Προς το περιεχόμενο

Forumvision #11 - Δηλώσεις συμμετοχής


mic2mic

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 300
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 ώρα πριν, JennyP είπε

Κουκλί είναι!!! 😍 Να σου ζήσει! Αυτό κι όσα άλλα έχεις. 

τον μεγαλο τον αδερφο της μπαμπα (στη φωτο με το nickname) και η μαμα , εναν γαιδαρο που ειναι εξω (50-50 ρονβαιλερ & πιτμπουλ) και ενα θηλυκό τσοπανοσκυλο που μαζεψα πριν κανα 2μηνο

41 λεπτά πριν, Agent_Orange είπε

ή εγώ αφου έχω φάει γύρο

εισαι πολυ κουρασμενος

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, triplex1 είπε

τον μεγαλο τον αδερφο της μπαμπα (στη φωτο με το nickname) και η μαμα , εναν γαιδαρο που ειναι εξω (50-50 ρονβαιλερ & πιτμπουλ) και ενα θηλυκό τσοπανοσκυλο που μαζεψα πριν κανα 2μηνο

Nα σου ζήσουν.  Έσωσες και μια σκυλίτσα που τη μάζεψες από το δρόμο. Μπράβο σου!

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, JennyP είπε

Nα σου ζήσουν.  Έσωσες και μια σκυλίτσα που τη μάζεψες από το δρόμο. Μπράβο σου!

θα σε δωσω φωτο τα μικρα μολις τα κανω μπανιο και μαζευτουν

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, MaXmaD είπε

Τι ειναι η συμμαχια της 13 Νοεμβρη;
Και γιατι εχει γεμισει το inbox μου μηνυματα με προσφορες;

Ειναι 4 μερες πριν την 17η Νοεμβρη

Προτεινω την εναρξη του διαγωνισμου με το παρακατω κομματι

 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
5 ώρες πριν, NovaLacertae είπε

Άστα, χθες το βράδυ δεν ήταν και τόσο καλό τουλάχιστον μεχρι τις δυόμιση, μετά έκαναν δουλειά τα παυσίπονα 

Σήμερα γενικά είμαι καλά (για την ώρα)

Τωρα για τον εντοπισμού του κομματιού σου δεν ξέρω... ενδεχομένως να είναι καλύτερα να μην είμαι γερός και ακμαίος! :lol: Θα δείξει... 

Καλέ, περίμενε λιγουλάκι και με την τραγουδάρα που διάλεξα θα σου περάσουν όλα. Πονόδοντοι, πονοκέφαλοι, θα σου πέσει η χοληστερίνη και ό,τι άλλο κακό σε έχει βρει. Υπομονίτσα! Λίγες ώρες έμειναν μόνο! 🧡

Spoiler

Ελπίζω να είσαι εντάξει τώρα. Ο πόνος δοντιού δεν υποφέρεται. Αλλά σάματις υποφέρεται και κάνας άλλος πόνος, θα μου πεις, και θα σου πω έχεις δίκιο. 

 

21 λεπτά πριν, MaXmaD είπε

Τι ειναι η συμμαχια της 13 Νοεμβρη;
Και γιατι εχει γεμισει το inbox μου μηνυματα με προσφορες;

Η συμμαχία τής 13ης Νοεμβρίου είναι για λίγους και συγκεκριμένους.

Παρακαλώ όπως καταθέσετε τα χαρτιά σας στη γραμματεία.

Βγαίνοντας θα πάρετε τον διάδρομο αριστερά. Θα κατευθυνθείτε στο δεύτερο δωμάτιο κατά σειρά, και θα αποταθείτε στην υπάλληλο στο βάθος. Αν κάνετε μια έτσι, θα τη δείτε - κρύβεται πίσω από μια στοίβα χαρτιά. Πολλοί οι ενδιαφερόμενοι, βλέπετε.

Μετά από πέντε εργάσιμες ημέρες, θα ειδοποιηθείτε με e-mail για την πορεία τής αιτήσεώς σας.

Ευχαριστώ. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

32 λεπτά πριν, Mrs. Hyde είπε

Καλέ, περίμενε λιγουλάκι και με την τραγουδάρα που διάλεξα θα σου περάσουν όλα. Πονόδοντοι, πονοκέφαλοι, θα σου πέσει η χοληστερίνη και ό,τι άλλο κακό σε έχει βρει. Υπομονίτσα! Λίγες ώρες έμειναν μόνο! 🧡

  Εμφάνιση κρυμμένου περιεχομένου

Ελπίζω να είσαι εντάξει τώρα. Ο πόνος δοντιού δεν υποφέρεται. Αλλά σάματις υποφέρεται και κάνας άλλος πόνος, θα μου πεις, και θα σου πω έχεις δίκιο. 

 

Η συμμαχία τής 13ης Νοεμβρίου είναι για λίγους και συγκεκριμένους.

Παρακαλώ όπως καταθέσετε τα χαρτιά σας στη γραμματεία.

Βγαίνοντας θα πάρετε τον διάδρομο αριστερά. Θα κατευθυνθείτε στο δεύτερο δωμάτιο κατά σειρά, και θα αποταθείτε στην υπάλληλο στο βάθος. Αν κάνετε μια έτσι, θα τη δείτε - κρύβεται πίσω από μια στοίβα χαρτιά. Πολλοί οι ενδιαφερόμενοι, βλέπετε.

Μετά από πέντε εργάσιμες ημέρες, θα ειδοποιηθείτε με e-mail για την πορεία τής αιτήσεώς σας.

Ευχαριστώ. 

χρειαζεται και πιστοποιητικο A39?

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, triplex1 είπε

Προτεινω την εναρξη του διαγωνισμου με το παρακατω κομματι

 

Πριν ξεκινήσει το 6ο Forumvision, τότε που γινόντουσαν όλα χειροκίνητα, ψάχναμε το ποιος θα έχει το ρόλο του ''διαχειριστή του παιχνιδιού'' επειδή υπήρχε μια απροθυμία ειχα πει ότι αν δεν βρισκόταν άλλος θα αναλάμβανα εγώ και έφτιαξα το αρχικό ποστ με τις οδηγίες κλπ, κλπ και για το καλοσώρισμα είχα βάλει σαν εναρκτήριο κομμάτι το Games People Play, τελικά ανέλαβε την διαχείρηση η Antel κρατώντας το αρχικό ποστ. Ας το ακούσουμε άλλη μια φορά καθώς ''τα παιδία παίζει''... 

The Alan Parsons Project - Games People Play

Ώρες μετράμε για την έναρξη του παιχνιδιού, καλή μας αρχή!

Επεξ/σία από NovaLacertae
  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...