Προς το περιεχόμενο

Προσφορα γνωριμιας Disney+ 12 μήνες στην τιμή των 8 μηνων - 71,50 € [TEΛΟΣ]


venuets

Προτεινόμενες αναρτήσεις

13 λεπτά πριν, ThanosR92 είπε

Στο HBO ακόμα ΔΕΝ υπάρχουν ελληνικοί υπότιτλοι ούτε κλειδωμένοι. 

Το BATMAN είχε ελληνικούς όχι γιατί ήταν του HBO. Αλλά από άλλη πλατφόρμα. 🙂

Σίγουρα κανείς κάτι λάθος. Το Moon Knight ειδικα, εχει full subs μέσα. 

To Moon Knight ειναι απο Disney και όχι από HBO. 

Μπορεί να βρήκε torrent χωρίς ελληνικούς ενσωματωμένους, ορισμένα δεν έχουν, ακόμα και 4k DV/DA.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 ώρα πριν, ThanosR92 είπε

Στο HBO ακόμα ΔΕΝ υπάρχουν ελληνικοί υπότιτλοι ούτε κλειδωμένοι. 

Το BATMAN είχε ελληνικούς όχι γιατί ήταν του HBO. Αλλά από άλλη πλατφόρμα. 🙂

Σίγουρα κανείς κάτι λάθος. Το Moon Knight ειδικα, εχει full subs μέσα. 

To Moon Knight ειναι απο Disney και όχι από HBO. 

Ναι όντως τα μπέρδεψα...

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ένα πράγμα που μόνο το Netflix κάνει σωστά ανάμεσα στις 3 μεγάλες υπηρεσίες Netflix-Prime-Disney+ (δεν γνωρίζω για την υπηρεσία της Apple)  είναι η 4K υποστήριξη στο PC. Έχω συνδεδεμένη μια budget Samsung 4K τηλεόραση με το βασικό μου σύστημα σαν δεύτερη οθόνη και δεν μπορώ να δω 4Κ περιεχόμενο πέρα του Netflix. Τα native apps της τηλεόρασης (ειδικά το Disney+) είναι υπερβολικά αργά και κάνουν force το ψευτό HDR της tv με το τελικό αποτέλεσμα να είναι απογοητευτικό. Δεν έχω ελπίδες ότι αυτό θα διορθωθεί, αλλά αν κάτσει καμία καλή περίπτωση για Disney+ με VPN, ίσως το σκεφτώ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 ώρες πριν, g_mateo είπε

Κατέβασα δοκιμαστικά batman και ένα επισόδειο από moon knight .mkv από HBOMax αλλά ενώ είχαν καμιά 20αριά υπότιτλους, ελληνικά δεν είδα..

Έκανα ή κατάλαβα κάτι λάθος;

Αστειεύτηκα, περισσότερο, με τα σημεία των καιρών φίλε...

Νο όφενς...

Από ότι βλέπω μόνο στα 4k rips πέρασαν τους subs..

Επίσης μιλάω για Disney rip.. Δε βλέπω HBO :P

Επεξ/σία από jmirko15
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, jmirko15 είπε

Δε βλέπω HBO :P

Από μία άποψη είσαι τυχερός.. Θα ήθελα να μπορούσα να δω και πάλι The Wire και Σοπράνος για πρώτη φορά...

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, g_mateo είπε

Από μία άποψη είσαι τυχερός.. Θα ήθελα να μπορούσα να δω και πάλι The Wire και Σοπράνος για πρώτη φορά...

Εννοούσα δε βλέπω κάποιο rip από HBO source :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, eko13 είπε

Το hbo max αργεί γιατί τα δικαιώματα στην Ελλάδα τα έχει το Vodafone TV, πρέπει να λήξουν πρώτα για να έρθει. 

Εξαρτάται τί εννοείς με το αργεί. Το ίδιο το HBO έχει επίσημα πει ότι έρχεται το HBO MAX Ελλάδα εντός 2022.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, lampisd είπε

Μπορω να συνδεθω στο disney plus απο σουηδικο λογαριασμο φιλου και να βλεπω?ή θα πρεπει να μπαινω συνεχεια με vpn?

VPN

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εφαρμογη υπαρχει ή ακομη να βγαλουν γιατι τις προαλλες που κοιτουσα στην oled b7 που ειναι με webos 3.5 απο οσο θυμαμαι δεν την εβρισκα πουθενα.Και μαλιστα το κοιταξα και λεει οτι θελει να εχεις το λιγοτερο webos 3.0, εχετε βγαλει ακρη?Εγω λεω να την τσιμπησω την προσφορα τον αλλον μηνα αφου σιγουρευτω οτι θα εχω app στην τηλεοραση, σας χρεωνει απο τωρα τα λεφτα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, icenex είπε

Εφαρμογη υπαρχει ή ακομη να βγαλουν γιατι τις προαλλες που κοιτουσα στην oled b7 που ειναι με webos 3.5 απο οσο θυμαμαι δεν την εβρισκα πουθενα.Και μαλιστα το κοιταξα και λεει οτι θελει να εχεις το λιγοτερο webos 3.0, εχετε βγαλει ακρη?Εγω λεω να την τσιμπησω την προσφορα τον αλλον μηνα αφου σιγουρευτω οτι θα εχω app στην τηλεοραση, σας χρεωνει απο τωρα τα λεφτα?

webos 3.0 και πάνω λένε. Η εφαρμογή θα γίνει διαθέσιμη πιο κοντά στην έναρξη του disney+ στην Ελλάδα. Η εξαργύρωση της προσφοράς είναι μέχρι 26 Ιουνίου οπότε μέχρι τότε θα έχει βγει σίγουρα και θα ξέρεις.

https://help.disneyplus.com/csp?id=csp_article_content&sys_kb_id=fdb78557dbafc49860f3eacb13961917

Επεξ/σία από CarbonFibre
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλημερα συγνωμη που ξαναρωταω για να βλεπω με λογαριασμο μου αλλης χωρας στην ελλαδα πρεπει να δουλευει συνεχεια vpn ενω βλεπω ταινιες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, lampisd είπε

καλημερα συγνωμη που ξαναρωταω για να βλεπω με λογαριασμο μου αλλης χωρας στην ελλαδα πρεπει να δουλευει συνεχεια vpn ενω βλεπω ταινιες?

Από οσο γνωρίζω το disney+ δεν επιτρέπει την πρόσβαση από χώρες που δεν έχει ξεκινήσει  η παροχή της υπηρεσίας όπως η Ελλάδα αυτή την στιγμη.

Οπότε αυτή την στιγμή θα χρειαστείς VPN και για να δεις ταινιές από ξένο λογαριασμό.

Αλλά από τις 14 Ιουνίου που ξεκινάει η υπηρεσία στην Ελλάδα, λογικά δεν θα χρειάζεσαι πια VPN για να χρησιμοποιήσεις τον ξένο λογαριασμό.

  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...