Προς το περιεχόμενο

God of War Ragnarök [PS4][PS5]


CarbonFibre

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 560
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Στις 31/10/2022 στις 12:17 ΜΜ, stevenfins είπε

Κάτι ήξερε η Activision που είχε 70mb περιεχόμενο στο δίσκο και έπρεπε να κατεβάσεις το υπόλοιπο..

Και αυτό το γεγονός έκανε τον Barlog να υποστηρίζει πλέον την πολιτική της Activision..και δεν έχει και άδικο εδώ που τα λέμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυριο να θυμηθω νε ενοχλησω public σχετικα με την συλλεκτικη + disc (θα πουλησω κωδικο συλλεκτικης) και πλαισιο σχετικα με το χειριστηριο 😛 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βγήκε κ το ελληνικό τραιλερ 

https://youtu.be/Lao30QlsHec

Μου φαίνεται 2 σκαλιά πάνω η μεταγλώττιση αυτή τη φορά σε σχέση με το πρώτο. Ειδικά του Ατρεα η μέρα με τη νύχτα.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, sndev είπε

Βγήκε κ το ελληνικό τραιλερ 

https://youtu.be/Lao30QlsHec

Μου φαίνεται 2 σκαλιά πάνω η μεταγλώττιση αυτή τη φορά σε σχέση με το πρώτο. Ειδικά του Ατρεα η μέρα με τη νύχτα.

 

Πως ηταν δηλαδη του προηγουμενου? 2 φορες το τερματισα σε PS4 και PC και ουτε που το εβαλα να δω τι παιζει.

Παντως το συγκεκριμενο μου φανηκε καπως meh...εκτος  νερων?...δεν ταιριαζε να πω? κατι δεν...Χρησιμο σιγουρα και ευχαριστουμε την Sony αλλα δεν πιανει ουτε το 1% του αγγλικου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

31 λεπτά πριν, Αλεξανδρος A.92 είπε

Πως ηταν δηλαδη του προηγουμενου? 2 φορες το τερματισα σε PS4 και PC και ουτε που το εβαλα να δω τι παιζει.

Παντως το συγκεκριμενο μου φανηκε καπως meh...εκτος  νερων?...δεν ταιριαζε να πω? κατι δεν...Χρησιμο σιγουρα και ευχαριστουμε την Sony αλλα δεν πιανει ουτε το 1% του αγγλικου.

Ε τι να σου περιγράψω βάλτο να δεις εγώ γελούσα κ μου χαλούσε το immersion εδώ φαίνεται ότι δεν χρησιμοποιεί τη λέξη αγόρι που στο αγγλικό boy ετριζε το σαλονι ενώ στο ελληνικό έλεγες τι σκατα ο Λούλης ,ούτε έχει αυτή τη σαχλή φωνή κ Ατρέας.ξεκαθαρα πιο προσεγμένο. 

Κοίτα τωρα ότι δε πιάνει το 1% του αγγλικού, άποψη σού, άσχετος αν συμφωνώ . Να αναλογιστείς όμως οτι Υπάρχει κόσμος που ζοριζεται με τα αγγλικά και δείχνει ότι μετά από πολλές προσπάθειες δε το αφήνουν στάσιμο αλλά το εξελίσσουν και επιτέλους μάλλον επέμβενουν στους διαλόγους κ δε γίνεται ψυχρή μεταγλώττιση που δεν τεριαζει. Το meh το δικό σου κ το δικό μου είναι ένα wow από ένα 14χρονο 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, sndev είπε

Κοίτα τωρα ότι δε πιάνει το 1% του αγγλικού, άποψη σού, άσχετος αν συμφωνώ . Να αναλογιστείς όμως οτι Υπάρχει κόσμος που ζοριζεται με τα αγγλικά και δείχνει ότι μετά από πολλές προσπάθειες δε το αφήνουν στάσιμο αλλά το εξελίσσουν και επιτέλους μάλλον επέμβενουν στους διαλόγους κ δε γίνεται ψυχρή μεταγλώττιση που δεν τεριαζει. Το meh το δικό σου κ το δικό μου είναι ένα wow από ένα 14χρονο 

Σαφεστατα, για αυτο γραφω οτι ειναι χρησιμο και καλοδεχουμενο! Δεν ξερουν ολοι αγγλικα ή δεν μπορουν ολοι να μεταφραζουν και να καταλαβαινουν...Χρειαζεται η μεταγλωτιση απλα δεν ειναι για τους πολλους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Αλεξανδρος A.92 είπε

Σαφεστατα, για αυτο γραφω οτι ειναι χρησιμο και καλοδεχουμενο! Δεν ξερουν ολοι αγγλικα ή δεν μπορουν ολοι να μεταφραζουν και να καταλαβαινουν...Χρειαζεται η μεταγλωτιση απλα δεν ειναι για τους πολλους.

Δεν θα έχει ελληνικούς υποτιτλούς; Ο καλύτερος συνδιασμός ειναι αγγλικός ήχος και ελληνικοί υπότιτλοι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, vorlon68 είπε

Δεν θα έχει ελληνικούς υποτιτλούς; Ο καλύτερος συνδιασμός ειναι αγγλικός ήχος και ελληνικοί υπότιτλοι.

Φυσικά κ έχει. Κ υπότιτλους κ μεταγλώττιση.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...