Προς το περιεχόμενο

Τροφοδοτικά Thermaltake Κωτσόβολος [AKYΡΑ]


zaratustra

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παρομοιως, ενω πηρα τηλεφωνο και με διαβεβαιωσαν οτι θα παραλαβω, μολις μ ' ενημερωσαν οτι " η κοπελα μαλλον ειχε λαθος πληροφορηση" και μου προτειναν στα ιδια χρηματα ενα σαφως υποδεεστερο απο coolermaster...
ΜΕγαλη αλυσιδα σου λεει μετα....

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 76
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Γελοίοι όπως πάντα.

Μόλις με κάλεσαν για το PF1 850W Platinum και δώσαν άκυρο... πήγαν να πασάρουν το 850W coolermaster στα ίδια λεφτά αλλά ουδεν σχόλιο για το ότι είναι GOLD. 

Όσα χρόνια και αν περάσουν αυτό το μαγαζί δεν θα διορθωθεί.

Επεξ/σία από kamui
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
10 λεπτά πριν, Τέρης Α. είπε

Fail.

έφυγε άκυρο ; Πραγματικά ντροπη για ένα τέτοιο μαγαζί , ειδικά σε κομμάτι που έχει ξαναπαίξει δε τόσα λεφτά και διαφημιζόταν κιόλας 

Επεξ/σία από koukis hlias
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου αρέσει που αρκετοί μπήκαμε σε σκέψεις για το αν θα το πάρουμε η όχι, διαβάσαμε αρκετά reviews,φάγαμε πόση ώρα και τελικά όλα αυτά για το τι ???

Απλά άκυρο ... 

Πόσο ξεφτιλες ???

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 9/5/2022 στις 10:07 ΜΜ, bill987 είπε

Μου αρέσει που αρκετοί μπήκαμε σε σκέψεις για το αν θα το πάρουμε η όχι, διαβάσαμε αρκετά reviews,φάγαμε πόση ώρα και τελικά όλα αυτά για το τι ???

Απλά άκυρο ... 

Πόσο ξεφτιλες ???

Δεν αισθάνεσαι πιο σοφός μετά από όλο αυτό το ψάξιμο και τα reviews που διάβασες;;;

Δεν αισθάνεσαι πιο έτοιμος να χτυπήσεις πρώτος και να προλάβεις την επόμενη προσφορά που θα βγει στα τροφοδοτικά με άμεσο κέρδος στην τσέπη σου;;;

Να μην είμαστε αχάριστοι! Να τα λέμε αυτά...!

Επεξ/σία από mcgerger
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα με έχουν σε αναμονή από 6 Μαΐου για το 1250W Platinum με πλάνο δόσεων. Γύρω στα 230€ βγαίνει μαζί με τόκους κ.λπ.

Δεν βρίσκω το προϊόν όμως στο site του Κωτσόβολου πλέον. Ποια η πιθανότητα να μου την ακυρώσουν;
Το κρατάνε το προϊόν ή προτιμούν να το δώσουν σε κάποιον που πληρώνει ντούκου;

image.png.6113403d85468b1369d0187cad10f305.png

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Spoiler

@1nsom-n1k

Αν δεν καταλάβατε τι εννοούσα όταν άνοιξε το θέμα κι έγραψα ''Ε ρε άκυρα και μηνύσεις που έχουν να πέσουν'', σ' αυτά που γράφονται σ' αυτή τη σελίδα αναφερόμουν (και ίσως κάποιος τολμηρός να το πήγαινε ένα βήμα παραπέρα)

Επεξ/σία από Τέρης Α.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά και εγώ παρήγγειλα το 1250w την προηγούμενη Πέμπτη και σήμερα πήρα τηλ να δω τι γίνεται.  Μου είπαν ότι έχει δρομολογηθεί αποστολή για αύριο και λογικά θα το έχω Δευτέρα. Ειδομεν.

Θα ενημερώσω αν παραλάβω Δευτέρα. 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εμένα με πήραν τηλέφωνο σήμερα ότι εγκρίνεται η πληρωμή με δόσεις και θα πάω το απόγευμα να υπογράψω στο κατάστημα για το 1250άρι Titanium.

10€ πιο ακριβά βγαίνει στο σύνολο από ότι είναι στο websupplies αλλά με δόσεις. Νομίζω ότι είναι μια χαρά προσφορά.

Thank you OP @zaratustra 🎉🥳👍🏻

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν παρέλαβα τίποτα ακόμη τελικά. Πήρα τηλ τώρα πριν λίγο και ενω μου είχαν πει ότι είναι διαθέσιμο την προηγούμενη βδομάδα τώρα μου λένε ότι δεν ξέρουν πότε θα έχουν απόθεμα. Ότι να ναι. @datio παρέλαβες εσύ τίποτα;

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...