριστώ!!!! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, kolokithaki είπε

Έχει αρκετή βιβλιοθήκη μεταγλωτισμενων παιδικων;;; 

Ευχαριστώ!!!! 

Εχει αρκετα μεταγλωτισμενα και υποτιτλισμενα βλεπω εδω και μια εβδομαδα με σουηδικο acount.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, lamproukos19 είπε

Από ταινίες ( όχι παιδικα) αξίζει ή καλύτερα νετφλιξ?

Netflix δαγκωτό. Τα έχουμε αναλύσει και στις πίσω σελίδες. 

Είπαμε το NETFLIX δεν το φτάνει καμία υπηρεσία σε ποσότητα / ποικιλία . Έχει σαβούρα να φάς με τον κουβά αλλά έχει διαμάντια.. Ειδικά τα ευρωπαϊκά του έργα / σειρές, πολλές φορές δίνουν ρέστα. 

Disney+ και AppleTV υπερβολικά περιορισμένο περιεχόμενο. 

Το HBO Max απο την άλλη είναι πράγματι πολλά υποσχόμενο όταν με το καλό έρθει, με τεράστια ποικιλία σε ταινίες και σαν HBO Max Exclusive αλλά και σαν αγορασμένες ταινίες / σειρές. 

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα να ρωτήσω , μου ήρθε κωδικός από αγορά συσκευής κινητού προσφορά 12 μήνες δωρεάν Disney plus . Αλλά σεν βρίσκομαι Αγγλία από που είναι η προσφορά και δεν μου παίρνει τρόπους πληρώμης . Ζητάει αναγκαστικά για μετά το 12 μηνω . Τι μπορώ να κάνω ; Δοκίμασα Revolut. PayPal αλλά τίποτα . 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το θέμα μιλάει για την προσφορά της Disney. Αν ο καθένας αρχίζει και γράφει το πρόβλημά του που δεν έχει σχέση με τη προσφορά, τότε θα χάσουμε τη μπάλα. 

@Just_travel_everywhere, κάνε νέο θέμα, αν και νομίζω ότι αν δεν έχεις πιστωτική/χρεωστική του Ηνωμένου Βασιλείου, δε θα σου δεχθεί τη πληρωμή.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 ώρες πριν, Just_travel_everywhere είπε

Δοκίμασα τ πρόβλημα είναι με την κάρτα κ τρόπο πληρωμής 

δοκίμασε με Curve που ειναι αγγλικη (αν έχεις)

Επεξ/σία από spy_vlsi
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, spy_vlsi είπε

δοκίμασε με Curve που ειναι αγγλικη (αν έχεις)

Απλά να ξέρεις ότι Ελλάδα μόνο με VPN θα βλέπεις, ίσως προς το παρόν, γιατί σε αντίθεση με παιδιά που έχουν Σουηδική ή Γερμανική συνδρομή, εγώ που έχω Αγγλική, μόνο με VPN βλέπω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Starback είπε

Απλά να ξέρεις ότι Ελλάδα μόνο με VPN θα βλέπεις, ίσως προς το παρόν, γιατί σε αντίθεση με παιδιά που έχουν Σουηδική ή Γερμανική συνδρομή, εγώ που έχω Αγγλική, μόνο με VPN βλέπω.

άκου κανονικά έχω ελληνική κάρτα σιμ κ Χρησιμοποιώ για internet γιατί έχω απεριόριστα. Οπότε αν μπω οπουδήποτε χωρίς vpn Μου βγάζει αυτομάτως Ελλάδα ακόμα και την Disney μου βγάζει το ελληνικό αν μπω χωρίς VPN 

3 ώρες πριν, spy_vlsi είπε

δοκίμασε με Curve που ειναι αγγλικη (αν έχεις)

Λοιπόν δούλεψε όχι ακριβώς απλά με την κάρτα αλλά και με την δημιουργείς νέου PayPal !!! Και Το δοκίμασα ήδη και έχει και ελληνικά μεταγλωττισμένα παιδικά. Ευχαριστώ πάρα πολύΤο δοκίμασα ήδη και έχει και ελληνικά μεταγλωττισμένα παιδικά. Ευχαριστώ πάρα πολύ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...