Προς το περιεχόμενο

Forumvision #11 - Δηλώσεις συμμετοχής


mic2mic

Προτεινόμενες αναρτήσεις

23 παίκτες, εκ των οποίων όλοι πλην του JUD έχουν στείλει τραγούδι (ο JUD πρέπει να στείλει μέχρι αύριο στις 18:00 για να συμμετάσχει). Υπάρχει μια ακόμα θέση ελεύθερη για κάποιον που του αρέσει το ζην επικινδύνως.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 300
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 ώρα πριν, JennyP είπε

Οπωσδήποτε!

Ελα παρτα.......

307.jpg.e5ffce78751345457ad69b71f6dc0dc8.jpg

Μόλις τώρα, mic2mic είπε

23 παίκτες, εκ των οποίων όλοι πλην του JUD έχουν στείλει τραγούδι (ο JUD πρέπει να στείλει μέχρι αύριο στις 18:00 για να συμμετάσχει). Υπάρχει μια ακόμα θέση ελεύθερη για κάποιον που του αρέσει το ζην επικινδύνως.

Οταν με το καλο τελειωσει , κανεις ενα αλλο πολυ απλο με τους 25 παικτες , απο 4 τραγουδια ο καθενας που μπορει να τραβηξει οσο θελουμε ............Top chart 100 , αυτη ειναι η προταση μου για αργοτερα!!!

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 λεπτά πριν, triplex1 είπε

Ελα παρτα.......

307.jpg.e5ffce78751345457ad69b71f6dc0dc8.jpg

😍😍💗💖💖 Κουκλιά!!!!! Εγώ έχω δυο γατούληδες. Δε μπορώ να έχω σκυλάκια. Δουλεύω πολλές ώρες. Οπώς και να έχει εσύ έχει μαζέψει εκεί top models! Nα τα χαίρεσαι!

Επεξ/σία από JennyP
  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, JennyP είπε

😍😍💗💖💖 Κουκλιά!!!!! Εγώ έχω δυο γατούληδες. Δε μπορώ να έχω σκυλάκια. Δουλεύω πολλές ώρες. Οπώς και να έχει εσύ έχει μαζέψει εκεί top models!

δεν μπορουν τις γατουλες εμενα , δεν θα μεινει τιποτα απο γατουλα ετσι και ερθει εδω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, triplex1 είπε

Οταν με το καλο τελειωσει , κανεις ενα αλλο πολυ απλο με τους 25 παικτες , απο 4 τραγουδια ο καθενας που μπορει να τραβηξει οσο θελουμε ............Top chart 100 , αυτη ειναι η προταση μου για αργοτερα!!!

Θες να ακούσεις και 100 τραγούδια μαζεμένα εσύ... εδώ δεν ξέρουμε αν θα βγάλουμε τον πρώτο γύρο καλά-καλά. Πατάω το play και τρέμω τί θα ακούσω...😱

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, JennyP είπε

Κατανοητό!

Τελευταια εχουν καθαρισει καμια 10αριά 18ούρες εξω , δεν παλευονται με τιποτα μη το ψαχνεις , βγηκαν εξω μια μερα και ο καθενας εφερε απο ενα κοτοπουλο

Μόλις τώρα, mic2mic είπε

Θες να ακούσεις και 100 τραγούδια μαζεμένα εσύ... εδώ δεν ξέρουμε αν θα βγάλουμε τον πρώτο γύρο καλά-καλά. Πατάω το play και τρέμω τί θα ακούσω...😱

96 .....4 θα ειναι τα δικα μου , αμα τρεμεις παρε πρωτα ενα ντεπον αναβραζων και μετα ακουσε τα  😀

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, mic2mic είπε

23 παίκτες, εκ των οποίων όλοι πλην του JUD έχουν στείλει τραγούδι (ο JUD πρέπει να στείλει μέχρι αύριο στις 18:00 για να συμμετάσχει). Υπάρχει μια ακόμα θέση ελεύθερη για κάποιον που του αρέσει το ζην επικινδύνως.

Στέλνω τώρα! Με έχει λυγίσει η πίεση για την νίκη και δεν ξέρω τι να διαλέξω 😅

Επεξ/σία από judge_manos
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
15 λεπτά πριν, judge_manos είπε

Στέλνω τώρα! Με έχει λυγίσει η πίεση για την νίκη και δεν ξέρω τι να διαλλέξω 😅

get started video games GIF

Άντε, ωραία. Αρχίζω κι εγώ το stretching, σιγούλια σιγούλια. Πρέπει να είμαι σε φόρμα, για την κορυφή. 

Spoiler

Mr Bean Waiting GIF by MOODMAN

Mrs. Hyde στην κορυφή περιμένοντας τους υπόλοιπους. 

Πολύ αργούν. Μα πόσο πίσω τους άφησα;;;

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 6/5/2022 στις 12:30 ΠΜ, triplex1 είπε

εχουν εντολη οποιος ερθει να τον δαγκωσουν

Μόλις απέκτησε άλλο νόημα αυτή η φράση! 😆

Κουκλιά είναι! 🙂

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
36 λεπτά πριν, mic2mic είπε

Να ξέρετε ότι αν αφήνετε τα σκυλιά σας να ακούνε τον γύρο θα σας καταγγείλω στην φιλοζωική.

Εγω τα βαζω μουσικη παντως και καμια φορα και κανα προβατακι , κανα λυκο , ισα για να τεντωνονται

10 ώρες πριν, judge_manos είπε

Στέλνω τώρα! Με έχει λυγίσει η πίεση για την νίκη και δεν ξέρω τι να διαλέξω 😅

Ναι μη φας σημερα θα σφαξουμε μπιζελια , εβαλες τελευταιος , θες και νικη .......σε βλεπω με κουλουρια να εισαι🙂

1 ώρα πριν, mic2mic είπε

Να ξέρετε ότι αν αφήνετε τα σκυλιά σας να ακούνε τον γύρο θα σας καταγγείλω στην φιλοζωική.

Μετα τις 12 ανεβαινει η λιστα   mic2mic ????

Επεξ/σία από triplex1
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάποιος βαθμολόγησε ήδη! Ονόματε δε λέμε, υπολήψεις δε θίγουμε, ο triplex1 είναι, αυτός με το σκυλάκι στη φωτό, θα τον βρείτε "Τοποθεσία Σκυδρα--Θεσ/νικη... και στα γυρω βουνα!!!".

Τα ακούμε βρε, έστω μισή φορά, τα κομμάτια...βαθμολόγησες σε μια ώρα 22 κομμάτια 😝

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...