Προς το περιεχόμενο

Forumvision #11 - Δηλώσεις συμμετοχής


mic2mic

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 300
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Επισκέπτης

@NovaLacertae

 Ελπίζω να μην πονοδοντείς πια και να κοιμάσαι σαν άνθρωπος. 

Όχι τίποτε άλλο, είναι που δύο παίκτες έμειναν, όλοι κι όλοι, και ξεκινάει ο γύρος. Σε θέλω γερό κι ακμαίο για να... με εντοπίσεις και να μου δώσεις 12ρι. 

Spoiler

@MrsPeel

Είδες τι μου έκανες; Τελευταία στιγμή να ψάχνω νέο σύμμαχο. 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
13 λεπτά πριν, Mrs. Hyde είπε
  Απόκρυψη περιεχομένων

@MrsPeel

Είδες τι μου έκανες; Τελευταία στιγμή να ψάχνω νέο σύμμαχο. 

 

Χαχαχαχα! Μια χαρά θα τα πας! 😉

Κι εγώ θα είμαι η καλύτερη κερκίδα για αυτό το παιχνίδι! Άσε που το δικό μου γούστο στη μουσική είναι .... ιδιαίτερο. 😜 Είσαι σίγουρη ότι θα ανταλλάσσαμε καλούς βαθμούς;  Άσε να μην διαταραχτεί καθόλου η συμμαχία της 13ης Νοέμβρη!  😉 (Αν και εγώ δεν είμαι τόσο εύθικτη... Συνεχίζω να αγαπάω όλους τους φίλους μου που με έχουν θάψει βαθμολογικά. Ούτε κρατάω κακίες ούτε έχω πληγωθεί στο ελάχιστο.)

Επεξ/σία από MrsPeel
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

27 λεπτά πριν, Mrs. Hyde είπε

Όχι τίποτε άλλο, είναι που δύο παίκτες έμειναν, όλοι κι όλοι, και ξεκινάει ο γύρος.

Το παιχνίδι θα ξεκινήσει κάποια στιγμή αύριο από τις 12 μέχρι τις 18. Αν έχουν βάλει όλοι τραγούδι μέχρι τις 12, θα ξεκινήσει τότε. Αλλιώς θα περιμένουμε μέχρι τις 18.

Αν υπάρχει κάποιος που δεν έχει βάλει τραγούδι πρώτου γύρου μέχρι αύριο στις 18:00, το παιχνίδι θα ξεκινήσει χωρίς αυτόν και δεν θα μπορεί να ξαναμπεί αργότερα! Σε όλους τους υπόλοιπους γύρους μπορεί κάποιος να βαθμολογεί και να σχολιάζει κανονικά ακόμα κι αν έχει ξεχάσει να βάλει τραγούδι, αλλά ειδικά για τον πρώτο γύρο είναι προϋπόθεση να έχει στείλει τραγούδι για να μπει στο παιχνίδι. Αυτό επειδή 1-2 φορές  (όχι στην Ελλάδα) κάποιος δήλωσε συμμετοχή και μετά τον ψάχναμε να στείλει τραγούδι και το παιχνίδι καθυστερούσε μέρες να ξεκινήσει μέχρι να τον βρούμε.

Υπάρχει ακόμα μια θέση, ίσως και δύο. Όλο και κάποιος μπορεί να στραβωθεί και να πάει να πέσει πάνω της.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
1 ώρα πριν, MrsPeel είπε

Χαχαχαχα! Μια χαρά θα τα πας! 😉

Κι εγώ θα είμαι η καλύτερη κερκίδα για αυτό το παιχνίδι! Άσε που το δικό μου γούστο στη μουσική είναι .... ιδιαίτερο. 😜 Είσαι σίγουρη ότι θα ανταλλάσσαμε καλούς βαθμούς;  Άσε να μην διαταραχτεί καθόλου η συμμαχία της 13ης Νοέμβρη!  😉 (Αν και εγώ δεν είμαι τόσο εύθικτη... Συνεχίζω να αγαπάω όλους τους φίλους μου που με έχουν θάψει βαθμολογικά. Ούτε κρατάω κακίες ούτε έχω πληγωθεί στο ελάχιστο.)

Η συμμαχία τής 13ης Νοεμβρίου, δεν διαταράσσεται με τίποτα. Ακόμη κι εάν βαρούσαμε στον γάμο τού Καραγκιόζη κι εν τέλει δεν υπήρχε καμία συμμαχία. Αν και... μ' αρέσουν τα ιδιαίτερα. 😉

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
57 λεπτά πριν, lovesucks είπε

Επιτρέπονται και οι συμμαχίες στο παιχνίδι....;;;;;τύπου Ελλάδα-Κύπρος.....Έτσι απλά ρωτάω....🙃🙃🙃🙃🙃🙃🙃

Όχι, βέβαια. Κάτω από το τραπέζι, όμως; 😏

Spoiler

Ειναι ένα inside joke με την Peel από το προηγούμενο παιχνίδι. Λέγαμε να πάρουμε μέρος και οι δύο και να συμμαχήσουμε, ορμώμενες από τα κοινά μας. Mrs εκείνη, mrs εγώ. Και χτυπήσαμε και γενέθλια στις 13/11.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Mrs. Hyde είπε

Όχι, βέβαια. Κάτω από το τραπέζι, όμως; 😏

  Εμφάνιση κρυμμένου περιεχομένου

Ειναι ένα inside joke με την Peel από το προηγούμενο παιχνίδι. Λέγαμε να πάρουμε μέρος και οι δύο και να συμμαχήσουμε, ορμώμενες από τα κοινά μας. Mrs εκείνη, mrs εγώ. Και χτυπήσαμε και γενέθλια στις 13/11.

 

Αααα ,όχιιι.....δεν ρώτησα με βάση αυτά που ανέφερες....🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂

Εχμ...κάτω απ"το τραπέζι,ε......

@Mrs. Hyde   έχεις π.μ.

😜😜😜😜😜😜

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, mic2mic είπε

Το παιχνίδι θα ξεκινήσει κάποια στιγμή αύριο από τις 12 μέχρι τις 18. Αν έχουν βάλει όλοι τραγούδι μέχρι τις 12, θα ξεκινήσει τότε. Αλλιώς θα περιμένουμε μέχρι τις 18.

Αν υπάρχει κάποιος που δεν έχει βάλει τραγούδι πρώτου γύρου μέχρι αύριο στις 18:00, το παιχνίδι θα ξεκινήσει χωρίς αυτόν και δεν θα μπορεί να ξαναμπεί αργότερα! Σε όλους τους υπόλοιπους γύρους μπορεί κάποιος να βαθμολογεί και να σχολιάζει κανονικά ακόμα κι αν έχει ξεχάσει να βάλει τραγούδι, αλλά ειδικά για τον πρώτο γύρο είναι προϋπόθεση να έχει στείλει τραγούδι για να μπει στο παιχνίδι. Αυτό επειδή 1-2 φορές  (όχι στην Ελλάδα) κάποιος δήλωσε συμμετοχή και μετά τον ψάχναμε να στείλει τραγούδι και το παιχνίδι καθυστερούσε μέρες να ξεκινήσει μέχρι να τον βρούμε.

Υπάρχει ακόμα μια θέση, ίσως και δύο. Όλο και κάποιος μπορεί να στραβωθεί και να πάει να πέσει πάνω της.

Εχω βαλει και τα 12 , δεν ξερω αν αλλαξω κατι αλλα σας εχω ολους ..............Ολοι σας και μονος μου....γατακια

1 ώρα πριν, lovesucks είπε

Επιτρέπονται και οι συμμαχίες στο παιχνίδι....;;;;;τύπου Ελλάδα-Κύπρος.....Έτσι απλά ρωτάω....🙃🙃🙃🙃🙃🙃🙃

Αν με ταξεις θα σε δωσω οσα 12αρια θες......περιμενω προσφορες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, triplex1 είπε

 

Αν με ταξεις θα σε δωσω οσα 12αρια θες......περιμενω προσφορες

Χμμμ....τα δικά μου 12άρια😄😄😄😄😄

Αλλά μάλλον τα θεωρείς δεδομένα!😁😁😁😁

Θα κερδίσω την πρώτη θέση......απ"το τέλος με την αξία μου!!!!😆😆😆

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, lovesucks είπε

Χμμμ....τα δικά μου 12άρια😄😄😄😄😄

Αλλά μάλλον τα θεωρείς δεδομένα!😁😁😁😁

Θα κερδίσω την πρώτη θέση......απ"το τέλος με την αξία μου!!!!😆😆😆

δε βαριεσαι τζερτζελες να γινεται🙂

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, lovesucks είπε

Επιτρέπονται και οι συμμαχίες στο παιχνίδι....;;;;;τύπου Ελλάδα-Κύπρος.....Έτσι απλά ρωτάω....🙃🙃🙃🙃🙃🙃🙃

Κοίτα... θα στο θέσω διπλωματικά... σε διάφορα παιχνίδια μέχρι τώρα, έχουν παίξει ταυτόχρονα μέλη της ίδιας οικογένειας. Εσύ τί λες, έχουν υπάρξει συμμαχίες;

Το οποίο βέβαια πρέπει να το δούμε συγκαταβατικά, δείχνοντας κατανόηση. Διότι προφανώς τα πράγματα γίνονται κάπως έτσι:

- Τί κάνεις, βαθμολογείς τον γύρο; Για να δω.

- Ε.... υποτίθεται ότι είναι μυστική η βαθμολογία...

- Καλά, ξέχνα το. Πάω για ύπνο. Μη με ξυπνήσεις όταν έρθεις.

- Όχι όχι, κάτσε λίγο... να, για δες.

- Σ'αυτό έβαλες το 12άρι σου;

- Ναι γιατί, ωραίο δεν είναι;

- Δεν ξέρω, δική σου βαθμολογία είναι, κάνε ό,τι θες.

- Για μισό... μάλλον νομίζω ότι αυτό μ'αρέσει περισσότερο. Ναι, εδώ θα βάλω 12άρι.

- ...

- Δεν μπορώ να καταλήξω κιόλας... μάλλον αυτό εδώ το τελευταίο είναι το καλύτερο!

- Καλά, κλείστο τώρα γιατί θα πάρω τηλέφωνο τη μάνα μου. Μη νομίζει ότι πάθαμε τίποτα και τρομάξει.

- Περίμενε λιγάκι, βοήθα με κι εσύ... Το βρήκα! Αυτό είναι τελικά το 12άρι μου!

- Μωράκι μου! Καλά, στο δικό μου έβαλες 12άρι; Πόσο πολύ ταιριάζουμε αγαπούλα μου!

- Δικό σου είναι; Κοίτα να δεις! Έπρεπε να το είχα καταλάβει! Δηλαδή το είχα καταλάβει, απλά πριν του είχα βάλει 3 για να μην καρφωνόμαστε, επειδή μέχρι τώρα σου έχω βάλει τέσσερα 12άρια σε τέσσερις γύρους...

- Ε και τί να κάνουμε δηλαδή, να καταπιέζουμε τα γούστα μας; Πάω αμέσως να σου φτιάξω το αγαπημένο σου φαγάκι και μετά θα κάνουμε και τρελίτσες!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...